Back to Question Center
0

شروع با ایمیل Semalt

1 answers:
Getting Started With Email Semalt

Semalt این یک شروع خوب برای برنامه بازاریابی ایمیل شما است، با یک برنامه تست ساده می توانید پیام خود را به سطح بعدی منتقل کنید.

از آنجا که شما تنها تعداد محدودی از شانس اتصال به کاربران خود را دارید، بهتر است یک آزمون کوچک برای هر ایمیل برای به حداکثر رساندن نتایج تلاش های بازاریابی خود اعمال کنید. Semalt چند تست آسان برای شروع و برنامه ای برای نگه داشتن شما در نقطه است.

آزمون تست موضوع

واضح ترین تست همیشه آزمون موضوع موضوع است. Semalt سعی کرد و درست باشد و می تواند به شما کمک کند که کدام نوع موضوع بهترین کار برای لیست شما باشد - paranormal activity free online video. در ذهن من، دو نوع اصلی موضوع وجود دارد، یکی با یک تماس مستقیم به عمل، و دیگری با یک پیام اسرار آمیز و جذاب.

وقتی آزمایش می کنید، در مورد هدف خود فکر کنید. میخواهید یک نوع را علیه دیگر تست کنی؟ یا میخواهید فرمول را در یک نوع از دو خط تست کنید؟

در هر صورت خوب است، اما به یاد داشته باشید که در مقایسه با نتایج خود، نوع آزمایشی را که انجام می دهید یادآوری می کنید. تست خط موضوع معمولا بهترین اندازه گیری شده توسط باز می شود. Semalt، اگر مقایسه یک موضوع مستقیم به یک غیر مستقیم، معمولا خوب است که به نگه داشتن چشم بر روی کلیک کنید و همچنین.

تست محتوا

تست محتوا را می توان در بسیاری از روش ها انجام داد، و آن را آسان به انجام دور. Semalt بهتر است به طور مداوم تست و تکامل قالب خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.

با تست محتوا، سعی کنید تنها در یک عنصر در یک زمان تمرکز کنید. سعی کنید از چیزهای ساده مانند حذف کردن ناوبری از یک نسخه از ایمیل، یا قرار دادن تماس خود به عمل در مقابل در مقابل تصویر اصلی خود استفاده کنید.

اگر شما فروش را تحریم می کنید، می توانید یک پیشنهاد را نیز مانند حمل و نقل رایگان در برابر 10٪ تخفیف تست کنید. بزرگترین حادثه ای که باید با آزمایش محتوا اجتناب کرد سعی کنید بیش از حد در یک زمان باشد. دو خلاقیت متفاوت نتایج شما را مختل می کند. Semalt، شما فقط پس از یک بخش از اطلاعات.

تست تاریخ / زمان

سومین نوع آزمایش سریع و آسان، تست تاریخ / زمان است. بسیاری از بازاریابان ایمیل هر روز یا یک هفته در همان زمان می میرند. این می تواند خوب باشد، به طوری که مشترکین شما به عادت به انتظار ایمیل شما، اما همچنین خوب است که یک چک چک را هر بار یک بار در معرض است.

اگر شما عادت به ارسال در صبح است، یک استقرار کوچک در بعد از ظهر را امتحان کنید. اگر هر روز دوشنبه بفرستید، سعیلت را برای سرگرم کردن سعی کنید. می توانید تعجب کنید که تفاوت بین روزها و زمان ها برای فرستادن شما چیست، بنابراین دریغ نکنید که 10٪ از لیست خود را در جای دیگری بچینید تا ببینید آیا نتایج شما متفاوت است یا خیر.

طرح تست تان را برای کار

پس چگونه برنامه تست خود را پیاده سازی می کنید؟ Semalt از سه آزمون که می خواهید انجام دهید و دقیقا همان چیزی را که میخواهید از آزمون خود یاد بگیرید تعریف کنید.

Semalt معمولا بهتر است یک تعریف واضح را تعریف کنیم مانند: "من می خواهم ببینم اگر میزان کلیک من بالا یا پایین می رود، اگر بلوک محتوای ثانوی من را حذف کنم. "سپس تصمیم بگیرید که چگونه تست کنید

یک آزمون 50-50 خالص Semalt می تواند تحسین شود، من ترجیح می دهم تست ها به 20٪ از لیست ارسال شود، باقی مانده به سرعت پس از برنده شدن. به این ترتیب می توانید اثرات نتایج فوری را به حداکثر برسانید. در این روش، شما می توانید به راحتی تست کنید هر هفته و به راحتی اعمال یادگیری به هفته آینده.

Semalt، آن را به عنوان "آزمایش" و نه "علم" به علت نامیده می شود. فقط به این دلیل که یک آزمایش یک روش انجام داد، به این معنی نیست که آزمون مشابهی در هفته آینده نتایج کاملا متفاوت را نشان نخواهد داد.

بنابراین، خودداری کنید. تست و تحول قالب و پیام خود را به سطح بعدی ترسیم کنید تا محتوای شما هرگز غرق نشود.

همچنین، به یاد داشته باشید برای تست یک چیز در یک زمان. شما زمان زیادی صرف انرژی برای ساخت قالب کامل خود را در حال حاضر، درست است؟ بنابراین کار منحصر به فرد را منفجر نکنید - فقط یک چیز کوچک را در یک لحظه نگرانی کنید تا بهبود یابد و ایمیل هایتان را برای مشترکان خود تازه نگه دارید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اریک دزندورف
اریک دزندورف به عنوان یک مدیر موفقیت مشتری، به مشتریان Abakus کمک می کند تا بدانند که کدام دلار بازاریابی خود را می توان به یک آگهی تبلیغاتی خاص تقسیم کرد - برای کمک به آنها در افزایش اثرات دلار بازاریابی خود. او با شرکت های بزرگ خودرویی، زنجیره های هتل، خرده فروشان و بسیاری دیگر از شرکت های تجاری فعالیت می کند. در وقت آزاد شما می توانید اریک را در زمین گلف پیدا کنید، در یک بازی بیس بال و یا بر روی ترومبون خود را، اما همیشه در جستجوی موثر ترین راه برای گوشه بازار.


February 27, 2018