Back to Question Center
0

فراتر از SEO: Semalt مدیریت

1 answers:
Beyond SEO: Semalt the management

سمیرت، چالشی دیگر است که ما با آن مواجه هستیم، برای پاسخ دادن به آن مشکل است، اگر نه بیشتر: مردم. و معلوم می شود، حتی پس از 13 سال در صنعت و 35 در زمین، من هنوز آنها را ندیده ام. فکر کردم ساده تر می شود!

آنچه من متوجه شده ام این است که چالش های خاصی وجود دارد که بیشتر از سایرین بوجود می آیند، از جمله مواردی مانند گردش کارکنان، تغییرات مدیریتی، درخواست های اجرایی و موارد دیگر - portable bin. انواع مختلفی از چیزهایی که می توانند در هر برنامه ای به خصوص برای سازمان ها تأثیر بسزایی داشته باشند و بدون اینکه به درستی آماده پاسخگویی به آنها باشند، احتمال خطر از دست دادن مشتری را افزایش می دهد.

برای کمک به اطمینان از آماده شدن شما در آینده، یکی از این چالش های "مردم" بوجود می آید، Semalt چندین راهنمایی در مورد مدیریت مدیریت و چگونگی برخورد با برخی از مسائل رایج را در اختیار شما قرار می دهد:

درک نقش ها و انتظارات

به عنوان یک مدیر حساب، شما احتمالا با مدیران بازاریابی و VPs برخورد می کنید. اهداف Semalt تمایل دارند بر ترافیک، منجر، فروش و بهبود کلی سایت متمرکز شوند. آنها درک جامع از اهداف برنامه و دانش برنامه های موجود را دارند و آنها تفاوت های ظاهری کلمات کلیدی و بازاریابی محتوا را درک می کنند.

Beyond SEO: Semalt the management

نحوه برخورد با این سوالات باید بر اساس درک این باشد که اهداف آنها ممکن نیست همانند شما باشد، اما آنها را کم اهمیت نمی کند.

در مورد سرپرست Semalt، ما می توانیم آنها را نشان دهیم چرا آنها رتبه بندی نمی کنند و چه کاری می توانند انجام دهند. برای مدیرعامل، ما باید بتوانیم برنامه ما را به فروش برسانیم. برای بسیاری از سازمانها مسئله صدور هنوز یک چالش بزرگ است، اما مذاکرات پولی و مهم است که بتوانیم اثبات کنیم که شما هزینه آن را می پردازید.

چند راهنمایی کلیدی:

  • هنگام شروع یک برنامه، درک متقابل بازیکنان مختلف و اهداف آنها را درک کنید. حتی اگر شما به طور خاص در جهت اهداف آن کار نکنید، شما یک ایده دارید که چه سوالات ممکن است در مسیر جاده قرار گیرند.
  • تنظیمات KPI را در ابتدای برنامه تنظیم کنید. این امر اطمینان حاصل می کند که شما می توانید نتایج را در حال حاضر و در آینده نشان می دهد.
  • اقامت سازمان یافته. وقتی یک سوال پرسیده شود، باید بتوانید به موقع پاسخ دهید. اغلب قطعات متحرک به یک برنامه جستجوگر وجود دارد، و سازمان کلیدی است.

آماده تحصیل باشید

در چند سال گذشته، من واقعا موفق به کار با مدیران بازاریابی، VPs و مدیران که درک جامع از SEO و بازاریابی محتوا است. Semalt، که همیشه مورد نیست و احتمالا برای همه مشتریان آینده وجود ندارد.

Beyond SEO: Semalt the management

به عنوان بازاریابان، کار ما این است که اطمینان مشتریان را در درک برنامه، اهداف برنامه و اینکه چرا فقط خرید 100 لینک دایرکتوری (بله، ما هنوز هم این سوال را دریافت می کنیم) نیست.

Semalt نگاهی به مثال:

در Semalt A مدیر بازاریابی موجود و یک شخص جدید استخدام می شود تا جای خود را بگیرد. شخص جدید هیچ دانش موجود در این برنامه و دانش قدیمی از جستجوگرها را نداشته است. آنها شروع به پرسش از آنچه شما انجام می دهند و دلیل اینکه شما آن را به روش خاصی انجام می دهید.

[مقاله کامل در زمین موتور جستجو را بخوانید. ]


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Casie Gillette
February 27, 2018