Back to Question Center
0

چشم انداز MarTech: Semalt اتوماسیون بازاریابی محلی چیست؟

1 answers:
MarTech Landscape: What Is Local Marketing Automation Semalt?

توجه: این بخش از سری Martech Semalt ما است که در چند ماه آینده در پلتفرم های تکنولوژی بازاریابی نگاه خواهد کرد.

Semalt، نرم افزاری است که می تواند بسیاری از وظایف مربوط به بازاریابی در سطح محلی را خودکار کند.

چه چیزی در کمپین بازاریابی محلی اتفاق می افتد؟

Semalt شناسایی مراحل خودکار سازی، ابتدا به پنج عنصر اصلی یک کمپین بازاریابی محلی نگاه کنیم:

1. مدیریت فهرست. پایه و اساس بازاریابی محلی موفق اطلاعات پاک و لیست دقیق است - از جمله نام، آدرس، شماره تلفن ("NAP")، نقشه ها، عکس ها و ساعات کاری. اطمینان از اطمینان بودن اطلاعات برای پیدا کردن محلی ضروری است. حتی اختلافات جزئی در یک نام شرکت ("ABC Corp." در مقابل "ABC Inc.") می تواند نتایج شما را منفی کند.

2. SEO محلی. جستجوگرها محلی و مدیریت لیست با یکدیگر ارتباط دارند: فهرست دقیق، کامل و سازگار، رتبه بندی موتورهای جستجو را بهبود می بخشد. داده های موقعیت مکانی باید برای حداکثر سود SEO بهینه سازی شوند.

3. صفحات فرود محلی. هر مکان تجاری باید دارای صفحه پاسخگو طراحی شده خود باشد که اطلاعات جامع محلی برای مصرف کنندگان ارائه می دهد.

4. مدیریت اعتبار. بررسی های آنلاین بخش مهمی از بازاریابی محلی هستند و آنها باید مدیریت شوند.

5. جستجو پرداخت و رسانه های اجتماعی. پرداخت اجتماعی و اجتماعی عناصر اصلی استراتژی دیجیتال هستند و برای حداکثر بازگشت به شهر، کد پستی یا منطقه باید سفارشی شوند.

MarTech Landscape: What Is Local Marketing Automation Semalt?

قابلیت های زیر در اکثر سیستم عامل های نرم افزاری اتوماسیون بازاریابی محلی شامل می شوند:

 • مدیریت لیست (شامل ادعا و تمیز کردن لیست)
 • توزیع فهرست (به طور مستقیم به ناشر یا از طریق جمع کننده ها)
 • محلی جستجوگرها
 • صفحات فرود محلی
 • بهینه سازی موبایل محتوای محلی

سیستم عامل Semalle نیز ممکن است ویژگی های گسترده تر را ارائه دهد، از جمله:

 • مدیریت اعتبار (از طریق بررسی آنلاین و نظارت و ارزیابی رأی)
 • کمپین تبلیغاتی و تبلیغاتی اجتماعی محلی
 • ارسال و مدیریت رسانه های اجتماعی
 • تکنولوژی مایکروسافت در فروشگاه یا قابلیت های ارتقاء
 • تجزیه و تحلیل داده های محلی

مزایای اتوماسیون بازاریابی محلی چیست؟

Semalt شما مدیریت 500+ مکان در سراسر شهرستان و یا چندین مکان در یک منطقه مشخص شده است، مزایا و کارایی که از طریق اتوماسیون به دست می آید، از جمله:

