Back to Question Center
0

چگونه می توانم لینک های بالا PR GOV را دریافت کنم؟

1 answers:

دریافت لینک بالا بالا Pagerank نقطه GOV می تواند رتبه بندی وب سایت خود را به طور قابل توجهی بالا می برد. توجه داشته باشید، با این حال، گرفتن آنها یک وظیفه قطعا چالش انگیز و وقت گیر است. و البته، برخی افراد هنوز هم استدلال می کنند که گوگل در واقع از این EDU برخوردار نیست یا لینک های GOV را به صورت متفاوتی. با این وجود، سهم شیر یا مزایای واقعی در جستجوگرها به غیر از این فکر می کنند - vps paket. چرا؟ خوب، بیایید تصور کنیم که گوگل آنها را بهتر از دیگر دامنه های شناخته شده (e. g. ، dot dot، dot dot یا ORG dot). به هر حال، یک عامل قدرت بالا از لینک های GOV باید آنها را وزن و قدرت بیشتر، به طور عمده از نظر بهینه سازی موتور جستجو.

gov backlinks

بنابراین، صرف نظر از اینکه تعریف رسمی ارائه شده توسط گوگل هنوز مشخص نشده است، اهمیت بالای لینکهای GOV هرگز نباید نادیده گرفته شود. در واقع، آنها توسط بسیاری از حرفه ای های SEO به عنوان یک قبر مقدس از ساختمان لینک قدرتمند شناخته شده اند، زیرا معمولا از وبسایت های مورد اعتماد ترین و تنها معتبر می آیند.

واقعی جستجوگرها ارزش

بنابراین، چه در مورد ارزش واقعی SEO از لینک های GOV نقطه؟ خوب، هیچ قدرت فوق العاده ای با آنها وجود ندارد. اما این احتمالا پیشنهاد عجیب و غریب هنوز تا حدودی درست است. البته، هر وبسایت یا وبلاگ میتواند بدون این لینکها به نمایه خود دسترسی داشته باشد و هنوز رتبه خوبی در Google داشته باشد. منظورم این است که اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید تا برخی از لینکهای اضافی GOV را بدست آورید، وبسایت یا وبلاگتان به لطف اقتدار قاطع شما، مزایایی بسختی برای ماندن در مسابقه خواهید داشت. بنابراین، با توجه به ارزش آنها برای جستجوگرها در اینجا یک معضل است - این بسیار سخت است که با پیوندهای دامنه و منابع آنلاین متعلق به دولت خود و یا هر بنیاد رسمی مرتبط. نکته این است که آنها هرگز به هیچ وجه به هیچ دلیلی بدون هیچ دلیل یا بدون هیچ دلیل توجیهی لینک خواهند کرد.

شروع

همانطور که قبلا گفتم، کسب پیوندهای دولتی کار پر هزینه و وقت گیر است. اما هنوز هم یک چیز ارزشمند است، چرا که همیشه خوب است - مطمئنا بهتر از هر لینک دیگر، حتی از بهترین وب سایتهای Pagerank یا حوزه های قدرتمند بالا. بنابراین قبل از شروع، اطمینان حاصل کنید که همه چیز را در محل قرار داده اید. منظورم اینست که محتوای وب سایت یا محتوای وبلاگ شما باید صرفا آموزنده و مرتبط با موضوع اصلی باشد و ارزش زیادی برای افراد واقعی ارائه دهد. علاوه بر این، صفحات وب شما باید به خوبی در مورد SEO در سایت انجام شود به طور کامل برای این بنیاد های سیاسی و سایت های رسمی خود را جذاب.

