Back to Question Center
0

بهترین راه برای دریافت لینک ها چیست؟

1 answers:

یکی از بهترین راه های دریافت آب ارگانیک از موتورهای جستجو با ایجاد لینک های با کیفیت است. مشکل این است که بسیاری از صاحبان وبسایتها و همچنین متخصصان SEO نمی دانند که چگونه پیوندها را به صورت ارگانیک ببرند. محتوای شما در مرکز مبارزات بهینه سازی شما نمایش داده می شود، اما مگر اینکه شما یک گروه بزرگ از طرفداران وفادار داشته باشید، وب سایت شما هرگز در SERP رتبه نخواهد داشت، زیرا برای مشتریان بالقوه شما که ترافیک کافی برای سایت شما ندارند، قابل مشاهده نیست.

در این مقاله، شما می توانید برخی از روش های کار مشخص را برای دریافت لینک های با کیفیت بالا به سایت خود بدون ایجاد هر گونه مطالب را پیدا کنید - appraisal commercial software.

best way to get backlinks

بهترین روش برای دریافت لینک به دامنه شما

  • پیدا کردن همه اشاره از کسب و کار آنلاین خود و درخواست برای لینک

اگر دامنه ای وجود داشته باشد و محتوا شما با ذهن خواننده طراحی شده باشد، احتمال دارد که یک نفر از سایت شما به عنوان مرجع ذکر شده بالا باشد. با این حال، در اغلب موارد، هنگامی که به کسی اشاره می کنند، یک پیوند ایجاد نمی کنند. وظیفه شما این است که این اشاره ها را پیدا کنید و آنها را به لینک های مرتبط تبدیل کنید. شما می توانید با تماس با صاحبان وب سایت ها یا وبلاگ نویسان که کسب و کار خود را به صفحات خود ارجاع می دهید. اگر آنها سایت شما را ارزیابی کرده و به روابط تجاری با شما علاقمند شوند، احتمالا آنها پیشنهاد شما را قبول خواهند کرد.

برای پیدا کردن این اشاره در مورد دامنه خود، شما ممکن است از ابزارهای حرفه ای مختلف مانند Semalt Website Analyzer یا Moz Web Explorer استفاده کنید. این ابزار به شما کمک می کند تا تمام وبسایت هایی را که به شما اشاره کرده اید پیدا کنید. شما می توانید یکی از این ابزار ها را با استفاده از کلمه کلیدی یا نام دامنه جستجو کنید. شما می توانید دوره را برای یافتن معانی اخیر ذکر کنید و داده های به دست آمده را به فرمت اکسل منتقل کنید.

شما ممکن است با صاحبان وب سایت ها یا وبلاگ نویسان تماس بگیرید که از طریق ایمیل یا لینک های رسانه های اجتماعی به شما اشاره کرده اند.

شما همچنین ممکن است از Semalt Website Analyzer برای پیدا کردن هر وبسایت خاص یا گروهی از سایتهایی استفاده کنید که از شرایط خاص جستجوی مرتبط با کسب و کار شما استفاده کنند.

get backlinks

  • جستجو برای لینک های مرده ویکیپدیا و دریافت رایگان، با کیفیت بالا لینک

ویکی پدیا یکی از وب سایت معتبر ترین در جهان است. به همین دلیل گرفتن بهترین لینک های کیفیت از این منبع می تواند شگفتی ها را انجام دهد. شما ممکن است سیستم را فریب دهید و پیوندهای مرده را پیدا کنید تا آنها را با لینکهای مرتبط از سایت خود تعمیر کنید. فقط مواردی را انتخاب کنید که متعلق به توطئه شما باشند. پس از پیدا کردن یک صفحه Wiki با مقاله مربوط به صنعت خود را با لینک های شکسته، Ctrl + F را فشار دهید و نوع لینک مرده را تایپ کنید. برای جایگزینی لینک مرده با شما، شما باید یک حساب کاربری را در ویکی پدیا ایجاد کنید، با این سیستم وارد شوید، به مقالات مرتبط که پیوندهای شکست خورده را برسانید، با کلیک بر روی گزینه ویرایش گزینه و جایگزین لینک مرده با لینک خود.

برای تکمیل این روش، به پایین صفحه بروید و بخش «ویرایش خلاصه را انتخاب کنید». "در اینجا شما باید به طور مختصر تغییراتی را که ایجاد کرده اید را شرح دهید و دکمه" این ویرایش جزئی "را فشار دهید و سپس" ذخیره تغییرات ". این همه چیز است، اکنون ویکی پدیا دارای یک لینک با کیفیت به دامنه شماست، قدرت نام تجاری شما در وب را برطرف می کند.

December 22, 2017