Back to Question Center
0

آیا می دانید چطور می توانید لینک ها را در SEO بهترین راه ممکن انجام دهید؟

1 answers:

بدون نیاز به گفتن است که هر وب مستر و صاحب کسب و کار آنلاین باید بدانند که چگونه پیوندهای پیوند در جستجوگرها - برای پمپاژ ترافیک بیشتر وب سایت، و در نهایت از موقعیت رتبه بالا در SERPs. اما چه چیزی باعث می شود که یک لینک با پسوند SEO برای هر وب سایت یا وبلاگ ایجاد شود؟ نظارت دقیق و آگاهانه، تأیید و روشهای سریع رفع به طوری که قدرت اصلی هر یک از Backlink با ارزش به طور کامل کنترل می شود و همیشه در کوتاه مدت تنظیم. به عبارت ساده، هنگامی که یک backlink مقدار ارزش خود را از دست داد، باید آن را یکبار یا بلافاصله حذف کرد. پس چگونه می توان لینک ها را در جستجوگرها انجام داد؟ بیایید با آن روبرو شویم - این یک روند مستمر است - интернетмагазин гавс. در مقیاس پذیرفته شده، این ابزار ترکیبی از ابزار کلی پیوند ساختمان و نگهداری ثابت با یک برنامه منظم بازرسی است.

how to do backlinks seo

آنچه که باعث می شود یک Backlink خوب

قبل از هر چیز، هر "backlink" خوب (در غیر این صورت، طبیعی و یا آلی) باید از وب سایت های واقعی، وبلاگ ها ، یا هر گونه منابع آنلاین دیگر. بعد، منبع یک لینک خوب باید یک نمره معقول در PR (pagerank)، DA (اختیاری دامنه) و همچنین PA (مجوز صفحه). پس از همه، هر یک از نامزد بالقوه برای پیوند با (وب سایت یا وبلاگ) انتظار می رود که یک محتوای صفحه صوتی داشته باشد، که ارزش واقعی برای کاربران زندگی را به ارمغان می آورد.

در حالت ایده آل، چنین محتوا باید به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی خوش آمدید. منظورم این است که این نوشته های خسته کننده متن ساده باید به طرز محسوس تر - حداقل برای خارج شدن از رقابت - به برخی از نمودار های جذاب و آموزنده، نمودارها، انفورماتیک، صفحات گسترده یا هر وسیله تجسم دیگر برای نشان دادن همه چیز در ساده ترین و روشن ترین راه. به هر حال، تغییر محتوای صفحه نرمال خود را به چیزی بیشتر دوستانه نیز می تواند یک تصمیم منطقی برای وب سایت یا وبلاگ خود تبدیل شود. بنابراین، زمان و تلاش سرمایه گذاری برای تغییر حداقل طولانی ترین مطالب، و یا احتمالا بدترین بخش آن برای خواندن و جذب کردن بسیار خسته کننده است. به این ترتیب، با بعضی از این محتویات کاربر پسند و به راحتی قابل هضم، می توانید نه تنها لینک ها، اشتراک ها، اشاره ها، هدایا و اشتراک ها را تولید کنید - اما بعد از همه، ترافیک وب بیشتر می شود.

backlinks seo

چگونه پیوندهای پیوند در جستجوگرها

  • استراتژی ساخت پیوند به خوبی تشکیل شده است؛
  • سعی کنید از بهترین تجربه در بازاریابی دیجیتال استفاده کنید؛
  • برنامه نظارت مکرر برای نظارت بر لینک های خود - هر دو کمیت و کیفیت مشخصات لینک خود را؛
  • ارسال مقالات مهمان یا پست های وبلاگ به آنها را در برخی منابع معتبر شخص ثالث منتشر؛
  • تنها با وب سایت ها یا وبلاگ های بسیار معتبر مقابله می کنند که باید کاملا مربوط به موضوع اصلی کسب و کار شما، بازارچه یا حداقل صنایع وابسته به آن باشد.

در میان انواع مختلفی از تحقیقات و ابزارهای پیشنهادی backlink، Semalt آنالیز (Semalt)، Open Site Explorer (Moz) و ابزارهای جستجوگر Majestic در وبگاه تجارت الکترونیک اخیر من راه اندازی شده است. پس از همه، فقط برای شما تصمیم می گیرید که چگونه پیوندهای پیوند در جستجوگرها را انجام دهید و چه ابزار آنلاین برای اولین بار امتحان کنید. در نهایت، فراموش نکنید که پیوندهای تازه ایجاد شده شما نیز کاملا بی فایده است. البته، با توجه به اینکه می خواهید به یک وب سایت یا وبلاگ بپیوندید، که از لحاظ معیارهای جستجوگر گوگل کمتر از شماست.

December 22, 2017