Back to Question Center
0

آیا در سال 2016، پیوندهای بالا PR را آسان کرد؟

1 answers:

آیا شما تا به حال تعجب می کنید که آیا پیوندهای ارزشمند می توانند به کمپین تبلیغاتی شما برسند؟ با کلمه "value :،" منظور من لینک آب شما را به سایت خود را از طریق لینک های خارجی نیست. من در مورد بازده سرمایه گذاری در قالب درآمد بالا کسب و کار آنلاین خود صحبت می کنم. بسیاری از وبسایت هایی که لینک ها را می فروشند وجود دارد و به همین ترتیب، اگر تقاضای زیادی وجود داشته باشد، بسیاری از کسانی که مایل به پرداخت آب پیوند هستند. اجازه دهید بحث کنیم که چگونه این فعالیت ها می توانند تلاش های بهینه سازی موتور جستجوگر ما را تحت تاثیر قرار دهد. ابتدا نگاهی دقیق تر به لینک خرید و فروش صنعت می گیریم.

high pr backlinks 2016

پیوند خرید و فروش

تا زمانی که گوگل لینک ها را به عنوان یک عامل رتبه بندی پذیرفته است، لینک ها از تقاضای بالا در میان صاحبان وب سایت و مدیران وب - obtain temperature remotely.

رونق خرید پیوند در اواسط سال 2000 اتفاق افتاد و صنعت کل را برای همیشه تغییر داد. در آن زمان کل صنعت در سراسر فروش لینک ها رشد کرده است. بعضی از منابع وب به طور پیش فرض، لینک ها را ارائه می دهند. قیمت برای یک رنو لینک از 30 دلار در هر ماه آغاز شد. این لینک ها به عنوان لینک های نوار کناری خدمت می کنند.

بعد از مدتی، گوگل و همچنین سایر موتورهای جستجوی قابل توجه، شروع به جریمه کردن سایت هایی کردند که لینک های عمومی را از طریق سایت های وارز یا انجمن ها به فروش می رسانند. این تحریم ها باعث کاهش رتبه بندی وب سایت ها و یا عدم شاخص سازی شدند.

با این حال، حتی این مجازات های شدید گوگل از بازپرداخت فروش توسعه صنعت متوقف نشد. به همین دلیل خرید و فروش لینک ها راه های جدیدی را برای یافتن موتورهای جستجو برای یافتن فعالیت هایشان پیدا کرده است.

بر اساس دستورالعمل های گوگل، خرید یا فروش لینک هایی که رتبه PageRank را قبول می کنند به عنوان نقض قوانین شدید پذیرفته می شود. اگر شما در لینک های خرید برای بهبود رتبه بندی سایت ها شناسایی شده اید، سایت شما به احتمال زیاد مجازات های Google را دریافت خواهد کرد. به همین دلیل، اگر شما در این فعالیت ها شرکت می کنید، باید این خطرات را درک کنید.

Buying backlinks

خرید و فروش لینک ها در سال 2016

  • پست های مهمان پرداخت

برای پیدا کردن وب سایت هایی که توانایی یک محتوای پرداخت شده را در صفحات خود پست کنید، فقط باید در «جعبه جستجو» Google وارد کنید «پرس و جو کردن پست مهمان» را وارد کنید. بعضی از این خدمات شما را با سرویس صحیح ارتباط پیوند و هزینه مربوطه فراهم می کند. با این حال، وب سایت های دارای کیفیت متوسط ​​با مقرون به صرفه نیز وجود دارد. بعضی از پیشنهادها از پست های مهمان نوشته شده با کیفیت بالا برای پشت لینک وجود دارد. در این مورد، طرفین موافقت خود را برای همکاری به صورت رایگان.

  • خرید لینک از وبلاگ نویسان

بسیاری از لینک ها در سال 2016 توسط خرید لینک خصوصی از وبلاگ نویسان ایجاد شد. این لینک ها توسط موتورهای جستجو قابل شناسایی نیستند و به ندرت مشکلی ایجاد می کنند. بسیاری از وبلاگ نویسان ارزش واقعی لینک ها را می دانند و نیاز به پرداخت هر پیوند را دارند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که برخی از وبلاگنویسان مورد علاقه موافقت کرده اند مقاله ای را با یک لینک به مدت یک یا دو روز قرار دهند. بزرگترین درصد وبلاگ هایی که لینک ها را می فروشند در بازار های زیر قرار می گیرند: مد، املاک، مسافرت، امور مالی، آموزش و پرورش، ورزش. میانگین هزینه خرید backlinks PR بالا در سال 2016 به مبلغ 300 دلار برای منابع وب با کیفیت متوسط ​​و بیش از 3000 دلار برای دامنه های محبوب با کیفیت بالا.

December 22, 2017