Back to Question Center
0

فرصت هایی برای پیگیری لینک ها چیست؟

1 answers:

به طور کلی، لینک های ورودی هر URL فعال در سایت غیر از شما خواهد شد کاربر را به سایت خود را در صورت کلیک برداشت. یک نمایه پشتیبان در آن عبارت مونتاژ همه ذکر شده از سراسر وب است که به دامنه شما اشاره دارد. کیفیت و مربوط به backlinks طاقچه بازار خود را می توانید رتبه بندی وب سایت خود را بهبود بخشد و ترافیک هدفمند را به صفحات خود را. و معانی آیه لینک هایی از وب سایت های اسپم با کیفیت پایین که دستورالعمل های گوگل را دنبال نمی کنند می توانند تلاش های بهینه سازی موتور جستجو خود را خراب کنند و باعث کاهش رتبه بندی شوند - in die schweiz umziehen.

با توجه به فیلتر جدید گوگل پنگوئن، تمام لینک های با کیفیت پایین که از وبسایت های اسپم استفاده می شود، باید بی ارزش شوند، و وب سایت هایی که در فعالیت های این تقلب مشارکت می کنند باید مجازات شوند. گوگل تنها آن لینک هایی را که از سایت های اسپم، سایت های با کیفیت پایین، متن لنگر دقیق، لینک های نظرات وبلاگ و یا لینک های مزرعه.

how to track backlinks

محل برای پیدا کردن لینک های دریافتی کیفیت درون گرا

گزینه های رایگان معمولا صاحبان وب سایت ها با اطلاعات زیر - لیست URL های backlink، متنی لنگر این لینک ها و نمره اقتدار خود.

با این حال، اگر شما آماده پرداخت هزینه برای ابزارهای تحلیلی ساخت لینک هستید، علاوه بر معیارهای فوق، خدمات زیر را نیز ارائه می دهید: گزارش گیری پیچیده و دقیق، نظارت پیوندهای ثابت، غنی سازی نمایه پشتیبان، خرابی متن لنگر اشاره به صفحات مختلف در سایت شما، اطلاعیه ها در مورد لینک های بالقوه خارجی بد، تعدادی از معیارهای ارزیابی اضافی و غیره.

بسیاری از خدمات ساختمانی لینک پرداخت می شود که مشتریان خود را با یک دوره آزمایشی رایگان (f. e. شرکت Semalt دیجیتال). این به شما امکان می دهد که کیفیت خدمات خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا توجه شما ارزشمند است یا خیر. شما می توانید خدماتی را انتخاب کنید که نیازهای شما و بودجه شما را برآورده می کند. بیشتر خدمات پرداخت شده پیوند ساختمان می تواند شما را با معیارهای ارزشمند زیادی به شما ارائه دهد و روند به دست آوردن آب پیوندی با کیفیت به دامنه خود را ساده کنید.

ابزارهایی که به شما در ردیابی لینک ها کمک می کند

Checker Profile Backlink

این ابزار هر دو خدمات رایگان و پرداخت می کند. یک سرویس رایگان طول می کشد برای لینک به پاپ. این اولین هزار بک لینک شما را بررسی خواهد کرد. اگر شما نیاز به بررسی گسترده تر دارید، باید راهی دیگر برای دیدن تمام لینک های خود داشته باشید. این سرویس به شما یک گزارش اولیه ارائه می دهد که حاوی URL صفحه ای است که لینک backlink به سایت شما قرار می گیرد، متن لنگر لینک، معیارهای قابل توجه دیگر (PageRank و OBL). تابع "تمام پیوندهای بیرونی" شما تمام سایتهایی را که به دامنه یا محتوای شما اشاره دارند، نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید مکان هایی را که در آن نام تجاری شما ذکر شده است، بررسی کنید.

track backlinks

Semalt خودکار جستجوگرها

این ابزار نیز فراهم می کند مشتریان با برنامه های محاکمه. به عنوان مثال، ماه اول خدمات پیوند ساختمان هزینه های 0،99 دلار خواهد بود. در طی این ماه محاکمه، شما یک فرصت برای انتخاب کلمات کلیدی مرتبط برای ارتقاء جستجوگرها، راه اندازی کمپین پیوند ساختمان، و دریافت پشتیبانی از مدیریت دریافت خواهید کرد. اگر می خواهید بیشتر دریافت کنید، باید برای ماه های بعدی 99 دلار پرداخت کنید. برای این پول شما طیف گسترده ای از خدمات را دریافت خواهید کرد که عبارتند از:

  • کلید واژه ها بهینه سازی و گسترش برای رشد سریع ترافیک آلی؛
  • ارتقاء پیوند ساختمان ساختمان بر اساس نتایج به دست آمده و بهبود یافته لیست جستجوی شرایط؛
  • پیاده سازی توصیه ها از گزارش ها و اصلاح تمام خطاهای موجود در یک وب سایت.
December 22, 2017