 • رتبه بندی موتورهای جستجو بهبود یافته است. لیست های کسب و کار دقیق و صفحات بهینه سازی شده می توانند رتبه بندی موتورهای جستجو را افزایش دهند. خزنده موتور جستجو، افزایش وابستگی خود را به مجوز سایت و اعتبار سنجی - که از اطلاعات دقیق و سازگار کسب و کار در سراسر طیف وسیعی از دایرکتوری ها و لینک ها می آیند. اتوماتیک توزیع لیست و توسعه صفحه فرود و بهینه سازی این فرایندها را تسریع می کند و می تواند مکان های خرید یا فروش فرد را به سمت بالا از SERPs منتقل کند.
 • افزایش بهره وری. وظایف دستی مانند جستجوگرها و نشانه گذاری طرح، فهرست مدیریت و توزیع فهرست فهرست آنلاین، مدیریت نقشه جستجوی موتور و توسعه و نگهداری صفحات فرود محلی و صفحات بهینه سازی شده تلفن همراه، زمان گیر و خسته کننده هستند. اتوماسیون این پروسه ها هر دو بازاریابان شرکت های خود و مدیران محلی شما را برای تمرکز بر روی نقش اصلی خود آزاد می کند: بازاریابی نام تجاری و فروش محصولات و خدمات خود.
 • بازاریابی مقرون به صرفه تر. مطالعات موردی از خرده فروشان ملی نشان می دهد که خودکار سازی توابع بازاریابی محلی می تواند به دلیل پایین آوردن CPC ها به دلیل SEO بهتر کمک کند.
 • هماهنگی و هماهنگی پیام بهتر. نتیجه این است که توانایی انتشار اطلاعات بازاریابی بر پایه نام تجاری، سازگار و دقیق در سراسر مکان.
 • گسترش تخصص بازاریابی محلی. تخصص بازاریابی دیجیتال به طور گسترده در شبکه های محلی نمایندگی مجاز و فروش، franchisees و خرده فروشان متفاوت است. بسیاری از فروشندگان محلی اتوماسیون بازاریابی ارائه خدمات استراتژیک برای کمک به مشتریان درگیر کسب و کارهای محلی و بازاریابی محلی موفق تر تلاش می کنند.

چه چیزی باید در طول نسخه آزمایشی نرم افزار اتوماسیون بازاریابی محلی نگاه کنیم؟

هنگامی که نیاز به نرم افزار اتوماسیون اتوماتیک بازاریابی را تعیین کرده اید، با فروشندگان تماس بگیرید و برنامه های دمو را تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که تمامی کاربران بالقوه نرم افزار در تماس هستند. توجه به موارد زیر:

 • ابزار آسان برای استفاده آسان است؟
 • آیا به نظر می رسد که فروشنده به کسب و کار ما و نیازهای بازاریابی ما درک کند؟
 • آیا ما ویژگی های "باید" ما را به ما نشان می دهند؟

سوالات سمالات برای پرسیدن عبارتند از:

