Back to Question Center
0

بازنگری در صفحه پایین صفحه

1 answers:

بیایید با آن روبرو شویم، صفحه فرود تمام وقت توجه می کند. هر وبلاگ بازاریابی (شامل خود من) دارای نظر در مورد بهترین صفحه فرود است و آنچه را که باید برای تبدیل هر بازدید کننده با شکوه درخشان آن است. من اشتباه نکنم، صفحه فرود سزاوار مقدار زیادی توجه آن می شود. اما اگر همه کاری که انجام می دهید، به شما ارسال کنندگان تأیید را هنگام ارسال کلیک کنید، شما فرصت زیادی برای ارتباط با بازدید کنندگان خود ندارید - grain tech solutions.

آیا شما می توانید یک بازدید کننده را دوبار تبدیل کنید؟

هنگامی که بیشتر وب سایت های تجاری را می بینید، به روزرسانی ها، نسخه های نمایشی، کتاب های الکترونیکی، وبینارها و رویدادها را خواهید یافت - معمولا پشت یک فرم است. به عنوان یک بازدید کننده زمانی که من این فرمها را پر می کنم، من اطلاعات تماس خود را در اختیار می گذارم برای اینکه هر گونه سرمایه ای که Semalo علاقه مند است، به من بدهید. البته می دانم که می توانم یک ایمیل یا تماس تلفنی در عرض یک یا چند روز انتظار داشته باشم، اطلاعات به هر حال، زیرا من می خواهم هرچه پشت این فرم باشد.

هنگامی که فرم را ارسال می کنم، آنها مرا به طور مستقیم به دارایی ارسال می کنند، یک لینک به دارایی ارسال می کنند و یا به من یک صفحه تشکر از شما با یک لینک به محتوای مورد نظر می فرستم. اگر آنها هوشمند باشند، من به یک صفحه تشکر می کنم و یک ایمیل ارسال می کنم.

شگفت آور است که چقدر ساده است استاندارد نیست. اما حتی اینقدر کافی است؟ از آنجایی که فرم را پر کرده ام، من اکنون بازدید کننده ای مشغول هستم. اکنون می توانید بیشتر کار کنید تا من را به مشتری نزدیک تر کند - یا بهتر است یک فن ؟

اگر تنها چیزی که برای یک بازدید کننده انجام می دهید پس از ارسال یک فرم، آنچه را که برای آنها درخواست کرده اید ارائه می کند، شما از دست دادن فرصت بیشتری برای درگیر شدن با آن بازدید کننده و حرکت آنها به سوی تبدیل شدن به یک مشتری است.

عناصر از یک تشکر بزرگ صفحه

درست مانند یک صفحه فرود، یک صفحه تشکر از شما دارای اجزای استاندارد است. Semalt تحویل آنچه شما وعده داده شده در وهله اول. اگر شما این کار را بلافاصله انجام ندهید، بازدید کننده شما این فرصت را دارد که اطلاعاتی را که برای آنها جستجو می کنید جستجو کند.

