Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های مرتبط از سایت های PR در گوگل را دریافت کرد؟

1 answers:

لینک ها برای هر وب سایت بسیار مهم است، آیا این یک وب سایت کسب و کار محلی یا شرکت بزرگ آنلاین آنلاین است. شما می توانید لینک های خارجی را از طریق نظرات در سایر وب سایت های مرتبط با توافق بدست آورید یا از ارسال وبلاگ یا ارسال مقاله به نشانه های اجتماعی و سایت های شبکه اجتماعی استفاده کنید. راه های اولیه ایجاد لینک ها وجود دارد. با این حال، بسیاری از دیگر روش های حرفه ای بیشتری برای ایجاد لینک در وب وجود دارد.

top pr sites for backlinks

چرا شما نیاز به استفاده از سایت های PR بالا برای لینک ها؟

برای به دست آوردن PageRank بالا و رتبه بندی سایت خود را افزایش دهید، شما باید لینک های خود را در وب سایت های PR بالا ایجاد کنید - commercial values for trucks. هر صاحب وب سایت می خواهد پیوندهایی از منابع وب PR بالا به دست آورد، به همین دلیل است که به احتمال زیاد با دسترسی به این سایت ها مشکلی دارید. علاوه بر این، معمولا این نوع وبسایت ها فقط لینکهای خالی در صفحات خود را ارائه می دهند. لینک Nofollow هیچ لینک آب به سایت شما نمی دهد، آیا آنها در وب سایت های معتبر یا هرزنامه قرار می گیرد. به همین دلیل است که شما نیاز به لینک های dofollow است که می تواند رتبه بندی سایت شما را بالا ببرد و تلاش های بهینه سازی موتور جستجوگر خود را انجام دهد.

با این حال، بسیاری از وب سایت های PR بالا وجود دارد که پیوندهای پیوسته در دسترس هستند. اجازه دهید ما در مورد برخی از این منابع وب بحث کنیم.

  • + +

+ + شبکه اجتماعی رسانه ای پیشرو است که در بالاترین رتبه PageRank قرار دارد با تقریبا بالاترین علامت

. در این پلتفرم، شما می توانید هر دو backlinks و nofollow و dofollow ایجاد کنید.

اول از همه، شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و آن را تأیید کنید. اطمینان حاصل کنید که صندوق پستی خود را در Gmail داشته باشید. سپس به صفحه نمایه خود بروید و بر روی بخش «درباره» کلیک کنید. پس از آن به پایین به "لینک ها" بروید و بر روی گزینه "ویرایش" کلیک کنید. شما می توانید لینک های خود را در این بخش اضافه کنید و به صورت اتوماتیک انجام دهید.

  • YouTube

این پلت فرم رسانه ای در روزهای مدرن ما. هر روز میلیون ها نفر آن را برای اهداف آموزشی و سرگرمی باز می کنند. به همین دلیل است که کاملا مناسب استفاده از این منبع وب PR9 به نفع شما است. در اینجا شما همچنین می توانید لینک های dofollow و nofollow ایجاد کنید.

به عنوان یوتیوب یک پلت فرم رسانه ای با مقدار محدودی از اطلاعات متنی است، شما می توانید وبلاگ یا لینک های وب سایت خود را در بخش "درباره" یا "توضیحات" خود اضافه کنید. این پیوندها به عنوان nofollow محسوب می شوند بنابراین آب روی لینک مستقیم را به سایت خود اضافه نکنید. با این حال، اگر شما لینک خود را به بخش "Associated وب سایت" قرار دهید، پس شما همه شانس دریافت لینک های با کیفیت بالا dofollow.

top sites for backlinks

از آنجا که بسیاری از وبلاگ نویسان ویدیو که به طور مرتب ویدیوهای خود را در YouTube قرار می دهند، شما می توانید روابط تجاری خود را با آنها ایجاد کنید. همه چیز شما نیاز به پیدا کردن یک وبلاگ نویس است که ایجاد فیلم یا موضوع مربوط به شما و از او بخواهید برای همکاری. به احتمال زیاد شما یک پاسخ مثبت دریافت خواهید کرد، زیرا بیشتر وبلاگ نویسان به دنبال پشتیبانی مالی هستند.

برای دریافت backlinks dofollow در یوتیوب، باید حساب خود را با استفاده از لینک تأیید کنید و سایت خود را به مدیران گوگل ارسال کنید. سپس شما باید وارد حساب کاربری خود شوید و یک تابع "تنظیم کانال" را انتخاب کرده و در نهایت بر روی "مشاهده ویژگی های اضافی" کلیک کنید. "در بخش پیشرفته، شما می توانید سایت خود را به بخش" مرتبط با وب سایت "اضافه کنید.

December 22, 2017