Back to Question Center
0

آیا روش اثبات شده ای برای ایجاد لینک های قدرت بالا برای تجارت الکترونیک وجود دارد؟

1 answers:

بیایید با آن روبرو شویم - ایجاد لینک های قدرتمند PR بالا هرگز کار ساده ای نیست، به خصوص در مورد وب سایت تجارت الکترونیک. نکته این است که در حال حاضر اکثر تکنیک های سبک قدیمی نتوانستند عملکرد خوبی انجام دهند. چه چیزی بیشتر - این می تواند حتی برای پروژه تجارت الکترونیکی شما مضر باشد. بنابراین، در پایین، من قصد دارم چندین چارچوب ثابت شده با محتوا و ابزارهای اساسی موفقیت آمیز را برای فهرست کردن لینک های مجوز بالا برای وب سایت شما ایجاد کنم.در اینجا آنها هستند - راهنماهای قطعی، گردآوری کارشناسان و وبلاگ نویسی مهمان.

اما قبل از هر چیز دیگر، بیایید آن را یک بار دیگر بررسی کنید - چه بازاریابی محتوا تجارت الکترونیکی است - how to setup a home office network. به یاد داشته باشید، SEO اغلب به ما می گوید که محتوای کینگ پادشاه است، درست است؟ بنابراین لینک ساختمان! منظورم این است که فقط در مورد ایجاد یک محتوای صوتی نیست. برای به دست آوردن لینک های قوی با مجوز PR با محتوای شما، شما نیاز به یک طرح مانند این:

high pr authority backlinks

  • اهداف محتوا خود را مشخص کنید - بین ترافیک و تبدیل را انتخاب کنید؛
  • در مورد "مشتری ایده آل"، نیازها، احساسات و نیت هایش فکر می کنید؛
  • به دنبال تأثیرگذارترین صنایع و گسترش آنها هستند؛
  • محتوای مرتبط را شکل می دهد و بصری جذاب می کند؛
  • فراموش نکنید که قبل از اینکه زنده بماند، در بهینه سازی محتوا کار کند.
  • تکه تکه های اصلی محتوای شما را ترویج و ترویج کنید.
  • یک برنامه ارسالی مجدد برای نشریات آینده ایجاد می کند.

راهنماهای نهایی تعریف

هیچ چیز مفید تر برای ایجاد لینک های قدرت بالا PR است نه از راهنمای قطعی کامل ساخته شده و به خوبی بررسی شده. منظورم این است که وقتی کسی نیاز به شنیدن صدای واقعی صنعت داشته باشد، چرا باید بعد از همه شما نباشید؟ همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید، زمان و تلاش برای ایجاد یک سرمایه گذاری است. با این حال، احساس ناامیدی نمی کنید، زیرا شما واقعا نمی خواهید صدایی منحصر به فرد بگیرید. فقط خودتان را به عنوان یک معلم یا مربی در نظر بگیرید - همه چیز را با هم بکشید و فقط بهترین ها را به مردم بدهید. اگر هنوز به این سرمایه گذاری نادرست از وقت خود توجه داشته باشید، به شما اطمینان می دهم که در طول زمان یک راهنمای جامع، شما را در بلند مدت به شما می دهد،.

کارفرمایان

کارکنان کارکنان نه تنها یک روش اثبات شده برای به دست آوردن backlinks با مقامات عالی PR هستند، بلکه یک ارتباط موفق و برقراری روابط قوی تر با مخاطب هدف شما هستند. و همه چیز خیلی ساده تر از شما ممکن است فکر می کنم به دلیل ترفند انتخاب موضوع و یا مشکل حق و محدود است. بعد، چند سوال برای کارشناسان خود برای پاسخ دادن انتخاب کنید. به این ترتیب، به یاد داشته باشید که هدف شما ارائه پاسخ دقیق یا راه حل گام به گام برای یک مسئله خاص است. پس از انجام این کار - به سادگی از کارشناسان مرتبط با صنعت دعوت کنید و شما انجام می شود.

authority backlinks

وبلاگ نویسی مهمان

ایجاد یک محتوای با کیفیت بالا به ویژه برای نشریات آنلاین همیشه راه مطمئن برای دریافت برخی از لینک های بالا. خیلی شبیه به بازاریابی مقاله مدرسه قدیمی، وبلاگ نویسی مهمان یک روابط متقابل سودمند است که همیشه فرصتی برای هر دو طرف فراهم می کند. در آن جا چارچوب محتویات اصلی شما در بازی وجود دارد. و همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید، ایجاد یک رابطه مثبت با نفوذگران صنعت هدف شماست، آنها را دوست دارم مطالب خود را دوست داشته باشید، آن را پست کنید، و البته، چندین لینک پشت سر هم با ارزش بالا را برای وب سایت شما به اشتراک بگذارید.

December 22, 2017