Back to Question Center
0

ابزارهایی که می توانند به شما لینک های ارزشمند تر نشان دهند چیست؟

1 answers:

اگر شما یک وب سایت را ایجاد کرده و می خواهید آن را به TOP موتورهای جستجو فشار دهید، نیازی نیست که فقط محتوای با کیفیت بالا را تولید کنید، بلکه توجه و تلاش های خود را بر روی یک استراتژی ساخت پیوند متفکر تمرکز کنید. این که آیا شما می خواهم به لینک های فقط آلی به سایت شما دسترسی داشته باشم، لینک های رقیب شما را سرقت کنم یا به لینک های پرداختی مراجعه کنم، باید یک طرح عملی متفکرانه داشته باشید. نقطه اصلی طرح شما باید ایجاد محتوای با کیفیت باشد. محتویات بیشتری که شما منتشر می کنید، شانس بیشتری برای دریافت لینک های ورودی خواهید داشت - business support and consulting job. با این حال، در واقع، آن را نمی تواند به شما تضمین کند که شما یک پروفیل ساختمان پیوند خوب ایجاد می کنید. Tims، زمانی که اسپم ها، لینک های با کیفیت پایین ممکن است تلاش های SEO شما را بالا ببرد و موقعیت سایت شما را در صفحه نتایج جستجو افزایش دهند، رفته اند. از آنجایی که گوگل الگوریتم رتبه بندی خود را به روز کرده است، لینک های اسپم باعث آسیب بیشتر نسبت به سود برای کمپین بهینه سازی وب سایت می شوند. امروزه تنها کیفیت لینک های ورودی از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجایی که پیوندها به عنوان یک عامل مهم رتبه بندی باقی میمانند، شما باید راهکارهای ساخت لینکهای کارآمد را برای سایت خود پیاده سازی کنید. یک رویکرد برای پیوند ساختن کمپین بستگی به نوع وب سایت شما و اهداف کسب و کار شما دارد. صرف نظر از جایی که شما ایستاده اید، مهم است که زمان بیشتری را صرف یادگیری درباره لینک ها (ابزار backlink) کنید که برای کمک به شما در ایجاد نتایج مثبتی برای رتبه بندی موتورهای جستجو طراحی شده اند.

backlinker

در این مقاله، شما می توانید برخی از ابزار حرفه ای است که می تواند به شما کمک کند تا یک کمپین پیوند ساختمان برنده ایجاد کنید و آگاهی از نام تجاری خود را افزایش دهید.

ابزارهای ارتباطی با کیفیت

  • Semalt خودکار جستجوگرها

Semalt خودکار جستجو یک ابزار بهینه سازی موتور جستجو منحصر به فرد برای ارتقاء وب سایت. این طراحی شده برای آن دسته از بازرگانان آنلاین است که می خواهند به طور مداوم لینک های جدید مرتبط را بدون سرمایه گذاری بیش از حد پول در این زمینه خارج از سایت بهینه سازی. این ابزار کاربران را با مجموعه ای از خدمات بهینه سازی مختلف که شامل تحقیقات کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل وب سایت، تحقیقات وبسایت، تصحیح خطا در وب سایت، ساخت لینک، ارتقاء رتبه بندی و پشتیبانی مشتری است، فراهم می کند.Semalt Auto SEO کمک می کند تا آب ارگانیک را از منابع معتبر و مربوط به وب سایت های طاقت فرسا خود دریافت کنید. این پایگاه شامل بیش از 50،000 سایت شریک با کیفیت بالا در موضوعات مختلف است، به همین دلیل است که این ابزار تمام نیازهای تجاری را برآورده می کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از این سرویس ها این است که تمام لینک ها به محتوای منحصر به فرد و مرتبط متصل می شوند که می تواند توسط کپی رایتندگان حرفه ای Semalt. پیوند ساختمان به تدریج با توجه به نسبت انجام می شود: 40٪ - لینک لنگر؛ 50٪ - لینک های غیر لنگر 10٪ - لینک های نام تجاری.

  • Backlinker

BackLinker ابزار است که به طور خودکار هزاران لینک دهنده با کیفیت بالا برای صفحه وب شما ایجاد می کند. این ابزار لینک های خارجی را در وبسایت های معتبر معتبر ایجاد می کند که اغلب توسط ربات های جستجو مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. دو گزینه در دسترس وجود دارد که می توانید برای ارسال سایت خود - وب سایت های قابل دسترس (2500+ لینک های با کیفیت بالا) و وب سایت های برتر (100 پسزمینه با کیفیت برتر).

quality link building

  • بررسی لینک های من

این ابزار به عنوان پسوند گوگل کروم استفاده می شود. به همین دلیل است که آسان برای استفاده از "بررسی لینک های من" برای استراتژی بهینه سازی موتور جستجوگر خود استفاده کنید. این ابزار کمک می کند تا به تولید لینک های ورودی با کیفیت بالا با کمک جایگزینی لینک های شکسته در منابع دیگر وب. این اجازه می دهد تا به سرعت به یک فرایند با کار به عنوان یک چک کننده backlink. با استفاده از این افزونه، شما می توانید به سرعت هر وب سایت در مورد لینکهای خراب را اسکن کنید.

December 22, 2017