Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگویید که چگونه لینک ها برای افزایش ترافیک وب من کار می کنند؟

1 answers:

در حال حاضر، بسیاری از مدیران تازه کار و صاحبان کسب و کار آنلاین اغلب بیشتر روی بهینه سازی موتورهای جستجو در صفحه (به عنوان مثال، کلمات کلیدی، معماری وبسایت و غیره تمرکز می کنند). ). و اغلب آنها توجه کافی به نحوه پیوند لینک ها برای عملکرد کلی وب سایت خود ندارند. به همین ترتیب، آنها فقط اهمیت لینک ها را نادیده می گیرند - به عنوان بسیاری از کارشناسان صنعت معتقدند که لینک های کیفیت معمولا 80٪ از ارزش کل وب سایت را از نظر الگوریتم موتور جستجوی بزرگ توسط گوگل - umzugsfirma in zrich. بنابراین، توصیف نحوه ارتباط backlinks برای وب سایت شما، می توانیم به سادگی اعتراف کنیم که کشت آنها از منابع وب دیگر که به وب سایت شما هدایت می شود، به طور مستقیم به جستجوی آنلاین کمک می کند.به همین دلیل است که در ارتباط با ساختمان سازی، آن را اغلب به عنوان فرصت بیش از حد بزرگ فقط به تصویب آن.

how backlinks work

با وجود این، بعضی از مردم هنوز هم خود را از ساختن لینک ها فعال می کنند. در صورتی که برای شما اتفاق می افتد، در اینجا برخی از اصول اولیه در مورد اینکه چگونه لینک ها برای افزایش ترافیک وب شما کار می کنند، وجود دارد. قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، پشتيباني يک پيوندي است که دو صفحه مختلف وب را متصل مي کند. البته، شما می توانید پیوندهای داخلی صفحات مختلف وب را در وب سایت خود داشته باشید (برای ناوبری بهتر و اهداف نمایه سازی). پس از همه، چرا ما باید همه چیز را در مورد کیفیت لینک ها مراقبت؟ از آنجا که از نظر موتورهای جستجو بزرگ (مانند گوگل خود، و همچنین Bing و یاهو)، لینک ها ارزش و سودمندی وب سایت را برای مردم نشان می دهد. به همین دلیل داشتن یک پروفایل پشتیبان گیری خوب به عنوان یک سیگنال رتبه بندی قوی برای موتورهای جستجو برای دریافت وب سایت شما "توصیه شده" به مخاطبان گسترده تر، به نظر می رسد که باید برای مردم ارزشمند و مفید باشد. و به یاد داشته باشید - چند ویژگی اساسی Backlink وجود دارد که کیفیت آنها را تعیین می کند. به عنوان مثال، یک لینک پشتی از یک منبع کاملا مرتبط با صنعت وب سایت اصلی شما، وزن بیشتری خواهد داشت. به این ترتیب، آنهایی که از وب سایت های شخص ثالث با PR (رتبه صفحه)، DA (اختیاری دامنه) و PA (مجوز صفحه) نیز بیشتر ارزشمند هستند.

seo backlinks

بنابراین، بهترین راه برای دریافت لینک های با کیفیت با اشاره به وب سایت شما برای موقعیت رتبه بالاتر در لیست جستجو چیست؟ البته، داشتن محتوای جذاب صفحه معمولا به این معنی است که شما قبلا برخی از پیوندها را به سایت یا وبلاگ خود منتقل کرده اید. با این وجود، در حقیقت، هرگز به اندازه کافی برای رتبه بندی خوب با توجه به یک سطح بسیار تیزه از رقابت جستجو، نخواهد بود. منظورم این است که بهتر است به طور فعال عمل کنید و لینک های با کیفیت بالا را با خود بسازید. در اینجا این است که چطور:

  • با استفاده از ابزارهای تحقیق آنلاین مانند Majestic SEO، Semalt Analyzer، یا Open Site Explorer برای تکرار بهترین ها در وب سایت خود،.
  • امتحان مهمان را امتحان کنید - دریغ نکنید که برای نوشتن مطالب دیگر وب سایت های شخص ثالث، وقت کافی برای سرمایه گذاری در وب سایت خود بفرستید.
  • چشم خود را بر روی همه ی چیزهای مورد توجه قرار دهید تا برای انتشار و انتشار یک نشریه برای به اشتراک گذاری و تقویت شمارش Backlink خود اقدام کنید.
  • فعال در رسانه های اجتماعی برای بهبود اعتبار وب سایت اصلی خود، نشان دادن تخصص حرفه ای خود را، و انتخاب برخی از لینک ها در همان زمان.
December 22, 2017