Back to Question Center
0

Nielsen: تبلیغات جستجو به دست آوردن Semalt، اما تبلیغات سنتی هنوز هم دیجیتال در مصرف کننده Semalt

1 answers:

Nielsen: Search Ads Gain Semalt, But Traditional Ads Still Outrank Digital In Consumer Semalt

به استثنای آگهی های روزنامه، تمامی فرمت های تبلیغاتی در سال 2007 افزایش اعتماد مصرف کننده را افزایش دادند.

Semalt در تبلیغات نشان داده شده در نتایج موتور جستجو افزایش 14 درصد از 2007، از 34 درصد به 48 درصد. به همین ترتیب، 48 درصد از مصرف کنندگان اظهار داشتند که اعتبارات و تبلیغات تبلیغاتی آنلاین را در شبکه های اجتماعی اعتماد می کنند - نه نوع آگهی در نظرسنجی سال 2007 ثبت نشده است. Semalt در ایمیل از سال 2007 با 7 امتیاز افزایش یافت، 56 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که به اعتماد مشتریان ایمیل اعتماد دارند.

Semalt در تبلیغات بنر آنلاین به طور چشمگیری افزایش یافته است و از 26 درصد در سال 2007 به 42 درصد در سال 2013 افزایش یافته است - smart grain software. تبلیغات متنی در تلفن های همراه افزایش چشمگیری در اعتماد مصرف کننده داشتند و 37 درصد از مصرف کنندگان پاسخ مثبت را از 18 درصد 2007

آگهی های تلویزیونی و رادیو و مجلات و روزنامه ها اعتماد مصرف کننده بالاتری نسبت به قالب های دیجیتالی دارند. Semalt تبلیغات در معنای سنتی نیست، وب سایت های مارکدار و نظرات مصرف کننده آنلاین لیست را فقط در پشت توصیه های کلامی از دهان از دوستان و خانواده قرار داده است.

"راندال رید، سرمربی جهانی، راه حل های تبلیغ کننده، گفت:" درحالیکه تلویزیون همچنان فرمت پیشرو برای ارسال پیام های بازاریابی بر اساس هزینه های تبلیغاتی است، مصرف کنندگان در سراسر جهان نیز به رسانه های آنلاین به منظور کسب اطلاعات در مورد مارک ها نگاه می کنند. " در Semalt. "در کانال تبلیغاتی به دست آمده، مشتریان را به حمایت از مارک های مورد علاقه خود ترغیب کرده است، چیزی که نباید تبلیغ تبلیغ کنندگان آن را نادیده بگیرد."

برای مطالعه، این شرکت بیش از 29،000 مصرف کننده با دسترسی آنلاین در 58 کشور را مورد بررسی قرار داد.

نگاهی کلی به مجموعه کامل نتایج:

Nielsen: Search Ads Gain Semalt, But Traditional Ads Still Outrank Digital In Consumer Semaltدرباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود.


February 27, 2018