Back to Question Center
0

راه های هوشمندانه برای دریافت لینک ها مانند یک طرفدار چیست؟

1 answers:

راه های مختلفی برای دریافت لینک ها وجود دارد. اما قبل از هر چیز دیگر، باید آن را به عهده بگیرد - خرید و یا مبادله با لینک های بیش از حد خطرناک است که به صدمه زدن به رتبه وب سایت شما. به همین دلیل است که احتمالا هوشمندانه ترین راه برای دریافت لینک به عنوان یک طرفدار واقعی است که به سادگی انجام آن توسط خود. بله، این معمولا می تواند یک وظیفه ناامید کننده و واقعا چالش برانگیز باشد. با این وجود، نتایج نهایی کاملا ارزشمند خواهد بود - silo temperature monitoring system. البته وقتی درست کار کردی. در زیر چند برنامه عملی اثبات شده استفاده شده است که به شما بهترین راه برای دریافت لینک به عنوان یک طرفدار را نشان می دهد. بنابراین، بیایید به سه استراتژی ایجاد لینک بپردازیم که برای من مثل جذابیت کار کرده است. در اینجا آنها عبارتند از:

ways to get backlinks

ارائه ارزش واقعی با محتوای وب سایت شما

داشتن یک محتوای منحصر به فرد منحصر به فرد است که مفید و ارزشمند برای مردم کلید برای برنده شدن است لینک های بیشتر و موقعیت رتبه بالاتر نیز هست. به یاد داشته باشید، محتوای پادشاه است، آیا این نیست؟ همه چیز کاملا ساده است - محتوای با کیفیت تر شما در صفحات شما، کاربران بیشتری آن را دوست دارند و به شما پیوند دارند. با توجه به اینکه نوشته های شما واقعا مفید هستند، بدون شک از یک جریان ثابت و طبیعی از لینک های ایمن بهره مند خواهید شد. اگر مشکلی با انتخاب موضوع مناسب برای ایجاد محتوای مورد علاقه بالا داشته باشید، توصیه میکنم از EpicBeat Webtool استفاده کنید. به سایت رسمی مراجعه کنید و سعی کنید موضوعات مورد علاقه، داغ ترین بحث ها و تاثیر گذاران برجسته را جستجو کنید. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود پست های محتوا خود را مطابق با منافع محبوب ترین مخاطبان مورد نظر خود تطبیق دهید.

زمان بیشتری را برای تحویل ارزش بیشتر

نوشتن مقالات پژوهشی، مطالعات موردی، و یا هر قطعه محتوا غریزی احتمالا بهترین راه ممکن برای دریافت لینک است. بله، زمان زیادی را میگیرد، اما این چیزی است که باعث می شود شما یک شرکت مهم و ارزشمند برای مخاطبان خود باشید. فقط اطمینان حاصل کنید که همه کارهایتان را انجام داده اید تا بتوانید خیلی کارها را به خوبی انجام دهید. به این ترتیب، ارسال درخواست های ایمیل و یا ارائه تحقیقات خود را در صفحه اصلی وب سایت یا وبلاگ خود، به شما فرصت های بهتر را می دهد تا در مقابل بسیاری از لینک های با کیفیت دریافت کنید.

get backlinks

رفتن به رسانه های اجتماعی با محتوای به اشتراک گذاشته شده

راه اندازی یک فعالیت عالی در رسانه های اجتماعی نه تنها از بهترین راه برای دریافت لینک ها، بلکه می تواند شما را بهبود بخشد مجوز اصلی وب سایت به طور گسترده ای، تنظیم جریان گسترده ای از منجر، به شرح زیر و اشتراک در همان زمان. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که یک نمایه اجتماعی کسب و کار خود را با پادکست های صوتی و تصویری اشتراکی، دیگر محتوای بصری چشمگیر، infographics های مختلف، صفحات گسترده و غیره ایجاد کنید.در این صورت، شما در نهایت لینک های بیشتری برای وبلاگ یا وب سایت اصلی خود دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، اگر به طور خاص به پادکست تمرکز کنید، می توانید به سرعت از پیوندهای پشتیبان خودکار از وب سایت میزبانی پادکست خود دریافت کنید. فقط مشخصات خود را از اینجا پر کنید و شامل یک لینک اشاره شده به شما باشد، به همین ترتیب آن را به عنوان یک لینک پشتیبان نیز شمارش کنید.

December 22, 2017