Back to Question Center
0

چند لینک باید امتیاز خوبی بدهم؟

1 answers:

من اخیرا توسط بسیاری از افراد پرسیدم که چند لینک برای من وبسایت من چه کسانی هستند. چه چیزی باعث می شود که این سوال ساده پاسخگو باشد؟ من اعتقاد دارم متغیرهای زیادی وجود دارد که به طور جداگانه برای هر مورد خاص مورد توجه قرار گیرد. چند لینک من دارم؟ خوب، یک بار دیگر - که بستگی دارد - شركه نقل عفش بالمدينة المنورة. و هر وب سایت تنها باید برای اولین بار تصویر کامل را ارزیابی کند. در حقیقت، شمارش پیغام شما همواره به جنبه های مختلف بستگی دارد. منظورم این است که صرف نظر از اهداف اصلی کسب و کار شما، تعیین اهداف دقیقی برای لینک های شما قطعا یک چیز نیست. هیچ نیازی به تعیین اهداف وجود ندارد، به عنوان هر استراتژی ساخت لینک مناسب باید سازگار باشد، من. e. ، به عنوان به طور پیوسته و به طور طبیعی به عنوان امکان پذیر است.

how many backlinks do i have

کیفیت نسبت به. تعداد

قرار دادن آن را به زبان ساده انگلیسی، آن را نشانی از هر موضوع واقعی چند لینک من. البته، لینک backlink من در قسمت مربوط به آنچه که من قصد دارم برای دستیابی به وب سایت من، یعنی در مورد کلمات کلیدی، رتبه بندی و اهداف شمارش بازدید کننده. در حقیقت، این وضعیت تا حدودی بسیار معمولی است، زمانی که یک وب سایت کسب و کار به خوبی رتبه بندی شده است - داشتن تنها چند لینک.

البته، با توجه به اینکه رقابت کلمات کلیدی تنگ، همراه با حجم جستجو بسیار کم است. به این ترتیب، چنین وب سایت ظاهرا بازدید کننده های زیادی از کاربر نمی گیرد. با این وجود، ما می توانیم حداقل تعداد دقیق تر برآورد میانگین شمارش لینک ها داشته باشیم. به طور کلی، کسب و کار آنلاین نسبتا کوچک باید با حدود 50 لینک با کیفیت آغاز شود. با پیگیری جستجوگرها و توسعه کلی من، می توانم منطقی می گویم که این پروژه انتظار دارد موقعیت رتبه بندی آن در جایی در اطراف پنج نتایج جستجو مشاهده شود.

کنترل کیفیت

بنابراین، به جای اینکه تعجب کنید که تعداد پیوندهای من چقدر است، بهتر است مطمئن شوید که پروفایل پشتیبان موجود شما حداقل نیمی از مهمترین معیارهای کیفیت را برآورده می کند. در اینجا یک لیست از نقاط گلوله در مورد لینک های با کیفیت بالا وجود دارد:

  • هر لینک به طور کامل مربوط است
  • از یک وب سایت قابل اعتماد با بالا PR
  • متن لنگر باید داشته باشد یک عبارت دقیق یا کلمه کلیدی
  • backlinks به محتوای صفحه به عنوان به عنوان ارگانیک به عنوان ممکن
  • متنوع متنوع لینک (من. e.
  • کیفیت لینک ها باید نه متقابل و نه پرداخت شده

بنابراین، شما هرگز نباید بر تعداد لینک، به جای کیفیت آنها تمرکز کنید. با این وجود، این یک فریب گسترده است که اعتقاد داشته باشد که تمام backlink ارزش برابر دارند. در حقیقت، داشتن یک لینک پشتیبان با کیفیت ارگانیک اغلب می تواند در برابر صدها تن از موارد نامناسب یا کم کیفیت معقول باشد. به همین دلیل است که همه چیزهایی که در مورد تعداد لایحه پشتیبان خود نیاز دارید، نگه داشتن تعادل سالم بین تعداد مشترک آنها با ارزش واقعی است.

check backlinks

بررسی در محل

پس از همه، با توجه به اینکه هر backlink شما از طریق روش تأیید قبلی قبلا گذشت، من توصیه می کنم چک کردن بهینه سازی سایت خود را. البته، طیف وسیعی از اقداماتی که باید انجام شود وجود دارد، اما شما می توانید به سرعت از حداقل مهم ترین مواردی که به طور مستقیم بر تعداد دفعات تأخیر. اول از همه، حذف تمام لینک های غیر ضروری خروجی، و همچنین 301 redirects. بعد، اطمینان حاصل کنید که هیچ صفحهای بیش از 5 کلیک از صفحه اصلی یا صفحه فرود شما وجود ندارد. همچنین با اضافه کردن لینک های ورودی به صفحات وب خود از اهمیت بالا کار کنید. پس از همه، فراموش نکنید که یک فرآیند چک کردن برنامه ریزی شده داشته باشید تا سریعا بر روی هر لینک شکسته به موقع بایستید.

December 22, 2017