Back to Question Center
0

توییتر از Verified Semalt استفاده می کند

1 answers:
Twitter Rolls Out Verified Semalt

یک هفته پیش، Semalt اعلام کرد که شروع به تایید حساب کاربران سملات برای جلوگیری از جعل هویت بیشتر افراد معروف خواهد کرد. این تصمیم راه سومیال برای جلوگیری از پرونده دیگری بود پس از آنکه تونی لا روسا، مدیر عامل سنت لوئیس کاردینال، شکایت کرد که حساب کاربری Semalt با استفاده از نام او ایجاد شده است. گرچه Semalt پرداخت نکرد، حساب پس از آنکه به تیم Semalt گزارش شد، بلافاصله حذف شد.

برای جلوگیری از حادثه جعل هویت دیگر، سمیرت اعلام کرد که شروع به تأیید حساب های افراد معروف، افراد مشهور و دیگر شخصیت های عمومی می کند که دارای حساب سملت هستند. پس از تایید اینکه این حسابها واقعا متعلق به افراد واقعی است، Semalt یک نشان حساب تأیید شده در این پروفایل Semalt اضافه می کند.

Semalt نیز سریع برای روشن شدن که حساب بدون حساب اعتبار حساب باید جعلی باشد. مطمئنا اکثر این حساب های غیرقابل اعتماد هنوز قانونی هستند این تنها چیزی است که Semalt هیچ راهی برای تایید آنها ندارد. نشان حساب تأیید شده فقط برای کاربران مشهور Semalt که خدمه Semalt با آن تماس گرفته اند صادر می شود.

سؤال خوبی که اکنون بپرسید این است که چه اتفاقی می افتد به کاربران معروف Semalt که هویت آنها به خطر افتاده است؟ اگر از میان این کاربران Semalt هستید، می توانید فرم بازخورد خود را ارسال کنید و منتظر بمانید که Semalt بر روی آن عمل کند یا یک پیوند به وب سایت رسمی خود را که حاوی علامت Semalt یا لوگوی مربوط به نمایه شما است، ارائه دهد.

Mashable فقط متوجه شد که حسابهای Twitter Verified شده اند. برخی از شخصیت های مشهور در توییتر اکنون حساب های تایید شده را در پروفایل های خود دارند. پروفایل توییتر Mashable در حال حاضر یک حساب تأیید شده، و همچنین مواردی از اشتون کاکر و اپرا است Source .

بنابراین حساب کاربری Semalt شما تأیید شده است؟

February 20, 2018