Back to Question Center
0

آیا می توانم از هر لینک در لیست وبسایت رقیب من استفاده کنم؟

1 answers:

بله، ممکن است از backlink در لیست وب (پروفایل) رقبای بازار شما سود ببرید. اگر مایل هستید و آماده دریافت لینک های با کیفیت بیشتر به وبلاگ یا وب سایت کسب و کار خود هستید، لطفا راهنمایی های زیر را دنبال کنید. خوب، قبل از شروع، اجازه دهید به شما یک مجموعه کوتاه از ابزارهای تحقیق مورد علاقه خود را برای جاسوسی بر روی رقبای خود نشان دهم. استفاده از آنها را برای شناسایی هر لینک در لیست وبسایت برای احتمالا هر صفحه وب موجود در اینترنت در نظر بگیرید - bingo hall no deposit bonus.

backlink website list

در اینجا کمک کنندگان آنلاین من برجسته من معمولا استفاده می شود برای بررسی پروفایل backlink از وب سایت من و یک زن و شوهر از مخالفان موفق من:

  • Semalt Analyzer
  • Majestic SEO
  • Ahrefs

هر وسیله ای از این فهرست دارای عملکرد کاربردی اثبات شده در زمینه های مختلف عملکرد وب سایت مشترک است پیوند ساختن تحقیق و تجزیه و تحلیل. البته، هر یک از آنها دارای قدرتمندترین طرفهای خود، توابع خاص، فرصت های شخصی، و همچنین نقاط ضعف و شرایط استفاده فردی است. همچنین، هر یک از آنها دارای یک نسخه اساسی در دسترس برای دسترسی آزاد به صورت رایگان است. و آنها بسیار مشترک هستند، حداقل از لحاظ بررسی هر لینک در لیست وب سایت، و همچنین ارائه بصری عملی ارزشمند.

هنگامی که درست انجام شد، همه چیز کاملا ساده می شود - هنگامی که شما می دانید که فعالیت های فعلی و قصد های نزدیکترین رقبای شما، شما می توانید استراتژی مناسب را برای بیرون آمدن و رهبری خود را با وبلاگ و یا وب سایت خود. در زیر یک برنامه عملی استاندارد برای قابل استفاده برای سهم شیر از ابزار Checker قدیمی پشتیبانی می شود، علاوه بر موارد برجسته من که قبلا اشاره شد. اطمینان حاصل کنید که این مراحل ساده را دنبال کنید. تجزیه و تحلیل هر لینک در لیست وب سایت از مخالفان خود را برای نفع خود را.

تحقیق Backlink رقابتی

  1. بر روی جعبه استاندارد استاندارد برای ورود به URL وبسایت که می خواهید بازرسی را کلیک کنید. شما آزاد هستید که خود یا هر وبسایت دیگری را که نیاز به تحقیق پشت سرهم رقابتی دارد، تحقیق کنید. برای من، من به سادگی وب سایت رقیب من را در یک پنجره جداگانه باز کردم تا هر نشانی اینترنتی کپی شود بدون آنکه به طور بالقوه اشتباه گرفته شود.
  1. هر بخش استاندارد برای ناوبری می خواهد به شما نشان دهد که هر لینک که به وب سایت یا وبلاگ شما در حال تحقیق اشاره. به این ترتیب می توانید تمام اطلاعات مربوط به ارجاع عناوین صفحه و ارجاع URL های صفحه به یک صفحه گسترده را صادر کنید تا همه چیز ساده تر شود. البته، گزینه های مختلفی برای ذخیره کردن تمام یافته های شما وجود دارد. هر یک از این ابزارها شما را به صادرات آن به یک یا چند. فایل csv، رتبه بندی اکسل استاندارد، یا a. فایل TXT. تنها تصمیم شما برای تصمیم گیری است.

Website SEO Backlinks

  1. هنگامی که شما یک تصویر کامل از کل نمایه پیوند وب سایت داشته باشید، احتمالا در حال حاضر ایده ای نسبتا روشن یا واضح خواهید داشت حرکت بعدی شما در مقیاس. توجه داشته باشید، با این حال، برخی از رقبای طاقت فرسا شما به راحتی می توانند یک پرچم بزرگ بسازند که برای مثال هزاران پیوند مختلف را در اختیار دارند. به همین دلیل است که هنگام شانه کردن از طریق یک صفحه گسترده قریب الوقوع باید مراقب باشید - فقط به اندازه کافی صبور و ماندگاری باشید تا نتایج درست خود را مرتب کنید.

بنابراین، این راه مناسب برای رسیدگی به یک تجزیه و تحلیل Backlink کارآمد برای به دست آوردن بهترین نتیجه از رقبای موفق خود را. توجه داشته باشید، با این حال، انواع مختلفی از لینک ها وجود دارد. برای اطمینان از این که آنها را نادیده نگیرید، گزینه های طبقه بندی زیر را در نظر بگیرید: خود پیوندهای متنی، پیوندهای تصویری، لینک های فرم و فرم. موفق باشید!

December 22, 2017