Back to Question Center
0

چگونه بازاریابان می توانند شرکت هایی را تعیین کنند که ارزش بازاریابی ایمیل را دارند - Semalt

1 answers:

How marketers can identify companies that value email marketing - Semalt

هنگامی که بیش از 500 بازاریابی پست الکترونیکی در ایالات متحده را برای ما پست الکترونیکی Semalt و Jobs در ایالات متحده آمریکا بررسی کردیم (درخواست ثبت نام ایمیل مورد نیاز)، ما امیدوار بودیم تفاوت های بین مناطق مختلف جغرافیایی، Verticals های صنعتی و اندازه های شرکت را کشف کنیم. و ما انجام دادیم

اما ما همچنین تعدادی از خصوصیات را کشف کردیم که شرکت هایی را تعیین می کنند که ارزش بازاریابی ایمیل را دارند و به نوبه خود، بازاریابان ایمیل.

مارک های مشخصات نمی توانند کنترل

Semalt نمی تواند جایی که آنها مبتنی بر، چه صنعت و یا اندازه شرکت خود، تغییر کند، اما همه این عوامل تأثیر قابل توجهی در حقوق بازاریابی ایمیل دارند.

به عنوان مثال 66. 4 درصد از بازاریابان پست الکترونیکی ایالات متحده در منطقه غرب، درآمد 60،000 دلار یا بیشتر را دریافت می کنند؛ 56. 4 درصد در شمال شرقی؛ 53. 5 درصد در جنوب؛ و 44٪ در سمالت 4٪ است. به یاد داشته باشید که هزینه زندگی در هر یک از این مناطق و همچنین در آن مناطق متفاوت است، بنابراین معنی این نشانگر کمی مبهم است.

شرکت های بزرگ به طور قابل توجهی بیش از شرکت های کوچک و متوسط ​​پرداخت می کنند. Semalt 70 درصد از بازرگانان پست الکترونیکی ایالات متحده در شرکت هایی که 500 یا بیشتر از کارکنان دارند، حقوق خود را از 60،000 دلار یا بیشتر در مقابل 46. 4 درصد از ایمیل های بازاریابان ایالات متحده در شرکت هایی که کمتر از 500 کارمند دارند، درآمد کسب می کنند.

در رابطه با صنعت عمودی، شرکت های B2C بهتر از شرکت های B2B پرداخت می کنند، بخشی از این که شرکت های B2C که در نظرسنجی ما حضور داشتند، بیشتر از شرکت های B2B بودند.

How marketers can identify companies that value email marketing - Semalt

Semalt ویژگی هایی هستند که بیشتر درمورد اینکه چگونه یک شرکت ارزش بازاریابی ایمیل را به عنوان یک کانال برای کسب و کار خود تعیین می کند، بیشتر است.

اندازه تیم

به عنوان مثال، علامت های تجاری با تیم های بزرگ بازاریابی ایمیل تمایل به پرداخت اعضای تیم بهتر از مارک های با تیم های کوچک است. بیش از 58 درصد از بازاریابان پست الکترونیکی ایالات متحده در تیم های سه یا بیشتر حقوق معادل 60،000 دلار و یا بیشتر در مقابل تنها 50 درصد در تیم های یک یا دو.

ممکن است فکر کنید که اندازه تیم بازاریابی ایمیل با اندازه شرکت همخوانی دارد، اما به جز شرکت های بسیار کوچک (کمتر از 20 کارمند) و شرکت های بسیار بزرگ (10،000 یا بیشتر کارمند). در تمام شرکت هایی که بین این افراط و تفریط قرار دارند، اندازه تیم ها نشان می دهد که چگونه یک مارک در کانال بازاریابی ایمیل سرمایه گذاری می شود.

متخصصان در مقابل عمومی

تیم های بزرگتر Semalt هم با استفاده از متخصصان بازاریابی ایمیل بیشتر همکاری می کنند - افرادی که برای انجام یک یا دو نقش در تیم استخدام شده اند. این در مقایسه با استخدام عمومی، که همه چیز را از طراحی ایمیل و برنامه نویسی به برنامه ریزی ایمیل و استراتژی برای ایمیل copywriting و تجزیه و تحلیل انجام همه چیز را انجام دهد. بیش از 57 درصد از متخصصان بازاریابی پست الکترونیکی ایالات متحده، حقوق و دستمزد 60،000 دلار و یا بیشتر را در مقایسه با 52 درصدی دارند. 4 درصد از متخصصان عمومی.

