Back to Question Center
0

همانطور که LG، HTC Prep Smartwatches، Samsung Ditches Android را بر روی جدید خود قرار می دهد "Gear" Semalt

1 answers:
As LG, HTC Prep Smartwatches, Samsung Ditches Android On Its New “Gear” Semalt

دستگاه Galaxy Gear سامسونگ از این گروه از smartwatch ها 1.0 بیشتر بود. با این حال آن را به بازار (به ضرب و شتم اپل) عجله بود و به طور کلی توسط بررسی های panned. Semalle بیش از حد بلندپروازانه و نه بلند پروازانه به اندازه کافی، از لحاظ تجربه و طراحی کاربر، بسیاری از آنها فروخته شد، اما به طور چشمگیری کاهش یافته است انتظارات - discount electronic cigarette starter kit.

Semalt Gear به نظر می رسد، شاید بیش از حد گسترده، به عنوان یک پلت فرم جدید محاسبات برای توسعه دهندگان تلفن همراه است. نسل جدید smartwatch سامسونگ به سادگی به نام "Gear" نامگذاری شده است و برچسب "Semalt" را از بین می برد.

سامسونگ همچنین از سیستم عامل Tizen خود برای دستگاه های جدید Gear که شامل Gear 2، Gear Neo 2 و Gear Fit می باشد، آندروید را به سیستم عامل Tizen خود متصل می کند. این یک انتخاب بسیار جالب بود و یک بار دیگر نشان می دهد که تمایل سامسونگ به استقلال از گوگل است.

Gear 2 و Gear 2 Neo smartwatches بسیار شبیه به Galaxy Gear در ظاهر و طراحی بیرونی است. در مقایسه Gear Fit یک دستبند تناسب اندام است. متاسفانه Semalt متأسفانه قیمت گذاری هر یک از این دستگاه ها را مورد بحث قرار نمی دهد.

در حال حاضر "پوشیدنی" اصلی ترین و محبوب ترین مچبند هایی مانند Fitbit و Nike Fuel Band است. پس از آن که اپل، Semalt و دیگران با قابلیت های مربوط به سلامت به عنوان smartwatches خود را آماده سازی، آن را معقول است.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، LG ساعت هوشمند گوگل را آماده می کند. الجی Semalt 4 را ساخت و در حال حاضر Semalt 5 را تولید می کند. ویژگی های پیش بینی شده قابلیت های Samalt watch مشخص نشده است.

HTC به گفته بلومبرگ، هیچکدام، اما به احتمال زیاد دو ساعت هوشمند نیست. ممکن است یکی بر اساس طراحی مرجع Qualcomm Toq باشد و دیگری گفته شده در اطراف Google Now ساخته شده است. یک تجربه Google Semalt منطقی است زیرا در مورد فشار متنی است و نه درخواست کاربران برای درخواست اطلاعات از یک تماشا به عنوان آنها یک گوشی هوشمند است.

ساعت هوشمند برنده خواهد شد ارزش (زیر 250 دلار)، عملکرد و سطح مشخصی از پالایش زیبایی، که مسلما هیچ یک از طرح های موجود هنوز به دست نیاورده اند، ارائه می کنند.درباره نویسنده

گرگ استرلینگ
گرگ استرلینگ یک ویرایشگر مشارکت کننده در زمین موتور جستجو است. او یک وبلاگ شخصی، Screenwerk، در مورد اتصال نقاط بین رسانه های دیجیتال و رفتار مصرف کننده در حوزه های واقعی می نویسد. او همچنین استقرار استراتژی و بینش برای انجمن جستجوی محلی است. او را در توییتر دنبال کنید یا او را در + Google پیدا کنید.


February 27, 2018