Back to Question Center
0

آیا باید لینک های DoFollow را خریداری کنم، یا می توانم آنها را به صورت خودم بسازم؟

1 answers:

البته شما می توانید لینک های DoFollow را برای وبلاگ خود خریداری کنید. در عین حال، شما نیز ممکن است خودتان آنها را بسازید. منظورم این است که بهتر است آنها را به طور منظم برای وب سایت یا وبلاگ خود بکار ببرید تا فقط پسوندهای DoFollow را خریداری کنید. در حقیقت، بدون داشتن مجموعه ای از لینک های با کیفیت، بیش از یک وظیفه بسیار چالشی برای رتبه بندی پست وبلاگ شما و احتمالا هر گونه محتوای صفحه وب سایت شما در موتورهای جستجو است. بدون نیاز به گفتن است که اگر شما تازه به SEO، شما نیاز به خرید backlinks DoFollow یا ادامه تلاش در ساختمان لینک. برای برنده شدن در این مبارزه، من پیشنهاد می کنم برای برخی از منابع وب بی نظیر وب سایت خود را به وب سایت اصلی خود بفرستید یا برخی از لینک های DoFollow با کیفیت ارگانیک را برای شروع به وبلاگ بگذارید - садовая мебель интернет магазин.

buy dofollow backlinks

به طور معمول، لینک های با کیفیت با DoFollow می تواند به شما کمک کند با افزایش رتبه بندی رتبه بندی جستجوی وب سایت خود را، بهبود اختیارات دامنه و رتبه الکسا (برای کسانی که علاقه مند به این ویژگی های عجیب و غریب) ، افزایش ترافیک جستجو وب، و همچنین CPC AdSense (هزینه هر کلیک). فقط به خاطر کامل بودن، در اینجا برخی از کلمات دیگر گاهی اوقات استفاده می شود برای تعریف به لینک ها - لینک های ورودی (inlink)، استناد، توصیه "ممکن" یا یک سیگنال رتبه بندی قوی به گوگل در مورد ارزش بالا از وب سایت در کل، در نتیجه ارزش آن را در بالای نتایج جستجو ترویج. فقط به این دلیل که وب سایت هایی با تعداد زیادی لینک دهنده بیشتر احتمال دارد ارزش بیشتری برای جستجوگران فعال فعال داشته باشند، و همچنین باید بیشتر برای نشان دادن سریع توسط ربات های خزیدن جستجو.

بنابراین، بیایید در نهایت به نقطه بازگشت - همانطور که ما تصمیم گرفتیم که DoFollow backlinks را خریداری نکنیم و فقط خودمان بخوریم. چطور؟ البته، پیگیری های آلفای DoFollow آهسته کار ساده ای نیست، اما در حقیقت، این کار ممکن است به راحتی تبدیل به یک تکه کیک برای شما شود - با توجه به اینکه می دانید طناب. به همین دلیل است که در زیر من قصد دارم برخی از ترفندها را برای دریافت لینک های با کیفیت بالا DoFollow بدون پرداخت یک سنت برای آن نشان می دهد! در اینجا آنها عبارتند از:

  • قبل از هر چیز، توصیه می کنم از BlogAdda بازدید کنید - همه چیزهایی که لازم دارید، ثبت نام حساب کاربری جدید خود را انجام می دهید و به قسمت "حساب من". بعد، گزینه "ارسال وبلاگ من" را انتخاب کنید و تمام جزئیات لازم را پر کنید. پس از همه، روی دکمه "Submit" کلیک کنید و از Backlink ایجاد شده جدید DoFollow لذت ببرید. خودشه!
  • بهترین مکان دوم که من به شما نشان خواهم داد، کدام دانشگاه است. به سایت خود بروید و حساب جدید خود را بر روی رجیستری قرار دهید. پس از انجام این کار، فقط به نمایه شخصی خود بروید و آن را با پیوند اصلی یا وبسایت خود وارد کنید. این به این معنی است که شما باید یک Backlink خوب از PR-7 با DoFollow داشته باشید.
  • بعد یک لینک از Granta است. همانطور که قبلا گفته شد، یک حساب کاربری جدید در وب سایت خود دارم، مراحل پر کردن را امتحان کنید و از یکی دیگر از لینک های PR-7 DoFollow

dofollow seo backlinks

لذت ببرید شما همچنین ممکن است تقریبا مجموعه ای از اقدامات مشابه را دنبال کنید تا یک Backlink کیفیت DoFollow را از یکی از وب سایت های زیر دریافت کنید. احساس رایگان برای کشف برخی از مکان های خوب جدید برای پیوند با، مانند OneTab، حق نسخه برداری، Alltop، Indulgy، رویداد، تد. به این ترتیب، فراموش نکنید که حساب کاربری شخصی خود را در گوگل پلاس ببینید و همچنین پست خود را به دایرکتوری ها برای بدست آوردن یک لینک با ارزش دیگر با DoFollow ارسال کنید.

December 22, 2017