Back to Question Center
0

چگونه می توانم از ارسال دایرکتوری backlink بهره ببرم؟

1 answers:

این مقاله برای کسانی که به دنبال راهنماها و مکان هایی هستند که می توانند وبلاگ خود را ارائه دهند مفید خواهد بود. من برای شما یک لیست منحصر به فرد از سایت ها آماده می کنم که می تواند برای کمپین پیوند ساختمان شما سودمند باشد. بنابراین، اگر منبع خود را به این فهرست ارسال نکنید، باید این وضعیت را بهبود ببخشید و یکی را ایجاد کنید - tours around south america. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این فهرست ها داشته باشیم.

backlink directory

از کجا برای ارسال وبلاگ خود؟

من می خواهم این لیست را با استفاده از ابزار وب مستر شروع کنم زیرا راه بسیار خوبی برای دریافت سایت شما در موتورهای جستجو است. با ارسال وبلاگ یا وب سایت خود، شما اجازه می دهید که سایت های جستجوگر بهتر سایت شما را فهرست می کنند و به شما رتبه بالاتر در صفحه نتایج جستجو را می دهند. اگرچه برخی از دایرکتوری ها بسیار مفید هستند و شما می توانید لینک خود را برای بررسی یک نتیجه اضافه کنید.

  • گوگل وب مستر ابزار

این ابزار طراحی شده است برای به دست آوردن چیزهای ساده تر برای مدیران وب سایت و صاحبان وب سایت. شما نه تنها می توانید وب سایت خود را به سیستم گوگل اضافه کنید، بلکه نقشه سایت خود را نیز به آن ارسال کنید. با انجام این کار، شما اطمینان حاصل می کنید که ربات های Google می توانند تمام پیوندهای سایت شما را مرتب کنند و آنها را رتبه بندی کنند، به این ترتیب سایت خود را رتبه بالاتر قرار می دهد. یکی دیگر از مزایای این ابزار این است که ممکن است به عنوان ابزار جستجوگر رایگان برای وب سایت شما خدمت کند.

  • فیس بوک

اگر شما یک مبارزات بازاریابی رسانه های اجتماعی برنده ایجاد، شما قادر خواهید بود تا مقدار زیادی از ترافیک ارزشمند به دامنه اصلی خود را دریافت کنید از طریق این پلت فرم رسانه های اجتماعی. برای ارسال سایت خود به فیس بوک، شما باید حساب تجاری خود را در اینجا ایجاد کنید. فرصت های زیادی برای کسب و کار در فیس بوک وجود دارد، مانند پیکسل، تبلیغات و غیره.

  • Google+

بسیاری از صاحبان وب سایت ارزش این پلت فرم Google را کم ارزش می کنند. با این حال، ارسال آن به شما، در Google بیشتر قابل مشاهده است و شروع به افزایش ترافیک هدفمند در دامنه شما می شود.

  • Google Analytics

Google Analytics یک مکان معمولی برای ارسال سایت یا وبلاگ شما نیست. با این حال، اگر شما مایل به تبلیغ آنلاین خود هستید، می توانید بدون این ابزار بدون وجود وجود داشته باشید. این کمک می کند تا آمار سایت خود را ردیابی و به شما ارائه تمام معیارهای قابل توجهی که شما نیاز به پیگیری موفقیت آمیز جستجوگرها خود را. بهترین بخش این است که یک ابزار رایگان است که برای صاحبان وب سایت ها در سراسر جهان در دسترس است.

website backlinks

  • Pinterest

Pinterest یک پلت فرم رسانه ای محبوب است که بر اساس محتوای بصری. هنگامی که وبلاگ خود را به Pinterest ارسال می کنید و مشخصات خود را تأیید می کنید، به شما لینک های رایگان، مرتبط و با کیفیت بالا را به شما ارائه می دهیم، با این شرط که شما کاربران را با کیفیت تصویری ارائه می دهید. علاوه بر این، این کاتالوگ backlink به شما کمک خواهد کرد که آگاهی از نام تجاری خود را افزایش دهید و مشتریان بالقوه را به نام تجاری خود جذب کنید.

  • Alltop

این پوشه backlink برای دامنه های با کیفیت قدیمی مفید است که دارای اختیارات به کاربران هستند. این یک پلت فرم بسیار مفید و سودمند است زیرا می تواند مواجه شدن با وب سایت شما را بهبود بخشد.

December 22, 2017