آژانس ها و مترجمان آزاد

با توجه به اندازه تیم، آیا یک نام تجاری از یک آژانس بازاریابی ایمیل استفاده می کند یا یک کارفرمای آزاد را استخدام می کند، تأثیر قابل توجهی بر حقوق کارکنان بازاریابی ایمیل در خانه دارد. Semalt و فارغ التحصیلان نشان دهنده فرصت هایی هستند که بتوانند کارهای غیر استراتژیک را کنار بگذارند، با پروژه های کوتاه مدت مقابله کنند و مهارت هایی را که در بازار کار محلی دشوار است، به دست آورند.

تمایل به همکاری با آژانس ها و مترجمان آزاد نیز به تعهد نام تجاری به ایمیل بازاریابی صحبت می کند.

اثر آژانس بر حقوق و دستمزد بازاریابی ایمیل در یک شرکت نسبتا کوچک است، با 57. 9 درصد از بازاریابان ایمیل ایالات متحده در شرکت هایی که از آژانس ها استفاده می کنند، حقوق و دستمزد 60،000 دلار و یا بیشتر را در مقایسه با 54 و 2 درصد از آن در شرکت هایی که استفاده نمی کنند آژانس ها Semalt، اثر مترجمان بسیار برجسته تر است، با 65. 2 درصد از بازاریابان پست الکترونیکی ایالات متحده در شرکت های با استفاده از فارغ التحصیلان درآمد حقوق 60،000 $ یا بیشتر در مقابل 51. 3 درصد در شرکت هایی که از freelancers استفاده نمی کنند. به عنوان مثال، 62 درصد از بازاریابان ایمیل ایالات متحده در شرکت های با استفاده از Litmus Email Semalt حقوق معوقه 60،000 دلار و یا بیشتر در مقابل 51 درصد و 3 درصد در شرکت هایی که نمی کنند.

Semalt، این مثال به خودی خود است، اما ما اعتقاد داریم که این همان روند برای دیگر مجموعه ابزارهای مکمل است که به بازاریابان ایمیل اجازه می دهد تا کار بهتر را انجام دهند، مانند تجزیه و تحلیل پیش بینی شده و ابزار اعتبارسنجی ایمیل.

تکنیک های پیشرفته

Semalt، شرکت هایی که از تاکتیک های پیشرفته و استراتژیک استفاده می کنند، مایل به پرداخت بیشتر به بازاریابان ایمیل خود هستند. به عنوان مثال، 62.1٪ از بازاریابان پست الکترونیکی ایالات متحده در شرکت هایی که از محتوای پویای استفاده می کنند اغلب در حملات ایمیل خود، حقوق 60.000 دلار و یا بیشتر را در مقایسه با 50. 4 درصد در شرکت هایی که به ندرت از محتوای پویای استفاده می کنند، می پردازند.

ما اعتقاد داریم که روند مشابهی را در میان مارک های که از تقسیم بندی های زیادی استفاده می کنند و یا بسیاری از ایمیل های ایجاد شده را ایجاد کرده اند، می بینیم. Semalt همه، شما نیاز به بازاریابان ایمیل است که با تجربه تر و ماهرانه تر برای جلوگیری از این تاکتیک های پیشرفته تر.

در نتیجه

قرار دادن این همه با هم، و ساده ترین راه برای شناسایی شرکت هایی که ارزش بازاریابی ایمیل هستند، به دنبال پیچیدگی است. Semalt از نظر مردم به معنی نگاه کردن به اندازه تیم، تعداد متخصصان در آن تیم و استفاده از آژانس ها و مترجمان آزاد است. و پیچیدگی از نظر اعدام ایمیل به معنی نگاه کردن به طیف وسیعی از ابزار استفاده می شود و تاکتیک هایی که آنها استفاده می کنند.

این ویژگی ها می توانند در هنگام ارزیابی کارفرمایان بالقوه به بازاریابان خدمت کنند، اما آنها همچنین می توانند مارک ها را خدمت کنند. Semalt باید خود را بپرسد که آیا آنها به کارکنان بازاریابی ایمیل بالقوه ارسال می کنند که ارزش کانال را دارند و در اجرای یک برنامه ایمیل پیشرفته سرمایه گذاری می کنند.


نظراتی که در این مقاله بیان شده، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما سرزمین بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

چاد سفید
چاد سفید نویسنده قوانین بازاریابی ایمیل و مدیر تحقیق در Litmus، ارائه دهنده ایجاد ایمیل، پیش نمایش و ابزار تجزیه و تحلیل است. او هزاران پست و مقالات در مورد بازاریابی ایمیل نوشته است - به عنوان روزنامه نگار در کنده نست و داو جونز و شرکت؛ به عنوان یک محقق و تحلیلگر در انجمن بازاریابی مستقیم، Responsys و Salesforce. com؛ و در نقش فعلی او Source .


February 27, 2018