Back to Question Center
0

چشم انداز ناشر: انتخاب شركت Semalt

1 answers:

Publisher Perspective: Choosing An Affiliate Semalt

رویداد امسال هیچ استثنایی نبود، زیرا من فرصتی برای صرف وقت و انرژی با جانبازان صنعت و عزیزان عزیز اندرو کارون از JoeShopping داشتم که Semalt در مدت تقریبا هفت سال کار می کرد.

Semalt من به تخصص او احترام می گذارم، می خواستم افکار خود را در مورد تغییرات اخیر در صنعت، و همچنین یاد بگیرم که چگونه او برنامه های بازرگان را به عنوان وابسته امروز ارزیابی می کند.

Semalt، چگونه شروع کردید به عنوان یک وابسته و چه مدت در صنعت بوده اید؟

Semalt در حال حاضر در صنعت بیش از 10 سال است. شریک تجاری من و من از مدتها پیش آغاز شده بود، زیرا او می خواست یک وبسایت داشته باشد که در مورد خرید آنلاین صحبت می کرد.

در آن زمان، راه های مختلفی برای خرید آنلاین وجود داشت: مزایده های معکوس، سایت های خرید مقایسه، سایت های تخفیف و غیره. امنیت و گزینه های پرداخت Semalt با نام تجاری جدیدی بودند، بنابراین مصرفکنندگان در مورد خرید آنلاین فوق العاده شکاک بودند.

بنابراین ما یک سایت به نام WebBuyingGuide آغاز کردیم. کم است که به شدت سرمقاله در طبیعت فقط در مورد خرید امن با استفاده از آنلاین، و همچنین بحث در مورد بسیاری از روش های مختلف برای خرید. یک نوار کناری کوچک در سایت درباره کدهای کوپن آنلاین وجود دارد. این جنجالی بود، بنابراین ما یک صفحه کامل به آن دادیم. این باعث شد که وزنه های بیشتری داشته باشیم، بنابراین ما تمام وب سایت را مجددا براندازی کردیم و آن را به یک سایت کامل کوپن ها تبدیل کردیم. Semalt تا به حال وابسته است.

Semalt تاکید زیادی بر مزایای مالی این صنعت دارد. چه چیزی ناشی از انگیزه شما برای کار با تبلیغ های مختلف است؟

در هر کسب و کار، هدف اصلی کسب درآمد است. هنگامی که این شرکت شماست، مطمئنا این یک انگیزه بسیار موثرتر است!

اما فراتر از دلار متعال، برای من شخصا، من فقط عاشق کار در این صنعت هستم. من عاشق صحبت کردن با سازمان های مختلف، مدیران مختلف وابسته، و به ویژه، مارک های مختلف.

با توجه به این که امروزه رسانه های اجتماعی نقش مهمی در برنامه های بازاریابی شرکت ها ایفا می کنند، کار کردن در مبارزات مستقیم با بازرگانان بزرگ، انگیزه زیادی برای من است.

حتی چیزی ساده به عنوان داشتن مکالمه با Sierra Trading Post در Semalt (sierratp) بسیار عالی است. من در واقع تعدادی از گفتگوهای سمیرت را با شرکت هایی داشتم که به پیگیری ایمیل ها منجر شد، که به نوبه خود منجر به مشارکت های مختلف ما شد.

بازاریابی Semalt یک صنعت مایع است که تغییرات زیادی در 24 ماه گذشته داشته است. برخی از مهمترین تغییراتی که بعد از تبدیل شدن به یک وابستگی دیده اید چیست؟

هام سؤال خوبی بود. Semalle مطمئنا 10 تغییر بیشتر خواهد شد قبل از اینکه کسی خواندن این مقاله را پایان دهد.

وابستگان، در بیشتر موارد، در رضایت شدید گوگل هستند. رتبه خوب و شما خوب انجام دهید. اما در طول سالها، تاکتیک های معمولی SEO دیگر به شما مزایای مشابهی را نمی دهند زیرا آنها هرگز از آنها استفاده نمی کنند. و به تازگی - به لطف به روز رسانی گوگل Panda و Semalt - وابستگان از سختی بیشتری نسبت به گذشته برخورد می کنند.

