Back to Question Center
0

چگونه می توانم ایجاد کنم آیا دنبال لینک ها برای وب سایت من هستم؟

1 answers:

بدون گفتن این که بدون یک پروفایل پشتیبان گیری به خوبی تشکیل شده، تقریبا غیرممکن است که وب سایت به خوبی در Google رتبه بندی کند یا حداقل در میان ده نتایج جستجو. برای جلوگیری از سوء استفاده، دستکاری، و یا هر گونه ترفندهای احتمالی با الگوریتم رتبه بندی آن، غول جستجوی جهانی در طول سالها تکامل یافته است. به این ترتیب، گوگل اکنون فقط لینکهای طبیعی، کاملا اختصاصی و بسیار معتبر را پاداش می دهد. و در زیر من قصد دارم به شما برخی از روش های هوشمندانه برای ایجاد لینک های دنباله دار برای وب سایت خود را نشان می دهد. اما قبل از هر چیز، اجازه دهید با چند تعریف ساده شروع کنم - wi fi антенны 20 dbi.

follow backlinks

بدون نیاز به گفتن لینک ها تمام نقاط اینترنت را با هم جمع می کنند - همه می دانند که. اما همه آنها وزن یکسانی ندارند. در حقیقت، دو نوع پیوند وجود دارد - Non Follows و Follow Backlinks. با قرار دادن آن در زبان انگليسي، پيوند ها با Non Follows از نظر موتورهاي جستجوي اصلي تقريبا ناديده گرفته مي شوند. آنها طراحی شده اند تا فقط ترافیک ارجاعی را به ارمغان بیاورند. از سوی دیگر، با این حال، آیا دنبال لینک ها با استفاده از دایرکتوری های خاص، مقالات و صفحات فرود برای انتقال قدرت از یک وب سایت به دیگری.

ظاهرا، دنبال لینک ها بسیار سخت تر است، و اغلب آنها به طور ایده آل هستند باید توسط یک وب مستر ماهر وارد شوند. و در اینجا ما در نهایت به نقطه می آیند - در زیر چند روش هوشمندانه (آزاد یا گاهی اوقات نه) برای ایجاد با کیفیت بالا آیا پیگیری لینک های رتبه بندی بالاتر وب سایت خود را در گوگل:

  • گوگل پلاس پلت فرم اجتماعی پیش فرض است که می تواند تبدیل به یک ابزار قدرتمند و شگفت انگیز در هنگام استفاده درست شود. همه چیزهایی که شما نیاز دارید یا برای داشتن پروفایل شخصی خود یا ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید وجود دارد. بعد، به قسمت "about" بروید و متن متن آن را ویرایش کنید، و همچنین لینک اولیهی که به وبسایت شما داده شده است ابتدا. احساس رایگان برای اضافه کردن بسیاری از آیا دنبال لینک ها به عنوان شما نیاز دارید، اما با استفاده از آن بیش از حد. در غیر این صورت، تلاش شما نیز ممکن است توسط گوگل به عنوان هرزنامه و یا دستکاری شناخته شده است.
  • Onemission یک وب سایت خوب قدیمی است که به من کمک کرده است با Do Follow backlinks برای سال های اخیر. فقط برای دریافت یک رول خاص ویرایشگر ثبت نام کنید و برای دسترسی به کل وبسایت و انتخاب دسته ای که نیاز دارید، احساس راحتی کنید.
  • Dmoz همچنین یک سایت بسیار قدیمی است که عمدتا با ارسال مطالب وبلاگ برای اهداف تولید پیوند ارتباط دارد. همه چیزهایی که در Dmoz نیاز دارید انتخاب دسته مناسب مربوط به موضوع اصلی وب سایت یا وبلاگ شما است. از ویژگی های منحصر به فرد آن، توصیه می کنم از این منبع برای پیدا کردن بهترین لینک های ایجاد شده توسط رقبای نزدیک خود برای استفاده شخصی از آنها استفاده کنید.

dofollow backlinks

  • Storify یک مکان عالی برای دریافت برخی از اضافی آیا دنبال لینک ها - فقط از نظر. نگران نباشید، یک حساب جدید ایجاد کنید و با بخش "داغ نظر" ادامه دهید. به این ترتیب، شما می توانید از حداکثر دو لینک با کیفیت بالا برای هر حساب استفاده کنید.
  • پس از همه، شما می توانید یک سفر به Trell پرداخت. همکاری و انتخاب تعداد زیادی از لینک ها برای تقویت رتبه بندی خود را به عنوان شما می خواهید. علاوه بر این، این هزینه یک دلار را به شما نمی دهد - سرویس رایگان است. با انجام این کار، آن را یک بار دیگر یادداشت کنید - با تعداد دفعات تأیید لایحه و ایجاد بیش از حد سریع خود بیش از حد نباشید. در غیر این صورت، یک پرچم قرمز با نام Google برای یک مجازات رتبه بندی اجتناب ناپذیر ایجاد خواهید کرد.
December 22, 2017