Back to Question Center
0

آیا این درست است که لینک های متنی در حال حاضر Goldmine هستند؟

1 answers:

پیوندهای متنی شاید مهمترین عنصر از نظر ایجاد لینک در بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO). نکته این است که تمام لینک ها برابر نیستند - به سادگی، موتورهای جستجوی عمده (مانند گوگل خود، و همچنین یاهو و بینگ) وزن بیشتری را به برخی از انواع لینک ها. در میان دیگران، لینکهای متنی که در صفحه اصلی وب سایت یا وبلاگ اصلی شما یافت میشوند، همیشه مهمترین پیوند با چنین قدرت عالی برای اهداف SEO هستند.

چرا آنها را محاسبه می کنند؟

بنابراین، شما درست است - لینک های متنی در حال حاضر به عنوان فرصت واقعی goldmine شناخته شده است. بعضی از مردم حتی آنها را "قبر مقدس جستجوگرها" می نامند - casetta per bambini con scivolo con. "چرا آنها به شدت قدردانی می کنند؟ به سادگی به این دلیل که اگر شما در میان کسانی هستید که می خواهند مجوز وب سایت یا وبلاگ را در محبوبیت رشد کنند - این نوع لینک ها دقیقا همان چیزی است که شما باید از چنین پیشرفت های سریع لذت ببرید.

چه نوع لینک های متنی با تعریف؟

با توجه به کل اصطلاح لینکهای متنی اصلی در مقیاس، بیایید سعی کنیم آن را به صورت کلمه ای برای درک بهتر. اول از همه، یک صفحه وب یک صفحه وب منحصر به فرد است که راه را برای مرور محتوا در هر سایت یا وبلاگ قرار می دهد. ثانیا، محتوا برای لینک ها به این معنی است که آنها معمولا باید در داخل محتوای صفحه قرار بگیرند - در متن متن به صورت ارگانیک ظاهر می شود، لینک های متنی هیچ جایی برای لیست های هرزنامه از ستون های کوچک کوچک پیدا نمی کنند.و سوم، یک لینک در SEO، یک پیوند خارجی (در غیر این صورت، لینک ورودی) در وب سایت یا وبلاگ شخص ثالث قرار دارد و به صفحات خود اشاره دارد.

چگونه در خانه کار می کنند؟

از نظر افزایش جستجوگرها، لینکهای متنی مستقر در صفحه اصلی به عنوان مهمترین عوامل موثر در روند بهینه سازی هر وب سایت یا وبلاگ برای جستجوی آنلاین در مقیاس هستند. نکته این است که همه چیز در مورد کارایی آنها در جستجوگرها بسیار ساده است - پیوندهای متنی همیشه در بالای صفحه به Google هستند، زیرا آنها به طور طبیعی در محتوای درست شده و به صورت آلی. در همان زمان، حقیقت این است که چنین پیوندهای متنی در صفحه اصلی سایت یا وبلاگ ایجاد می شود و وزن آنها را حتی بیشتر می کند. چرا؟ به سادگی به دلیل اینکه روی صفحه اصلی فرود می آید، چنین پیوندهای متنی به شما ترافیک وب بیشتری را در اختیار شما می گذارد - تنها یک صفحه اصلی وجود دارد که یک دروازه است که توسط هر کاربری که از وبسایت یا وبلاگ بازدید می کند برای دسترسی به محتوا در هر صفحه دیگر.

پایین خط

در نهایت، به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد لینک های صفحه اصلی فقط برای حوزه های قدرت قوی و صفحات وب با PR بالا. منظورم این است که هر backlink متنی وزن بیشتری دارد نه فقط از آنجایی که به طور مستقیم بر روی صفحه اصلی فرود می آید، بلکه کل وب سایت (یا وبلاگ) نیز با ارزش است. بنابراین، ارزش اصلی برای بیشترین استفاده از لینکهای متنی خود - تنها یک صفحه اصلی و یا احتمالا کل وب سایت در مقیاس گرفته شده است؟ هر دو!

December 22, 2017