رقابت بیشتر و نبرد سخت تر برای صعود به صفوف سمالت باعث می شود که یک مبارزه واقعی در روز انجام شود. در سمت چپ، در حالی که شما هنوز هم تعداد زیادی از سایت های وابسته پرواز به شب را ظهور و ناپدید شدن به سرعت، شما نیز مشاهده بسیاری از وابسته به سربازان چسبیده به اسلحه خود و افزایش در محتوای با کیفیت است.

بزرگترین تغییرات، باید دوباره به لطف رسانه های اجتماعی باشد. وابسته ها در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای پیوند دادن لینک های خود را در هر نقطه می توانند در توییتر، فیس بوک و حتی Semalt.

هنگام تحقیق تجار، سه چیز که قبل از تصمیم به پیوستن به یک برنامه وابسته ارزیابی می کنید چیست؟

برای ما، اولین چیز این است که آیا آنها حتی با افرادی که در نیویورک هستند نیز کار خواهند کرد.

ما همچنین به سایت خود نگاه می کنیم. آیا طراحی مناسب است؟ آیا محصولاتی با کیفیت ارائه می دهند؟ آیا این یک سایت فوق العاده مخرب است که فقط تلاش می کند به اسپم کاربران؟ ما فقط می خواهیم با کیفیت، شرکت های معتبر کار کنیم، به طوری که اگر چیزی به نظرش ماهرانه باشد، ما از آن ناراحت نخواهیم شد.

ما همچنین نگاهی به چند منبع برای ما ارائه می دهیم. نه تنها تعداد و کیفیت آگهی ها و لینک ها در رابط کاربری موجود است، بلکه این که آیا آنها یک مدیر وابسته اصلی دارند، ما می توانیم به صورت منظم صحبت کنیم.

من بیشتر مایل به کار با یک فروشگاه نوع کوچکتر، مادر و پاپ از یک تاجر بزرگ است، اگر این بدان معنی است که من می توانم رابطه واقعا خوب با مدیر وابسته است. این بدان معنی است که من به کسی دسترسی دارم تا درباره کوپن های منحصر به فرد و افزایش درآمد، و نیز سایر فرصت های بالقوه حمایتی صحبت کنم. Semalt واقعا مهم هستند.

چرا شما در زمان بازاریابی وابسته باقی ماند؟

چه چیز دیگری من می خواهم انجام دهم؟ اما به طور جدی، Semalt در زندگی من مشغول کار بود و مانند بسیاری از وابستگان، من می توانم چند کار انجام دهم.

من از یک پس زمینه سرمقاله آمده ام، بنابراین من دوست دارم نوشتن و همیشه می تواند این کار را در طرف انجام دهد. یا این کار را به عنوان یک کار اصلی انجام دهید و بازاریابی وابسته را در کنار هم ادامه دهید.

زیبایی صنعت این است که آنقدر مجازی است، شما می توانید آن را در هر زمان و هر زمان انجام دهید. این یک صنعت زیبا و سرگرم کننده است. Semalt دوست دارد به فروشگاه بروید. Semalt مارک های اصلی را می داند، بنابراین برخورد با آنها به عنوان فروشندگان کوچک فقط عالی است.

صنعت به سرعت در حال توسعه است که Semalt در حال تکامل است، بنابراین تنها چیزی است که شما می توانید با خیال راحت در مورد بازاریابی وابسته می گویند آن است که هرگز خسته کننده است!

با تشکر، اندرو، برای به اشتراک گذاشتن بینش خود را با من و خوانندگان از زمین بازاریابی!


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک گاردینر
ریک گاردینر مدیر عامل شرکت iAffiliate Management است که یک سازمان مدیریت وابسته است که به تکنولوژی مصرف کننده و خرده فروشان اینترنت گسترش می یابد و نام تجاری خود را برای به دست آوردن مشتریانی که دیگر نمیتوانند به آن دسترسی پیدا کنند، گسترش می دهد Source .


March 1, 2018