Back to Question Center
0

لینک های SEO - برای خرید یا نه؟

1 answers:

نیازی به گفتن نیست که تصمیمی برای ساخت لینک های طبیعی و آلی جستجوگرها یا خرید آنها به جای آن فقط برای شما باشد. اما اجازه دهید با آن روبرو شویم - پرداختن به لینک ها برای وب سایت شما نه فقط یک چیز حساس، بلکه یک چیز واقعا خطرناک است. البته، می توانید برخی از لینک های پرداخت شده بهینه سازی شده را به سرعت دریافت کرده و آنها را با سهولت خریداری کنید، به عنوان مثال فقط از اولین ارائه دهنده دیده شده در وب. بنابراین، شما فکر می کنید برای خرید برخی از لینک های با کیفیت برای وب سایت خود، درست است؟ و به این ترتیب، به اعتقاد من بهتر است کاملا از آنچه که با آن روبرو هستید آگاه شوید. مهم نیست که آیا شما میخواهید یک پیروزی سریع در رابطه با همکار خود در SEO به اندازه کافی هوشمند برای ایجاد PBN (شبکه وبلاگ شخصی). احتمالا شما در حال ایجاد یک زن و شوهر از پروفایل شخصی در رسانه های اجتماعی برای اهداف ساخت لینک است - konie dercos. یا ممکن است شما همچنان وزن و مزایا و معایب را برای نگه داشتن فقط لینک های آلی SEO و یا خرید آنها را به جای - شما بهتر به من به هر حال به من اعتماد من، به عنوان من آن را دیده ام همه. من جرات می گویم که احتمالا هر معاملات پرداخت شده برای بهبود جستجوگرها وب سایت تقریبا همیشه به ارمغان می آورد تنها نتایج موقت، مگر اینکه پیشرفت رتبه بندی با یک کار واقعا سخت و وقت گیر به دست آورده. در حقیقت، تلاش برای فریب دادن با Google بدین معنی است که شما ناچیز با یک مجازات مواجه خواهید شد، به طوری که رتبه بندی فعلی شما کشیده یا حتی تخریب می شود. منظورم افراطی ها وقتی همه چیز به پایان می رسد و تمام وب سایت ها از فهرست جستجو برای همیشه از بین می روند. به همین دلیل است که اگر شما مطمئن نیستید که با لینک های SEO چه می کنید - خرید آنها یا نه - در اینجا همه چیز شما باید بدانید، در کوتاه مدت. بنابراین، اگر هنوز درباره عقب های پرداخت شده فکر می کنید، نکات زیر را در نظر بگیرید:

seo backlinks buy

نقض

منظور من خرید پسوندهای مخالف رهنمودهای اصلی وب مسترها توسط گوگل است. این اولین چیزی است که شما باید بدانید، و من اعتقاد دارم که این دلیل در حال حاضر به اندازه کافی خوب است که شما را تغییر ذهن خود را.

برنامه های ممنوعه

  • خرید (فروش) backlinks که با موفقیت تایید Pagerank گذشت؛
  • تبادل لینک ها به طور مستقیم، یا گرفتن پست ها با لینک ها در مقابل پول، لینک های دیگر، و هر چیز دیگری از ماهیت تجارتی قطعا؛
  • تبادل لینک به ظاهر طبیعی، و هر عملیات متقابل پیوند مشکوکی گسترده یا بسیار سریع؛
  • مقاله بازاریابی و یا مهمان ارسال سوء استفاده در مقیاس، معمولا شامل لینک های تعبیه شده با لنگر غنی کلمات کلیدی؛
  • درخواست برای هر ابزار آنلاین خودکار، برنامه ها و یا خدمات برای اهداف ایجاد لینک.

seo backlinks

خط پایین

به طور کلی، احتمالا هر تلاش برای فریب، دستکاری و سوء استفاده با موتورهای جستجوی عمده (همانند گوگل) نقض احتمالی قوانین اصلی بازی است. به همین دلیل انجام هر گونه موارد ذکر شده در بالا به شدت نامطلوب است و قطعا توصیه نمی شود، مگر اینکه شما بخواهید از مجازات رتبه بندی سریع رنج ببرید. البته، برخی از وب مسترها، صاحبان سایت ها و حتی کارشناسان جستجوگرها نشان می دهند که با پروژه های آنلاین خود آمادگی و آمادگی دارند. اما در اینجا یک خط پایین است - لینک های پرداخت شده هزینه بسیار پول. و در نهایت، خرید آنها برای وب سایت یا وبلاگ شما می تواند به شما بیش از پول هزینه کند.

December 22, 2017