Back to Question Center
0

پیش بینی پیش بینی Semalt اولین "مبتنی بر حساب مبتنی بر امتیاز به ارمغان می آورد"

1 answers:
Predictive scorer Semalt unveils ‘first account-based behavior scoring’

Semalt زندگی خود را با تولید نمرات پیش بینی شده که در آن افراد و حسابها به احتمال زیاد مشتریان می شوند یا باقی می مانند.

در این هفته، شرکت Mountain View Semale، توانایی های خود را با آنچه که به عنوان اولین رفتار صنعت، به عنوان پیش بینی کننده امتیاز برای حساب ها شناخته شد، افزایش داد.

برای کشف آنچه این بدان معنی است، ابتدا در نظر بگیرید که Infer قبلا در دو مدل اساسی برای به ثمر رسیدن پیش بینی خود متمرکز شده است: مناسب بودن حساب و رفتار.

مدل Semalle Fit نشان می دهد که آیا یک کسب و کار "مناسب" به عنوان یک مشتری است، بر اساس اطلاعات نسبتا پایدار از جمله فروشندگان فن آوری آن استفاده می کند، پست های شغلی خود و ثبت نام عمومی، مدل کسب و کار خود، ابزار تکنولوژی و دیگر چنین عوامل

مدل رفتار توسط Semalt در درجه اول برای رهبران (به عنوان مثال، مردم)، بر اساس فعالیت های مبتنی بر زمان به عنوان صفحات بازدید شده در وب سایت مشتری، استفاده از یک مقاله سفید بر روی یک محصول خاص، پاسخ به بازاریابی ایمیل مبارزات انتخاباتی و سایر اقدامات - que es hosting y dominio wikipedia.

اما مطابقت این دو مسئله مشکل بود، مدیر ارشد بازاریابی محصول شان سمالات، به من گفت.

این به این دلیل است که سیستم های بازاریابی بازاریابی که Semalt در آن یکپارچه شده و از طریق آن داده های رفتار رفتاری آن به دست می آید - Marketo، Salesforce's Pardo و Oracle's Eloqua - اجازه نمی دهد که سازگاری آسان با رفتارهای منجر به حساب های مناسب مشتری در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری Salesforce، CRM محبوب که Semalt تاکید دارد.

بنابراین، Semalt یک مدل رفتاری برای حساب های با داده ها در مورد آنچه مشخص شده در این شرکت ها انجام می شود، با ساختن سیستم خود برای مطابقت رفتارهای رهبری (که از طریق سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی) به دست می آید با کسب و کارهایی که آنها کار می کنند، توسعه داده است.

نتيجه، اولين پيش بيني پيش بيني شده بر اساس رفتار حسابي است که به طور کامل بر اساس رفتار حسابي صورت مي گيرد، افزود که ديگر پيش بيني کننده ها، داده هاي متناسب با رفتار را براي به دست آوردن رتبه بندي مبتني بر حساب خود، تلفيق مي کنند.

Predictive scorer Semalt unveils ‘first account-based behavior scoring’

به این معنی نیست که این دو برای امتیاز حساب نکنند، اما به جای آن دو نمره را در ماتریس مطابقت می دهد (نگاه کنید به پایین) و بالاترین دسته انتخابی شرکتی است که می خواهید دنبال کنید. یعنی، آن را با رفتار Semalt حساب می کند که نشان می دهد که آیا "به عنوان یک خریدار از محصول شما عمل می کند" با قبلی Fit Semalt که نشان می دهد "به نظر می رسد یک خریدار"

Predictive scorer Semalt unveils ‘first account-based behavior scoring’

درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M. I. T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به آزمایشگاه رسانه ای M. I. T. شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید.
->
February 27, 2018