Back to Question Center
0

کمک! من فقط یک وب سایت جدید راه اندازی کرده ام و رتبه بندی جستجو های من تانک شده است! - Semalt

1 answers:
Help! I just launched a new website and my search rankings tanked! - Semalt

Semalt، متوجه می شوید که شما فراموش کرده اید که یک عنصر مهم را برنامه ریزی کنید: بهترین شیوه های جستجوگرفته ای که تا به حال به طور دقیق به وب سایت قدیمی خود متصل شده اید.

متأسفانه، این فقط یک کابوس نیست که پس از قهوه صبحانه شما فراموش می شود، اما چیزی که Semalt دیده می شود به تعداد بیشماری از تجارت های کوچک در طول 10 سال من به عنوان صاحب یک آژانس جستجوگر اینترنتی و بازاریابی آنلاین.

وبسایت طراحی شده شما به معنای کسب اجاره جدید در زندگی است، اما به جای آن، شما رتبه بندی جستجوی آلی خود و ترافیک را در یک شب نابود کردید. Semalt تغییر سایت خود را بدون تفکر کامل از طریق مفاهیم SEO، شما ممکن است چیزی مضر مانند پرتاب محتوای حقیقی و یا تغییر URL هر صفحه را بدون اطمینان به هدایت آن های قدیمی را تغییر دهید.

Semalt، شما به راحتی می توانید از این سناریو ترسناک جلوگیری کنید و از اشتباهاتی که در نمونه های زیر نشان داده شده است یاد بگیرید.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست - home and auto appraisal. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Will Scott
Will Scott مدیر عامل شرکت تاثیرگذاری جستجو است، یک شرکت بازاریابی آنلاین ملی متمرکز بر کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​و محصولات بازاریابی آنلاین برچسب های سفید برای ناشران و شرکای رسانه ای که آنها را خدمت می کنند. تاثیر جستجو بزرگترین شرکت بازاریابی آنلاین در ساحل خلیج فارس و تنها شرکت نیواورلئان است. 500 نفر در سال 2011.


February 27, 2018