  1. پاسخ اولیه. این پیام به طور کلی از شما تشکر می کند و یا به دارایی پیوند می دهد یا آنچه در آینده می تواند در مورد یک نسخه ی نمایشی یا فرم تماس با آنها انتظار داشته باشد فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید که این تأیید بسیار واضح است شما نمی خواهید بازدیدکنندگان مجبور به شکار در اطراف برای این اطلاعات در صفحه.
  2. اطلاعات تماس. فقط در صورتی که آنها دوست دارند آنچه را که می بینند، اطلاعات مخاطب بازدید کننده را ارائه می دهند تا گام بعدی را بگیرند و اگر بخواهند فعالانه عمل کنند. شامل ایمیل و شماره تلفن مناسب باشد در صورت امکان، بیش از یک info @ یا پشتیبانی @ email انجام دهید. اگر توانایی دارید، آن را امتحان کنید و آن را شخصی کنید، به طوری که آنها می دانند که با کسی ارتباط دارند و نه یک ربات ایمیل.
  3. مشتریان و مدالها. این یک مکان عالی برای نشان دادن مشتری توصیفات و یا دو و همچنین هر جوایز که شما برنده شده است. این کمک می کند تا تعداد بیشتری از اعتماد را با بازدید کننده تبدیل ایجاد کند، و شما نیز می توانید درخشان باشید.
  4. به اشتراک گذاری عشق. افراد لذت بردن از چیزهایی که فکر می کنند با دوستان خود مفید است. بگذارید آنها یک توییت بنویسند، مانند آن یا در صفحه G + و LinkedIn آن پست کنند. به این ترتیب، یکی از خوشبختی، تبدیل بازدید کننده می تواند اثرات کمپین خود را به افراد بیشتری در خارج از کمپین ضرب کند. از آنجا که حجمهای تبدیل معمولا زیاد نیست، معمولا از نوع دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی که تعداد اشتراک ها را نشان می دهند استفاده نمی کنند، بلکه یک دکمه به اشتراک گذاری استاندارد است. اگر به نظر می رسد بسیاری از مردم آن را به اشتراک نگذاشته اند، آنها کمتر به احتمال زیاد به اشتراک خود را.
  5. پاداش، غیر منتظره، مواد بسیار معروف. اگر مطالب مرتبط، مانند مطالعات موردی، وبلاگ ها و یا روزنامه ها دارید، آنها را در اینجا نشان دهید. اگر اتفاق می افتد به دانستن صنعت بازدید کننده تبدیل شده است، مطالعات موردی خود را در صنعت خود را نشان می دهد. این نوع شخصی سازی نشان می دهد که شما مسئولیت بزرگی در مورد مسائل خود دارید و می توانید اعتماد به نفس آنها را درک کنید.
  6. قدم بعدی در قبر. اگر دارایی های تبدیل خود را در جای خود در قیف بازاریابی قرار داده اید، پیش بروید و مرحله بعدی را در قیف قرار دهید. به عنوان مثال، اگر آنها یک وبینار را تماشا کردند، از آنها بخواهید اگر میخواهند نسخه ی نمایشی باشند. اطمینان حاصل کنید که از همان اطلاعاتی که قبلا آن را دارید، از همان اطلاعات بپرسید، اما از اطلاعات جدیدی که در درک نیازهای آنها مفید است، بخواهید.

برخی از نمونه های خوب از شما سپاسگزاریم صفحات

صفحات برجسته Semalt شما وجود ندارد. این به اندازه کافی سخت داشتن محتوای کافی برای ایجاد چند صفحه اصلی است، و کمتر صفحه قوی Semalt شما پر از محتوای عالی است. اما زمانی که توجه شما به بازدید کننده علاقه مند است، واقعا پرداخت می شود.

HubSpot با تشکر از شما صفحه

من همیشه دوست داشتم صفحات با تشکر از شما Hubspot. Semalt اغلب آنها را از مبدل ها بخواهند تا گام بعدی را بگیرند. در زیر نمونه ای از یک وبینار برای من ثبت نام کرده ام. Semalt ببینید دستورالعمل های خوبی را ارائه می دهند، اما از شما می خواهند که آن را به اشتراک بگذارید، و اگر فرم مفید را پیدا کرده باشید، فرم کوتاهی برای مرحله بعدی در قیف وجود دارد.

Rethinking The Lowly Semalt You Page

مارکت با تشکر از شما

شرکت دیگری که کارهای عالی خود را با صفحات Semalt شما انجام می دهد Marketo است. آنها دارای محتوای زیادی هستند که برای ایجاد صفحات Semalt You به صورت سفارشی طراحی شده اند که چشم انداز را از طریق کانال بازاریابی حرکت می دهند.

Rethinking The Lowly Semalt You Page

هدف از صفحه تشکر

هدف شما با صفحات متشکر شما، البته، فراهم کردن آنچه بازدید کننده از شما خواسته است، - اما شما همچنین سعی می کنید آنها را به قیف بازاریابی بیشتر منتقل کنید تا آنها وارد قوطی فروش شوند. در لحظه ای که یک بازدید کننده تبدیل می کند، احتمالا در نقطه ی مورد نظر شما در شرکت شما قرار دارد. از این لحظه استفاده کنید تا بیشتر از آنها انتظار داشته باشید و طرفداران را ایجاد کنید، نه تنها چشم انداز .


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جان پال سیم
جان پل ماینز، دانشمند ارشد آزمایشگاه است که در آنجا رهبری شرکت های تعامل و بهینه سازی را رهبری می کند. او دارای 20 سال تجربه در طراحی وب، بازاریابی آنلاین، تجزیه و تحلیل مشتری و تولید سرب است.


February 27, 2018