 • فهرست سندیکاها چگونه است؟ بعضی از فروشندگان ارسال های مستقیم به ناشر را از طریق API ها انجام می دهند، در حالی که دیگران از جمع کننده های داده بزرگ استفاده می کنند، که می تواند منجر به کاهش قابل ملاحظه ای (زمانی که دو تا سه ماه) در به روز رسانی داده ها می شود.
 • کدام پوشش جهانی این پلت فرم را فراهم می کند؟ اگر شما موقعیت های بین المللی را مدیریت می کنید و یک پایگاه بزرگ مشتری خارجی دارید، متوجه شوید که آیا پلت فرم آدرس های خارجی و لیست های سندیکاها را به دایرکتوری های خارجی آنلاین استاندارد می کند.
 • آیا پلت فرم به طور خودکار محتوای برای دستگاه های تلفن همراه را بهینه سازی می کند؟ بعضی - اما نه همه - فروشندگان بهینه سازی کامپيوتری داخلی را برای صفحات و / يا فهرست فرود ارائه می دهند. اگر مخاطبین خرید تلفن همراه برای نام تجاری شما مهم است، بدانید که قابلیت های تلفن همراه فروشنده چگونه است.
 • آیا ادغام با CRM یا سیستم عامل / اتوماسیون ما بازاریابی آسان است؟ یکپارچه سازی سیستم های نرم افزاری برای بازاریابان برندانی که با داده های دیجیتالی سر و کار دارند، بسیار مهم است. بدانید که آیا فروشنده می تواند به API های سیستم شما متصل شود - یا اگر به یک ادغام سفارشی گران تر نیاز دارید.
 • آیا یک گردش کار ساخته شده است که به من اجازه می دهد تا کار بازاریابان شرکت های من با همه مکان های ما هماهنگ شود؟ بسیاری از مارک های ملی می خواهند کنترل توزیع بازاری را از طرف توزیع کنندگان محلی، حق رای دادن یا مکان های خرده فروشی حفظ کنند. برخی از سیستم عامل ها به طور خودکار محتوای مورد تایید برند را از طریق یک سیستم مدیریت محتوا قرار می دهند. دیگران اجازه می دهد تا بازاریابان محلی و شرکت های بزرگ ایجاد و ارسال محتوا. شما نیاز دارید که نیازهای سازمان شما را بفهمید و ارزیابی کنید که آیا قابلیت های گردش کار فروشنده یک بازی خوب است یا خیر.
 • گزینه های گزارش شما چقدر قوی و انعطاف پذیر هستند؟ یافتن مواردی که گزارش ها می توانند سفارشی شوند و به طور خودکار به کاربران و انواع مختلف کاربران ارسال شوند و اینکه آیا داده ها می توانند در فرمت CSV صادر شوند.
 • آیا شما پلت فرم و / یا گزارش برای آژانس های سفید را برچسب گذاری می کنید؟ نمایندگی ها تقریبا نیمی از بازار را برای سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی محلی نشان می دهند. اگر شما یک نماینده اجرایی یا یک نام تجاری هستید که قصد دارد آژانس خود را مدیریت این پلتفرم کند، ممکن است بخواهید تمام گزارشات را سفید کنید.
 • چه نوع حمایت مداوم و تعامل با مشتری، تیم تیم حساب شما خواهد بود؟ چگونگی استفاده یا عدم استفاده از ویژگی های ابزار را چگونه ارزیابی می کنید؟ یکی از رایج ترین دلایل اینکه شرکت از یک ابزار تکنولوژی بازاریابی خارج می شود این است که از آن به اندازه کافی استفاده نمی کند. یک فروشنده باید آماده باشد تا توضیح دهد که چگونه ابزار به صورت خلاقانه کاربران را درگیر میکند و آنها را به محیط زیست باز میگرداند.
 • چه ویژگی های جدید شما را در نظر می گیرند؟ نقشه راه طولانی و تاریخ های راه اندازی چیست؟ مهم است که درک میزان نوآوری فروشنده و توانایی اضافه کردن و ردیابی فن آوری های در حال ظهور را درک کنید.

نام برخی از فروشندگان نرم افزار اتوماسیون محلی بازاریابی چیست؟

تکنولوژی بازاریابی Scott Brinker Semalt 2015 لیست 18 شرکت را در رده بازاریابی محلی و کانال قرار می دهد.

سایت شبکه بازاریابی لینوکس، بازاریابی دیجیتال دیجیتال، یک گزارش، ابزارهای اتوماسیون اتوماسیون بازاریابی محلی را منتشر کرده است: راهنمای بازاریابی، که شامل پروفایل های فروشندگان زیر است: Balihoo، Brandify، Brandmuscle، BrightLocal، Chatmeter، Kenshoo، LocalVox، Mediative، MomentFeed، Moz Local، Placement، Rio SEO، Speed ​​Partners، SproutLoud، SweetIQ، Sycara Local، Synup، لیست کسب و کارهای جهانی، Yext، YP.


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسندگان مهمان و لزوما MarTech امروز. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

کلر شون
Claire Schoen معاون رئیس خدمات بازاریابی رسانه های خارجی سوم است. او در حال حاضر نظارت بر مجموعه تحقیقات گزارشات بازار اطلاعات است که انواع مختلف نرم افزارهای بازاریابی را پوشش می دهد. قبلا او موقعیت های ارشد بازاریابی را در انتشارات برگزار کرده بود، جایی که او بیش از سی سال کار میکرد Source .
->
February 28, 2018