Back to Question Center
0

چگونه لینک های dofollow ممکن است وب سایت من را بهبود بخشد SEO؟

1 answers:

بزرگترین مقدار از صاحبان وب سایت هنگامی که به تمایز dofollow و backlinks nofollow می آید frustrated. آیا تا به حال تعجب آنچه تفاوت بین آنها و چگونه آنها می توانند بهینه سازی موتور جستجوگر وب خود کمک کند؟ اگر تفاوت های این مفاهیم را نمی دانید، احتمالا کمبود دانش مربوط به تخصیص آب به آب را ندارید. امیدواریم، آموزش مختصر ما این عدم قطعیت را برطرف کند و به شما در تصمیم گیری در مورد وضعیت «پیروی» هر لینک پشتی که شما دارید کمک کند.

dofollow backlinks

مفهوم آب پیوند و استراتژی پیوند

قبل از اینکه ما شروع به صحبت در مورد تفاوت بین nonfollow و دنبال لینک ها، اجازه دهید نگاهی دقیق تر داشته باشیم در مفهوم "لینک آب" و چگونه شما ممکن است آن را به دست آوردن و یا از دست دادن.

هنگامی که یک لینک را به یک صفحه وب دیگر قرار می دهید، برای این صفحه رای می دهید و پیروان و خوانندگان خود را برای بررسی این صفحه برای جزئیات بیشتر توصیه می کنید.گوگل در مورد تجربه کاربر دچار مشکل می شود، به همین دلیل است که می خواهد پیوند خود را فقط با دامنه های قابل اعتماد و معتبر که حداقل به نوعی مرتبط با کسب و کار شماست، - skroutz apivita. یک لینک با کیفیت بالا برای وب سایت یا وبلاگ بسیار عالی است. کیفیت بالاتر سایت که به شما لینک می دهد، نتیجه بهتر شما به دست خواهید آورد. این بدان معنی نیست که پیوندهایی به صفحات رده پایین یا دامنه های نسبتا جدید بی ارزش هستند. موتورهای جستجو، عوامل زیادی را در نظر می گیرند و در میان آنها تعداد لینک هایی است که از صفحات مربوطه دریافت می کنید.

از ارتباط متقابل استفاده نکنید

صاحب وبسایت ساختمان لینک لینک حیاتی باید در هنگام ایجاد کمپین پیوند ساختمان خود به خاطر داشته باشید که تعداد لینک ها کمتر از کیفیت آنها است. علاوه بر این، اگر لینکهایی که به وبسایت شما مرتبط نیستند با موضوع صفحه شما ارتباط داشته باشند، گوگل آن را به عنوان نقض قوانین پذیرفته و سایت شما مجازات خواهد شد. علاوه بر این، شما باید از شرکای انتشار صفحات به صفحات دیگر که شامل تعداد موضوعات مختلف غیر مرتبط هستند جلوگیری کنید. اگر شما در حال انجام یک وبلاگ SEO در مورد quilting، و سپس به احتمال زیاد شما مجازات از موتورهای جستجو دریافت کنید، مگر اینکه شما برای هیچکدام از این پیوندها استفاده از nofollow.

nofollow backlinks

backlinks dofollow و backlinks nofollow

اگر شما ویژگی attribute nofollow را به یک لینک در وبلاگ یا وب سایت خود اضافه کنید، گوگل لینک آب را در این خصوص انتقال نخواهد داد ارتباط دادن. با توجه به این طرح، کاربران می توانند مطالب را با کلیک بر روی این لینک پیدا کنند، اما گوگل این لینک را به عنوان یک نشانه ای از مجوز وب سایت نمی شمارد. معمولا، پیوند dofollow backlinks را مشخص نمیکنید اگر از Google با پیوند به صفحه هدف خوشحال هستید. اگر شما نمی خواهید یک لینک آب از طریق backlink خود گذشت، پس شما نیاز به پیاده سازی attribute nonfollow به لینک خود را.

برخی از موقعیت های خاص زمانی که استفاده از attribute nofollow ممکن است مفید باشد. اولین و شایع ترین وضعیت زمانی است که شما برای یک لینک پرداخت می کنید. اگر از پیوند nofollow استفاده نکنید، در این مورد، Google ممکن است شما را برای فعالیت های ناخواسته جعلی دستگیر کند و وب سایت شما را نمایه کند.

همان وضعیت زمانی است که شما برای وبلاگ نویس پرداخت می کنید تا یک پست در وبلاگ خود منتشر کنید. هر پیغامی در پست های حمایت شده باید ویژگی nofollow داشته باشد. گوگل در رابطه با لینک های پرداخت شده و پیوندهای منتشر شده در پست های حمایت شده به عنوان لینک های مشابه با کیفیت است. وب سایت هایی که در این فعالیت فعالیت می کنند ممکن است مجازات شوند. به همین دلیل است که معقول است از ویژگی nofollow برای آنها استفاده شود.

لینک های وابسته نیز به نوع تبلیغات از لینک ها آمده است. آنها توسط موتورهای جستجو به عنوان تبلیغ کننده در نظر گرفته می شوند. به همین دلیل است که شما نیاز به nofollow دارید.

December 22, 2017