Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد لینک های با کیفیت SEO با کمک سایت های backlink چگونه؟

1 answers:

این مقاله به ویژه برای کسانی که میخواهند لینکهای با کیفیت را ایجاد کنند و از طریق همکاری با سایتهای backlink. ما در مورد یکی از پیچیده ترین شیوه های جستجوگرفتاری خارج از سایت صحبت خواهیم کرد که قبلا هرگز شنیده اید. این روش شامل مواردی است که به صورت قانونی رتبه بندی های شما را از طریق تجزیه و تحلیل رکورد رقیب به سرقت می کند. آیا تا به حال تعجب می کنید که چگونه می توانید از رقبای خرده فروشی خود بهره مند شوید؟ اکثر کسب و کار به سادگی در مورد رقبای خود مانند چیزی ارزشمند برای کمپین جستجوگرها خود فکر نمی کنم. با این حال، اگر شما یک رویکرد هوشمند برای کسب و کار آنلاین کسب و کار، شما از لینک دهنده های رقیب خود را به نفع خود رقابت به راحتی - windows vps hosting uk cheap.

backlink sites

تجزیه و تحلیل رقابتی

قبل از اینکه ما بیشتر برویم، پاسخ به سوال زیر مهم است: رقبا؟ شما می توانید این داده ها را با انجام یک تجزیه و تحلیل توزیع بازار سطح. برای ساده کردن این کار، بهتر است از ابزارهای تحلیل حرفه ای آنلاین مانند Semalt Website Analyzer یا Google Analytics استفاده کنید. هر دو این ابزار رایگان هستند و می توانند اطلاعات دقیق تحلیلی را ارائه دهند. سپس یک صفحه گسترده با دو ستون ایجاد کنید - "رقبا" و "آدرس وب سایت". "اکنون وقت آن رسیده است که تلاش های ساختن پیوند رقیب شما را برای گرفتن بهترین کیفیت ها و پشت زمینه های هدفمند برای دامنه خود جذب کنید.

پیگیری لینکهای رقبای شما

شما باید پیوسته پیوندهای پیروی خود را با استفاده از ابزارهایی که در بالا ذکر شد پیگیری کنید تا به رتبه بندی آنها و کمپین بازاریابی آنلاین فعلی هشدار دهید. برای خودکار کردن این فرآیند، شما ممکن است اعلانهای خودکار را برای هر یک از رقبا خود تنظیم کنید. این به شما یک اطلاع رسانی در مورد لینک های جدید ایجاد می کند رقبا خود را ایجاد و هر گونه تغییر آنها در کمپین ساخت لینک خود را. برای آگاهی از تمام فرصت های جدید، شما همچنین می توانید هشدار برای هر نام تجاری رقیب خود را راه اندازی کنید. با انجام این کار، هر زمان که کسی به آنها در وب مراجعه کند، اطلاعیه ها دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، شما نیاز به نگه داشتن زبانه در لینک های جدید اشاره به رقبای طاقچه های بازار خود و جستجو برای فرصت های برای تبلیغ محتوای خود را. به عنوان مثال، لینک جدید در منبع وب رقیب شما ممکن است به عنوان لینک آینده در مقاله یا پست وبلاگ شما باشد.

این مهم است که بررسی کنید آیا این لینک ها شبیه شما هستند یا نه. اگر آنها هستید، باید به سایت پیوند دهنده دسترسی داشته باشید و از آنها بخواهید که صفحه خود را به عنوان یک منبع اضافی اضافه کنید.

seo backlinks

یکی دیگر از مزایای ردیابی لینک های رقابتی وجود دارد. شما ممکن است هر گونه اشاره از رقبا خود را بدون لینک های خاص را انتخاب کنید. در این مورد، شما فرصتی را برای قرار دادن نام تجاری خود در رقابت و به دست آوردن لینک های با کیفیت جدید دریافت می کنید.

پیدا کردن منابع وب است که به بیش از یک رقیب اشاره می کند

شما باید وب سایت هایی را که به بیش از یک رقبا اشاره می کنید را دنبال کنید و سعی کنید لینک هایی از این منابع نیز دریافت کنید. این سایت های backlink می تواند پس زمینه ای مناسب برای کمپین ساخت لینک شما باشد.

December 22, 2017