Back to Question Center
0

کدام بهترین تکنیک ها برای ایجاد لینک های قدرتمند برای وب سایت من هستند؟

1 answers:

یک استراتژی ساخت لینک مناسب با رویکرد مناسب برای به دست آوردن لینک های قدرتمند همیشه سود بیشتری را در ترافیک وب و بهبود موقعیت قابل اندازه گیری در لیست SERPs. قبل از اینکه ما از لیستی از تکنیک ها و شیوه های در حال حاضر کارآمد استفاده کنیم تا برخی از لینک های قدرتمند را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنیم، اجازه دهید با تجربه شخصی ام شروع کنم. من توصیه می کنم نگاهی به چند روش برای اجتناب از زمانی که یک استراتژی ساختمانی مناسب برای جستجوگرها دارید را اجتناب کنید - sites criar servidor mu.

powerful backlinks

پس از همه، راه های خوبی برای ایجاد لینک های قدرتمند وجود دارد. در عین حال، بسیاری از روش های اشتباه وجود دارد که به راحتی می تواند مجازات های شدید رتبه بندی گوگل را منجر شود، و بازیابی وب سایت شما معمولا یک روش بسیار دشوار است. علاوه بر این، هنگامی که به شدت می آید، روند ممکن است به طور کامل به طور کامل برگشت ناپذیر در کل. برای جلوگیری از چنین موقعیتی تاسف آور، در اینجا باید از هر هزینه اجتناب کنید:

 • عملیات خرید و فروش با لینک ها؛
 • درخواست برای هر سیستم خودکار ساختمان لینک؛
 • مبادلات عظیم با لینک ها؛
 • برخورد با شبکه های ارتباطی؛
 • ایجاد لینک های نامناسب و ایجاد آنها؛
 • استفاده از مقدار، به جای لینک های با کیفیت بالا؛
 • اقدام به پیوند دادن مزارع و یا ایجاد لینک های زنجیره ای ایجاد کنید.

البته، با استفاده از این طرح ها می تواند به شما یک ارتقاء سریع و در عین حال کوتاه مدت رتبه بندی را به شما بدهد. با این وجود، هر دوی این موارد، دیر یا زود، توسط گوگل جرم خواهد شد. به یاد داشته باشید که وب سایت ها و دامنه های با کیفیت پایین راه را برای هر گونه لینک های قدرتمند و پیشرفت طولانی مدت با رتبه بندی بالاتر نمی گذارند. به همین دلیل با توجه به اینکه Google همیشه بهترین کار را برای یافتن لینک های با کیفیت دارد، من به شما چندین تکنیک و شیوه را نشان می دهم که برای لحظه ای منطقی تر یافتم. به هر حال، من همه آنها را در وب سایت کسب و کار خودم آزمایش کردم. در اینجا این است که چگونه می توانید لینک های قدرتمند برای بهترین نتایج جستجوگرها کسب کنید:

1. لینک های داخلی در یک نمایه کامل لینک از وب سایت اغلب توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می شود. البته، لینک های داخلی در واقع از یک صفحه به صفحه دیگر - فقط در یک وب سایت واحد می آیند. توجه داشته باشید، با این حال، هنگامی که با کلمات کلیدی خوب و با دقت جاسازی شده، لینک های داخلی شما می تواند مزایای زیر را ارائه دهد:

 • قدرت بهتر صفحه کل وب سایت؛
 • توزیع مساوی از آب پیوند؛
 • میزان بازده پایین در کل وب سایت؛
 • بهبود ترافیک و قرار گرفتن در معرض محتوای صفحه قدیمی شما؛
 • ارتباطات استراتژیک می تواند به رتبه بندی کلمات کلیدی بالاتر کمک کند.

powerful seo backlinks

2. نقل مکان های کسب و کار محلی، فرصت های ایده آل برای دریافت لینک های قدرتمند به وب سایت کسب و کار شما می باشد. اطمینان حاصل کنید که موقعیت های جستجوی محلی خود را بهبود بخشیده و مجوز وب سایت خود را در همان زمان تقویت کنید. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که ویژگیهای NAP را در طول لینکهای نقل قول خود در موتورهای جستجوی عمده مانند Google، Yahoo و Bing حفظ کنید.

3. تغییر محتوای صفحه ساده خود را به چیزی حیرت انگیز مانند infographics، همچنین یک روش عالی برای ایجاد لینک های قوی تر به وب سایت یا وبلاگ شما. علاوه بر این، این یک طرح واقعا خلاقانه و جالب خواهد بود که در همان زمان برای بهبود بخشیدن به اهداف عمومی شما مفید باشد. قبل از شروع به دریافت لینک های با کیفیت بالا، اطمینان حاصل کنید که Infographics شما واضح و ساده است و به مخاطبین شما مربوط می شود.همچنین سعی کنید سرعت بارگذاری سریع را با اندازه متوسط ​​خود تا 2000 پیکسل حفظ کنید. بیش از سه رنگ و حداکثر 2 فونت را نگه دارید. و فراموش نکنید که یک داستان هیجان ایجاد کنید که کنجکاوی کاربر را تا انتها حفظ کند. هنگامی که بهترین اطلاعات infographics شما انجام می شود، فقط آنها را به آخرین وب سایت های اختصاص داده شده ارسال کنید - از دستورات خاصی در گوگل استفاده کنید، مانند "submit infographic"، "inurl / intitle: submit infographic"، "allintext: submit infographic" و غیره.

December 22, 2017