Back to Question Center
0

چگونه از لینک های رقیب برای سودم استفاده کنم؟

1 answers:

البته غول جستجو در جهان همچنان به ما می گوید که الگوریتم های اصلی آن عمدتا در محتوای با کیفیت بالا ارائه می شوند که ارزش واقعی را برای کاربر به ارمغان می آورد. بدون تردید، محتوای هنوز پادشاه است. با این وجود، مشخصات پیوند آلی هر وب سایت دومین عامل مهم رتبه بندی گوگل است. به همین دلیل لازم نیست بگویم که لینک های با کیفیت در میان مولفه های اصلی مفهوم مدرن موتورهای جستجو بهینه سازی شده اند - mastiha shop official site. منظورم عمل اشتباه با مشخصات Backlink شما نیست، نه تنها قادر به ارائه هرگونه دستاورد قابل اندازه گیری نیست، بلکه ممکن است پیشرفت رتبه بندی فعلی شما را نیز صدمه بزند. علاوه بر این، اگر گوگل مظنون به تقلب در وب سایت یا وبلاگ شما باشد، ممکن است حتی زمانی که همه چیز به طور غیرمستقیم از نتایج جستجو یک بار و برای همیشه (و در غیر این صورت ممنوعیت دائمی در جستجو). به همین دلیل تجزیه و تحلیل لینک های رقیب - با بیشترین امید و دستاوردهای قاطع - یک تصمیم به خوبی شکل گرفته است که شما نیاز به اجرای امن ترین راهبرد ایجاد لینک. و من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه لینک های رقیب شما را تجزیه و تحلیل کنید. بنابراین، در زیر سه مرحله ساده برای انجام یک تحقیق مناسب و استفاده بیشتر از رقبای بازار شما است.

competitor backlinks

شناسایی مخالفان توافق

قبل از تحقیق در مورد پیوندهای رقیب، شما باید وب سایت های موفق ترین متعلق به مخالفان نزدیک در بازار را شناسایی کنید، یا حوزه اصلی صنعت شما. وظیفه در واقع بسیار قابل کنترل است، که شما ممکن است فکر کنید. برای من، من قبلا فعالانه عمل کرده بودم و پیش از بردن و شکست های رقیبانم مورد مطالعه قرار گرفتم. در حالت ایدهآل، شناسایی مخالفان بازار شما باید قبل از اینکه وبسایت یا وبلاگ شما زنده بماند، انجام شود. به هر حال، اکنون زمان آن رسیده که یک تحلیل رقابتی جامع برای استفاده از بهترین لینکهای رقیب به نفع خود داشته باشید. نمی دانید کجا شروع کنید؟ من توصیه می کنم با استفاده از Serpstat، ابزار آنلاین رایگان که به من کمک زیادی به درک من مخالفان تو رفتگی در دیوار. با قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، شما مي توانيد از اين ابزار براي يافتن وب سايت هاي رقبا موفقيتان استفاده کنيد. با توجه به تعدادی از کلمات کلیدی، اندازه متوسط ​​سایت و این که رتبه آن به خوبی رتبه بندی شده است، شما درک کنید که در آن شروع کنید.

اهداف اصلی خود را می دانید

به طور معمول، PA (مجوز صفحه)، DA (اختیارات دامنه) و همچنین PR (رتبه صفحه) خواص اصلی هر پروفایل وب سایت. ظاهرا هدف شما این است که بالاترین امتیاز را در این سه شاخص داشته باشید. به همین ترتیب، شما همچنین باید اطلاعات زیر را بدانید - تعداد لینک های رقیب شما در مقیاس (با صفحات و دامنه های ارجاع) و تصویر بزرگ متون لنگر بهینه شده برای جستجوگرها (تعداد، توزیع و تنوع کلمات کلیدی، نام تجاری ، و بقیه خواص بحرانی).

backlinks for seo

تجزیه و تحلیل لینک دهنده های شما

البته، هیچ فرمول جهانی برای موفقیت وجود دارد. با این وجود، با استفاده از ابزارهای تحلیلی برای درک عمیق از پیوندهای رقیب شما احتمالا بهترین راه برای بیرون آمدن از رقابت در بازار است. بنابراین، شما برای تجزیه و تحلیل رقابتی برای هر وب سایت نیاز به یک پروفایل لینک مناسب در بالای جستجو مربوطه دارید. به این ترتیب، من توصیه می کنم یکی از ابزارهای تجزیه و تحلیل زیر را دنبال کنید - Open Site Explorer (Moz)، Semalt Analyzer، Screaming Frog یا Ahrefs - من همه آنها را سعی کردم. با این حال، به عقیده من، مجموعه اصلی عملکرد آنها کاملا قابل مقایسه است، حتی با وجود ویژگی های متنوع و چند فیلتر پیشرفته ارائه شده توسط Analyzer (Semalt) و Open Site Explorer (Moz). بنابراین، فقط برای شما تصمیم می گیرید کدام یک از شما برای اولین بار امتحان کنید. هنگامی که بینش درست را می گیرید، همه ی نیازهای شما این است که قوی ترین لینک های مخالفان خود را تکرار کنید، یا حداقل درک کامل از روند پیوند ساختمان در طاقچه خود داشته باشید.

December 22, 2017