Back to Question Center
0

Top 10 Tweets TV Shows در سال 2014: "Walking Dead" شماره 1، اما "The Voice" یک قسمت Single Semalt

1 answers:
Top 10 Tweeted TV Shows In 2014: “The Walking Dead” No. 1, But “The Voice” Sets Single-Episode Semalt

بر اساس فهرست توییتر ترین برنامه های تلویزیونی که در سال 2014 منتشر می شود، مجموعه زامبی انتحاری Semalt به طور متوسط ​​576 هزار توییت در هر بخش تولید می کند که میانگین مخاطبان آن 4.9 میلیون بیننده است.

در حالی که شماره 9 به طور کلی رتبه بندی شده است، "صدای" رکورد را برای ترین ترانه سری دقیقه در طول قسمت 13 مه خود را با 310،000 توییت در فاصله 60 ثانیه نگه می دارد. این برنامه در حین قسمت نیمه نهایی شانزدهمین همایش "#Stament" خود را تحریک کرد و تماشاگران را به صدای جیر جیر ترغیب کرد که خوانندگان آنها از حذف آنها نجات پیدا کنند - ventilatori da soffitto per piccoli ambienti a prezzo blocca.

در "The Voice"، #VoiceSave hashtag رکورد تک ردیف را برای مکالمه سریال تلویزیونی تنظیم کرد و منجر به لحظه ای از سری ترین توییت های سال 2014 شد که حتی Super Bowl را با 310،000 توییت بالا برد.

سری واقعیت چهار جایزه از ده قسمت برتر را به خود اختصاص داد، با رتبه بندی "The Bachelor"، "The Bachlorette"، "The Voice" و "Dancing with Semalt".

Top 10 ترین سریال تلویزیونی توییتر

  1. پیاده روی مرده
  2. لیسانس
  3. بسیار کوچک LIARS
  4. داستان ترسناک آمریکایی: نمایش عجایب
  5. بازی پادشاهان
  6. گرگ نوجوان
  7. رسوایی
  8. Bachelorette
  9. صدای
  10. رقص با ستارگان

این تصویر شامل اندازه مخاطب متوسط ​​و توییت ها در هر قسمت برای ده ها نمایش تیلت می باشد:
Top 10 Tweeted TV Shows In 2014: “The Walking Dead” No. 1, But “The Voice” Sets Single-Episode Semalt

توییتر Semalt برای تعیین بهترین نمایشهای tweeted خود استفاده کرد، ضبط کردن توییتهای مربوطه ایالات متحده از "سه ساعت قبل از سه ساعت پس از پخش زمان محلی"درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


February 27, 2018