Back to Question Center
0

راه هایی که می توانید برای لینک کردن برای جستجوگرهای محلی استفاده کنید چیست؟

1 answers:

لینک ها نقش مهمی در روند بهینه سازی وب سایت دارند و تاثیر زیادی بر رتبه بندی موتورهای جستجو دارند. مهم نیست که آیا شما یک کسب و کار محلی یا یک شرکت بزرگ دارید، برای ایجاد یک حضور آنلاین قوی که نیاز به پیوند برای جستجوگرها دارید. سوال این است که چگونه یک لینک کوتاه برای کسب و کار خود را در یک دوره کوتاه دریافت کنید؟ این مقاله برای کمک به شما در کشف نحوه پیاده سازی کمپین های لینک سازی محلی شما طراحی شده است.

how to backlink for seo

ساختمان لینک محلی

اگر وظیفه شما برای ساختن پیوندهایی به وب سایت محلی شما، هنگام ساختن لینکها باید بدانید چه چیزی را دنبال میکنید. لینک های محلی با هدف بهبود رضایت وب سایت نسبت به محل خود ساخته شده است.

کارشناسان موتور جستجوی محلی تحت چنین جنبه های بهینه سازی محلی به عنوان اصلاح اطلاعات تماس، ایجاد یک حساب کسب و کار در Google MY کسب و کار، ایجاد محتوای hyperlocal، و ایجاد لینک به یک وب سایت - pro ticaret. تمام این جنبه های بهینه سازی برای ایجاد حضور آنلاین کسب و کار آنلاین در نتایج جستجوی ارگانی برای شرایط خاص جستجوی جغرافیایی خلق شده است. کمپین ساخت لینک های محلی شما باید فرصتی برای صحبت با مخاطبان محلی خود داشته باشد.

نفوذگران توزیع بازار شما ممکن است وب سایت های بزرگ و معتبر را اداره کنند چرا که آنها خود را به عنوان کسب و کارهای محلی کوچکی که کاملا با صفحات فرود ساده می توانند داشته باشند. با این حال، به عنوان آنها برخی از نفوذ در صنعت شما، گرفتن لینک از آنها خواهد شد یک فرصت عالی برای بهبود آگاهی از نام تجاری خود را.

به طور معمول، کسب و کارهای کوچک محدودیت در بودجه بندی دارند و نمی توانند از لینک های مجانی از ناشران بزرگ مانند Forbes، کارآفرین، نیویورک تایمز و دیگران استفاده کنند. به جای آن، یک کسب و کار محلی ممکن است از انتشار پست های خود در سیستم عامل های رسانه ای محلی بهره مند شود، وبلاگ هایی که به فعالیت های محلی یا منابع خبری اختصاص یافته است.

نقل قول ها باید!

در خط پایین کمپین پیوند ساختمان شما می توانید شروع به ساختن استناد و اصلاح اطلاعاتی که در حال حاضر هستید.

نقل قول ها برای کسب و کارهای کوچک مناسب هستند، زیرا آنها توانایی قرار دادن اطلاعات تماس در جایی را فراهم می کنند و به شما امکان می دهند لینک هایی را در برخی از منابع وب قابل اعتماد که در فعالیت های اسپم جعلی دخیل نیستند، کاربران متوسط ​​اگر رتبه بندی با شرایط کمتر رقابتی جستجو کنند. هدف اصلی این روش این است که نام تجاری خود را بیابید.

backlink for seo

نحوه پیوند برای جستجوگرهای محلی چیست؟

بازرگانان آنلاین که کمپین تبلیغاتی محلی را ایجاد می کنند باید خلاق تر از کسانی باشند که بهینه سازی موتور جستجو جهانی را برای شرکت های بزرگ انجام می دهند، زیرا فرصت های لینک در این زمینه محدود است. صاحبان وب سایت ها در حال تلاش برای رتبه بندی شرایط غیر جستجوگرانه محلی که حجم جستجو را ندارند رتبه بندی می کنند.

اگر شما در جستجوی فرصت های محلی برای کسب و کار خود هستید، باید بدانید که محدودیت های آن فضای محلی چیست و این فضا به عنوان پس زمینه برای کسب و کار شما ایجاد می شود. درک محدودیت های شما به شما این امکان را می دهد که خلاقانه تر فکر کنید و به طور مداوم فرصت های عالی ای را در زمینه خود کسب کنید که باعث می شود که شما بیشترین ارزش را برای وب سایت کسب و کار آنلاین خود داشته باشید.

December 22, 2017