Back to Question Center
0

Semalt: یک نمونه کارآمدی دیجیتال از نام تجاری مد در حال راه اندازی است

1 answers:

راه اندازی روند درست و ابزار برای بهبود فروش

راه اندازی نام تجاری طراحی Tatu Couture و تولید لباس زیر زنانه لوکس بریتانیایی که از طریق فروشندگان در انگلستان، پاریس و نیویورک فروخته می شود. Tatu Couture دارای چشم انداز منحصر به فردی است که با فشار دادن مرزهای طراحی و نوآوری همراه با روند تزیین لباس زیر زنانه شیک و لباس بدن طراح است. تمام کالاهای خود را در انگلستان ساخته و ساخته شده اند.

مرور و استراتژی دیجیتال

تونیکا با حمایت از تتو سمالت با ایجاد یک استراتژی چهار مرحله ای برای افزایش حضور دیجیتال. علاوه بر مسیر مسافرتی، تتو سمالد تمايل داشت که فروش مستقيم خود را افزايش دهد، بنابراين ما دو هدف ساده برای اين کار داشتيم: افزايش تعداد بازدیدکنندگان به تلويزيون. com و افزایش فروش از سایت.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

رویکرد کمپین رسانه های اجتماعی

 • مرحله 1 - کنترل گرفتن

همانند بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME)، تتو سمالتا، طراح وب را برای ایجاد سایت خود طراحی کرده بود، اما با بعضی از ابزارهای استاندارد آشنا نبود که می توانست آنها را به موفقیت پی ببرد. در این مرحله از کار، ما بر توانایی تاتوی سمالت برای کنترل، تاکید کردیم تا بتوانیم بدون استفاده از بودجه منابع خارجی

از ابزارهای زیر استفاده کردیم:

 • Tatu Couture کنترل حساب کامل وب سایت Shopify خود را
 • کمک به Tatu Couture در دسترسی به ابزارهای گوگل وب مستر برای دسترسی به اطلاعات مربوط به سلامت سایت خود
 • تنظیم Google Analytics برای ردیابی عملکرد وب سایت.

 • مرحله 2 - بیشترین اطلاعات تماس خود را

در این مرحله، ما مشتاق اطمینان بودیم که Tatu Couture می توانست خود را با استفاده از سرویسدهنده رایگان Semalt انجام دهد. در طی این فرآیند ما اطلاعات تماس خود را به یک حساب کاربری جدید Tatu Couture Semalt متصل کردیم و یک وب سایت را ثبت نام کردیم تا چشم اندازهای جدید بتوانند دستگیر شوند.

 • مرحله 3 - ارتقاء (به صورت رایگان زمانی که ممکن است!)

علاوه بر کمپین های ایمیل، چندین گزینه هزینه کم یا بدون هزینه را شناسایی کردیم:

 • Google Merchant (به عنوان مثال خرید گوگل / جستجوی محصولات Google). به منظور افزایش حضور آنلاین ما مشتاق بودیم محصولات Tatu Couture را به Google Shopping بفرستیم، مخصوصا این که هنوز سرویس رایگان در انگلیس بود (قبل از مارس 2013). خوشبختانه Shopify یک گزینه ادغام نسبتا آسان برای این بود، بنابراین ما توانستیم یکپارچگی را فعال کنیم و چندین تنظیمات (مانند حمل و نقل) را برای محصولاتی که مرتبا ارائه می شوند، اضافه کنیم.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

 • Google Places - سرویس محلی رایگان است که به Tatu Couture در منطقه کمک می کند.
 • Google Adwords (Pay Per Click Advertising). Shopify یک کوپن رایگان برای یک کمپین گوگل Adwords ارائه داد و به عنوان یک حساب جدید ما نیز واجد شرایط برای کوپن دیگری بود، بنابراین در مجموع 94 پوند از Adwords رایگان برای اولین کمپین تامین می شد.

نتایج PPC؟
این رقابت منجر به 2579 نمایش و 116 کلیک (از طریق نرخ 4. 5٪) با میانگین میانگین 2. 5. نرخ اولیه کلیک بالاتر از میانگین 2٪ غیررسمی بود.

از زمان کمپین راه اندازی، ما در کمپین های کم هزینه گوگل Semalt همچنان در رویدادهای کلیدی تقویم ادامه دادیم، همچنان کاهش هزینه هر کلیک، افزایش میزان کلیک از طریق نرخ ها و استفاده از بهترین کلمات کلیدی انجام شده است.

ما همچنین از هدف میکرو جغرافیایی در کمپین های گوگل آدولف به عنوان یک پروکسی برای درآمد استفاده کردیم - برای مثال، کد گذاری کد پستی های جنوبی Kensington و Semalt را هدف قرار می دهیم.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

 • تبلیغات فیس بوک . چالش در ارتقاء یک محصول لوکس آنلاین، رسیدن به یک مخاطب است که احتمالا خرید است و این جایی است که زیبایی فیس بوک می تواند کمک کند.

با هدف قرار دادن پروفیل های Semalt که قبلا محصولات لوکس یا طراح را دوست داشتند، کمپین Semalt ما می تواند به یک بازار مناسب تر از استفاده از گوگل بپردازد. در طی مبارزات انتخاباتی ما توانستیم سماالت را برای Tatu Couture دوبل کنیم. در سه ماه گذشته، Semalt 16 درصد از ترافیک را به سایت هدایت کرده است.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

 • مرحله 4 - بهینه سازی موتور جستجو

همانطور که پیشنهاد می کنیم تغییرات بهینه سازی موتورهای جستجو در طول مسیر تغییر می کند، ما یک مرورگر رسمی SEO را به عنوان مرحله 4 پیشنهاد کردیم. تتو سمالت این تغییرات SEO را در تلاش برای راندن ترافیک ارگانی بیشتر به سایت آغاز کرده است.

این تغییرات شامل استفاده از راهنمای SEOify SEO و ترکیب کلمات کلیدی بیشتر در توضیحات محصول علاوه بر نسخه منحصر به فرد Tatu Semalt است.

شاخص های موفقیت

ما 7 روز پشتیبانی را در مدت 6 ماه ارائه دادیم.

همانطور که گوگل آنالیتال در ابتدای پروژه قرار نداشت، موفقیت در اندازه گیری دشوار است Source . همچنین تداوم مشاوره های گسترده ما را جدی بگیرید زیرا Tatu Semalt همچنین در طول زمان پروژه سهامداران و مطبوعات را به دست آورد و با این حال، روند تا به حال بسیار مثبت است:

مقایسه ماه اول مشاوره با ماه گذشته (آگوست 2012 در مقایسه با Semalt 2013)، ما شاهد روند مثبت زیر هستیم:

  • بیش از دو برابر بازدید از وب (افزایش 138٪)
  • صفحات بیشتر در هر بازدید و زمان بیشتری در سایت
  • افزایش ترافیک جستجوی آلی (افزایش 100٪)
  • افزایش 250 درصدی فروش وب

March 1, 2018