اول از همه، اطمینان حاصل کنید که نمایه پشتیبان فعلی وب سایت شما در حال حاضر دارای برخی از پیوندهای PR، PA و DA است. به این ترتیب، برای کسانی که بسیار گران تر از آن هستند، مطلوب تر خواهد بود. انجام این کار، فراموش نکنید که تبدیل شدن به یک تأثیرگذار در صنعت همیشه برای شما مفید است - حتی جدا از وظیفه ما - برای استفاده از توانایی شرکت و صلاحیت های حرفه ای مورد نیاز برای جذب لینک های GOV نقطه، احتمالا از منابع معتبر و قابل اعتماد در وب.

gov backlink linkbuilding

در جستجوی سایتهای حقوقی

هنگامی که شما اطمینان دادید که همه چیز با وب سایت یا وبلاگ شما در جای خود قرار دارد، وقت آن رسیده است تا وب سایتهای مناسب دولتی را برای پیوند یافتن با. نکته این است که به جای شمارش واقعی از پایه های نسبی و سازمان های رسمی، چنین افزونه های بیشتری وجود دارد. این بدان معناست که تمام منابع آنلاین با دامنه GOV نقطه به هیچ وجه با دولت های واقعی ارتباطی ندارند. بنابراین، به دنبال سایت های مناسب، شما باید یک چک دو برابر مشروعیت خود داشته باشید. چگونه می توان آژانس های واقعی و بقیه منابع مرتبط را پیدا کرد؟ من توصیه می کنم با "site:. دولت اصلاح طلبان پیشرفته به طوری که شما قادر خواهید بود برای تمرکز دقیق تر.

اظهار نظر در بلاگ های برتر / وب سایت ها

بله، نظر دادن در بلاگ های دولتی و وب سایت ها یکی از بهترین راه های کسب درآمد این لینک های GOV نقطه گرانبها است. البته، بر خلاف نظر دادن در جای دیگر برای به دست آوردن پیوندهای برگشتی، این کار بسیار مشکل تر خواهد بود. اما این هنوز روش متداول برای تکمیل کار است، بنابراین توصیه می کنم قبل از هر چیز دیگری آن را امتحان کنید.

بنابراین، این چیزی است که سهم شیر از وب سایت های دولتی یا وبلاگ ها هیچ جایگاهی برای نظر دادن مستقیم ندارد. به هر حال باید این گزینه را داشته باشند، گزینه های نظر آنها به احتمال زیاد با NoFollow می آیند. این بدان معنی است که شما باید زمان و تلاش خود را برای گرفتن سایت حقوقی یا صفحات وبلاگ که NoFollow نیستند پرداخت کنید. به رغم این واقعیت که شانس واقعی شما برای دریافت یک لینک بالا GPO نقطه GOV ممکن است کاملا باریک باشد، ترک یک نظر ارزش یک شات. فقط اطمینان حاصل کنید که نظر شما مربوطه و به اندازه کافی ارزشمند است و بدون اسپم کردن می آید.

برای شانس بهتر برای پیدا کردن مکان هایی که اجازه می دهد نظرات DoFollow، من توصیه می کنم با استفاده از "سایت:. gov inurl: وبلاگ. علاوه بر این، به غیر از تلاش برای گرفتن لینکهای GOV نقطه از نظر، شما همچنین می توانید از برخی از ویژگی های دیگر استفاده کنید. با این وجود، شما به یک محتوای واقعا عالی و قانع کننده نیاز خواهید داشت. بنابراین، بیایید یک مرور کلی در زیر داشته باشیم.

seo backlinks

سعی کنید در مورد یکی از موارد زیر بنویسید:

