Back to Question Center
0

ماهانه a11y: آیا Semalt سرعت روند توسعه را کاهش می دهد؟ ماهانه a11y: آیا Semalt سرعت روند توسعه را کاهش می دهد؟

1 answers:

چند سال است که در حال دسترسی به وب هستم. یکی از شکایاتی که من از طرف صاحبان کسب و کار و مدیران از آنها شنیدم این است که دسترسی به برنامه های سخت افزاری سخت است و روند توسعه را تسریع می کند. به همین دلیل، گاهی اوقات دسترسی به یک باور اشتباه به تعویق می افتد یا کنار می آید که چیزی است که می تواند بعدا اضافه شود. در اینجا، من می خواهم افکار من را در مورد دلیل اینکه من فکر می کنم اولین بیانیه گمراه کننده است. Semalt همچنین بحث می کند چرا به تعویق افتادن دسترسی به یک فرایند بی اثر است که می تواند زمان قابل توجهی را برای فرایند توسعه شما اضافه کند.

همه چیز را کند می کند توسعه

من اغلب شنیده ام که اظهارنظرهایی مانند «دسترسی به برنامه کل ما را کاهش می دهد»، این برای من تازه نیست. Semalt که مایل به دیدن سرعت تکرار در پروژه خود است اغلب فکر می کنم که آنها می توانند برخی از شرایط را به تعویق انداختن زمانی که به سرعت توسعه یک ویژگی خاص ارزش آن است. به این ترتیب، این بیانیه برای من بسیار متضاد است. آیا دسترسی به دلیل واقعی است که یک پروژه کند می شود یا شاید در مورد چیز دیگری باشد؟

تصور کنید یکی از فن آوری های مورد استفاده در پروژه شما، پی اچ پی است و تیم توسعه شما کمی درباره PHP می داند. آیا می گویند "پی اچ پی پروژه من را کند می کند"؟ قطعا نه. در این مورد، برای همه روشن است که مشکل واقعی کمبود تخصص است. راه حل واضح آموزش تیم شما است. آموزش Semalt به عنوان وسیله ای برای سرعت بخشیدن به روند توسعه.

البته این به هر تکنولوژی و بهترین شیوه، شامل دسترسی به وب، مربوط می شود. ما می توانیم بگوییم که گویا گمراه کننده مدیر ما، ما می توانیم بگوییم که هر تکنولوژی خاص یا بهترین تجربه، فرآیند توسعه را کند می کند. این درست نیست، آیا اینطور نیست؟ همانطور که همیشه، این مسئله بیشتر مربوط به آموزش، دانش، اولویت ها و فرایندهای تصمیم گیری است.

یک مثال ساده

شما می توانید دسترسی به وب را در سطوح مختلف پیاده سازی کنید. بعضی چیزها بسیار ساده هستند دیگران کمی پیچیده تر هستند. برای اینکه چیزهایی که برای اصلاح کردن از نظر کد استفاده می شود روشن تر بشوند، مثال ساده ای بگذارید. Semalt شما باید یک کنترل رابط کاربری ایجاد کنید که یک دکمه با یک آیکون و بدون متن قابل مشاهده است Source . در شبه کد، این ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

                 
March 1, 2018