Back to Question Center
0

چگونه برای خرید لینک ها به سایت خود بدون خراب کردن SEO شما؟

1 answers:

Backlinks فاکتور رتبه بندی عالی برای تقریبا تمام موتورهای جستجو بزرگ مانند گوگل، Yandex، یاهو، Bing و دیگر. این منطقی است که پول، زمان و تلاش های خود را برای ایجاد یک کمپین پیوند مقدماتی سرمایه گذاری کنید، زیرا می تواند بهینه سازی موتور جستجو سایت شما را به طور قابل توجهی کمک کند.از آنجا که ترافیک به طور مستقیم با کیفیت لینک های وب سایت شما مرتبط است، اقتدار از منابع وب است که به شما اشاره می کند که کیفیت ترافیک شما را دریافت خواهید کرد. و البته، ممکن است شما را در جایگاه رتبه بندی سایت در نتایج جستجو کمک کند - vortex casino game. هنگام تجزیه وب به کاربرانی که مناسب ترین نتایج را ارائه می دهند، ربات های جستجو به ویژه برای لینک های وب سایت شما نگاه می کنند. سیگنال های مربوط به کسب و کار شما در اینترنت که از منابع دیگر به دست می آید، یک معنای کلی در مورد سایت شما ایجاد می کنند. در واقع، عوامل رتبه بندی متعددی که گوگل برای ارزیابی سایت شما استفاده می کند وجود دارد اما لینک ها نشان دهنده مهمترین متریک برای بهینه سازی موتورهای جستجو هستند.

buy backlinks to your site

این مقاله به شیوه های هوشمند برای خرید لینک ها به سایت شما اختصاص دارد، نه قوانین گوگل. بگذارید هر یک از آنها را دقیق تر توضیح دهیم. در آینده، من امیدوارم که این اطلاعات ارزشمند به شما کمک کند تا نتیجه کاملی از کمپین ساخت لینک خود را دریافت کنید.

روش خرید لاین ها به سایت شما

  • روش ساختمان شکسته

این روش به درستی برای کسانی که چه کسی مایل است لینکهای یک طرفه ایجاد کند. با توجه به این تکنیک، شما باید با یک وب مستر تماس بگیرید تا لینک های خراب را در صفحات وب خود گزارش دهید. به طور همزمان، شما دیگر منابع وب را برای جایگزینی آن لینک توصیه می کنید و به جای شکسته شدن یک پیوند مربوط به وب سایت خود، توصیه می کنید. لینک های خراب را گزارش کنید شما به نفع صاحبان وب سایت ها هستید. به همین دلیل است که شانس بازگشت به سایت شما نسبتا بالا است. برای استفاده از این روش شکسته لینک، ابتدا باید یک تحقیق در مورد بازار را انجام دهید تا منبع مناسبی را پیدا کند که لینک های خراب داشته باشد. سپس مدیر وب را به هم بزنید و از جایگزین او بپرسید. در طول گفتگو مودبانه و خودتان را معرفی کنید.

buy backlinks

  • دریافت لینک ها از طریق infographics

اگر شما می خواهم به دست آوردن لینک های ارزشمند، infographics کاملا ملاقات نیازهای شما. با ایجاد لینک از طریق infographics، شما یک فرصت برای دریافت آب ارگ ​​لینک به سایت خود و افزایش اعتبار نام تجاری خود را در وب دریافت کنید. علاوه بر این، کاربران می توانند به راحتی داده ها را از طریق infographics درک کنند و مایل به اشتراک گذاری آن بین خودشان باشند. شما باید با دقت اطلاعات خود را انتخاب کنید. این باید اطلاعات منحصر به فرد و با ارزش برای مخاطبان مورد نظر شما داشته باشد. توصیه می شود که موضوعات فعلی معاملاتی را دنبال کنید و به افرادی که علاقه مند هستند بگویید. به محض اینکه تحقیق و جمع آوری داده هایی را که لازم دارید، وقت آن رسیده است تا حرفه ای را پیدا کنید که می تواند محتوای شما را بصری کند. خوشبختانه امروز این مسئله نیست، زیرا بسیاری از طراحان وب در خانه هستند که خدمات خود را برای قیمت مناسب ارائه می دهند. هنگامی که اطلاعات infographic شما آماده انتشار می شود، باید مطمئن شوید که خوانندگان شما قادر به اشتراک گذاری آن بین خود خواهند بود. برای انجام این کار، یک کد جاسازی شده منحصر به فرد ایجاد کنید. بنابراین، زمانی که همه چیز آماده است، می توانید یک مطبوعاتی در مورد پست جدید Infographic خود ایجاد کنید و آن را در شبکه های اجتماعی که در آن حساب های تجاری کسب کرده اید منتشر کنید. علاوه بر این، شما می توانید ایمیل را به کاربران که قبلا به محتوای مشابه مرتبط شده است، ارائه دهید.

December 22, 2017