  • آژانس دولتی - یک مقاله با کیفیت بنویسید، بازار را به خوبی و تنها پس از آن به آژانس اطلاع دهید. برای نشان دادن این، بیایید تصور کنیم شما یک شرکتی را دارید که با انرژی های تجدیدپذیر روبرو می شود یا به عنوان مثال، شما یک پیمانکار خانه کارآمد انرژی هستید. به این ترتیب، همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید، ایجاد یک بحث مرتبط با وبلاگ یا یک مقاله کامل اختصاص یافته به دفتر انرژی تجدید پذیر و بهره وری انرژی. نکات مثبت: هدف قرار دادن یک مخاطب جهانی، راهی عالی برای برقراری ارتباط با سازمان های دولتی خارجی است.
  • سیاستمدار - بسیار شبیه به روش قبلی نوشتن یک مقاله در مورد آژانس دولتی، شما آزاد هستید که یک نظرسنجی یا درباره یک سیاستمدار معروف یا شخصی که در رابطه با امور حقوقی مربوطه که بر تجارت شما تاثیر می گذارد، بنویسید. آیا زمان و تلاش خود را در مورد نوشتن درباره چشم انداز برخی قوانین اخیرا پیشنهاد شده، مثلا برای موضوع اصلی کسب و کار یا حوزه های مربوط به فعالیت تجاری تجدید نظر نکنید. فقط یک مقاله بسیار محرمانه ایجاد کنید و آن را به آن سیاستمدار پیشنهاد دهنده یا شخص مسئول آن پیوند دهید. سپس، در مورد انتشار جدید خود، به مقامات علاقه مند اطلاع دهید.
  • مصاحبه آژانس - یک موضوع مربوطه را انتخاب کنید و مصاحبه ای با یک عضو ثابت یک سازمان محلی انجام دهید. به طور معمول، به شما مصاحبه داده می شود، البته با توجه به این که بحث موضوعی مناسب را داشته اید. به این ترتیب، میتوانید یک لینک در وبسایت یا وبلاگتان ایجاد کنید که به آن اداره دولتی اشاره دارد. توجه داشته باشید که در بعضی موارد یا شخصی مصاحبه کننده و یا سازمان های دولتی نیز ممکن است مصاحبه خود را به اشتراک بگذارند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، احتمالا بیشتر از برخی از لینک های اضافی GOV GOV، علاوه بر اولویت اول شما، لذت خواهید برد.
  • یک تماس جدید ایجاد کنید - تلاش برای جابجایی یک تماس اضافی یا تنظیم یک مشارکت دولتی جدید می تواند یک روش عالی برای دریافت لینکهای GOV dot با بالاترین Pagerank باشد. البته، این همیشه قابل کنترل نیست - چرا که همه چیز به شدت به توطئه اصلی وب سایت یا وبلاگ شما بستگی دارد. با این وجود، گاهی اوقات این یک فرصت بسیار مناسب برای فرود یک تماس اضافی دولتی می شود. تحت هر شرایطی، توسعه یک انتشار مطبوعات با یک لینک به آژانس هنوز هم ارزش یک شات است. به این ترتیب، به خاطر داشته باشید که ایجاد یک همکاری با یک سازمان دولتی نیز بسیار مفید است. در حالت ایده آل، این می تواند به صفحات رسمی خود منجر شود که اغلب به وب سایت کسب و کار شما یا وبلاگ پشتیبانی کننده پیوند پیدا می کند.
  • شرکت در توسعه - شما همچنین ممکن است در ایجاد یک صفحه منبع با فرصت های بیشتری کار کنید یا سعی کنید لیست برخی از منابع برای کسب و کار محلی را ذکر کنید. شما می توانید خودتان را ایجاد کنید، مثلا اهدای کمک های خیریه که در یک منبع اختصاصی ذکر شده است با یک پیوند ارزشمند به وب سایت یا وبلاگ خود مراجعه کنید.
  • تقدیر - تقلید یک وب سایت دولتی تقریبا همیشه این پسزمینه های ارزشمند را به دست آورده است. فقط در مورد موارد شدید درد در یک سازمان دولتی بیشتر بدانید و به سادگی یک پست بگوئید دقیقا همان چیزی را که می خواهید بشنوید. البته، این نمی تواند یک راه تضمین شده برای به دست آوردن برخی از لینک های اضافی GOV نقطه، اما اگر شما احساس می کنید راه درست البته - این طرح کاملا کار می کند.

backlinks for seo

نهایی بررسی

پس از همه، شما باید مطمئن شوید که لینک های جدید GOV نقطه شما مضر نیست. منظورم این است که هنگامی که نمایه پیوند وبسایت یا وبلاگ شما به طور ناگهانی با پیوندهای بسیار زیادی از دولت بهبود می یابد، برای گوگل مشکوک خواهد بود. بنابراین، من توصیه می کنم داشتن چک کردن هر دو بر روی هر لینک دریافت شده جدید با استفاده از هر ابزار آنلاین رایگان برای ساخت لینک و تحقیق. در میان دیگران، باز کردن سایت اکسپلورر، Semalt Analyzer و فریاد قورباغه را به عنوان مفید تر برای انجام یک تجزیه و تحلیل کامل از پروفایل وبلاگ من در بر داشت. مداوم کار کنید و موفق باشید!

December 22, 2017