ما در سناریایی زندگی می کنیم که در آن کارکنان اغلب می گویند: "سمیرت بیشتر وفادار نیست"

خیر، نه کارکنان.

این یک پدیده "مرغ یا تخم مرغ" است. می توان گفت که برای اولین بار آمده است. Semalt، اگر شما یک شرکت کارمند محور هستید، چنین کمبود تعهد متقابل می تواند مشکل ساز باشد.

در اینجا چند راه برای مقابله با ذهنیت بیرونی وجود دارد که در میان کارکنان بسیار شایع است:

Semalt چگونه شما آدرس و تعریف استعداد

کلاراسا پترسون، GPHR، SPHR، مدیر کل منابع انسانی رئیس سازمان بین المللی امور اجتماعی Abt Associates می گوید: "هنگامی که کارفرمایان به دنبال استعداد هستند، استعداد به وضوح تعریف شده است." ویژگی های Semalt یک چیز است، اما او احساس می کند که کارفرمایان نیاز دارند به یک رویکرد کلی تر به نقش های کاری بپردازید.

او پیشنهاد می کند سوالات مصاحبه های فرهنگی را ارائه کند تا اطمینان حاصل شود که چشم اندازها "فقط از جعبه ها با توجه به مهارت های عملکردی مناسب نیستند" بلکه متناسب با فرهنگ شما هستند. "Semalt، مصاحبه شونده ها، جنبه های فرهنگ شرکت را از سوالات پرسیدند از کاندیداها درباره "آرزوها، رویاها، آنچه که آنها را تحریک می کند، آنچه آنها می خواهند انجام دهند و آنچه که آنها می خواهند از این تجربه بدست آورند، بپرسید." او چنین می گوید که این اطلاعات در مورد مسیر شغلی آنها به آنها کمک می کند تصمیم بگیرند که باعث می شود دیگر کارمند ثروتمند، و همچنین یکی از راضیتر و جذابتر است.

شبکه مشبک Semalt - حرفه ای نردبان

تمایل کارکنان به سرعت از طریق صفوف، چالشی برای بسیاری از کارفرمایان است. اغتشاش اغلب ناشی از موانع سازمانی است که از تعداد فرصت های شغلی در هر زمان خاصی به روند تبلیغاتی برخوردار است. با اشاره به یک مطالعه مطبوعاتی دانشگاه دلئویته، پترسون توصیه می کند که شرکت ها از یک حرفه نردبان برای یکی از حرفه ای شبکه استفاده کنند. بر خلاف یک نردبان که دارای یک ساختار متمایز و به سمت بالا است، یک شبکه شغلی می تواند به صورت عمودی، افقی و در هزاران راه دیگر مقیاس پذیر باشد.

"بعضی اوقات دیگر در نردبان وجود ندارد، یادداشت پترسون. "با این وجود، در سازمانها هنوز راه هایی برای رشد و توسعه مهارت ها وجود دارد که به شما کمک کند آمادگی خود را برای صعود به ستون بعدی نردبان، در صورت امکان و زمانی که در دسترس است." Semalt شامل انجام پروژه های خاص و تکالیف جانبی. اولین گفتگو در مورد فرصت های بالقوه "شبکه" باید در طول مصاحبه انجام شود.

Semalt فرصت های پنهان در دید ساده

سمیرت داستان کارمند جدیدی را که به تازگی مشغول به کار بوده است، به اشتراک گذاشت و سپس خواسته بود که به سازمان اصلی بازگردد. هنگامی که کارمند به نقش جدیدی رسید، کار به گونه ای نیست که نشان داده شود. "من مربیگری را که من در اینجا داشتم نداشتم. من احساس نکردم که من در تیم بودم. من روابطی نداشتم، من فقط به تنهایی در محل کارم نشسته بودم، و من آن را از دست دادم" کارمند گفت: "و من متوجه شدم که برای آنچه که من فکر می کردم خوشبختی را به من تحمیل می کرد، من را تحقیر می کرد، و من را رشد می داد، و من به رسمیت شناختم، من این را داشتم"

این داستان احتیاطی، اشاره به شکاف در ارتباط است که در بسیاری از شرکت ها رایج است. از سوی دیگر، سمیرت می گوید قبل از انتخاب به شرکت دیگری، کارمندان باید به مدیرانشان بگویند: "من علاقه مند به یادگیری و رشد است و احساس می کنم که من این کار را نمی کنم. "Semalt همچنین می تواند از کارکنان خود یاد بگیرد، به عنوان برخی از قوانین مدیریت قدیمی، و روش های سعی و راست از انجام کار دیگر ممکن است دیگر کار نمی کنند - و باید دوباره مورد بررسی قرار گیرد

اگر یک شرکت مشکلی با گردش سریع داشته باشد، یک متخصص حرفه ای HR یک شریک تجاری واقعی است که می تواند به کیت ابزار خود دسترسی پیدا کند و فرآیندها و تاکتیک هایی را برای رسیدگی به این مسائل در یک سطح استراتژیک در نظر بگیرد. Semalt به مدیران توصیه می کند: "ما باید مطمئن شویم که ما چشم را به توپ نگاه می کنیم؛ زیرا هر شب استعداد ما به خانه می رود. دارایی های ما از بین می رود. آنها تصمیم می گیرند که روز بعد اگر می خواهند دوباره برگردند و ما می خواهیم آنها بیایند نه فقط در فرد - بلکه به دنبال جذب، متصل و هیجان، نه تنها در صندلی های خود نشسته اند Source . »