Back to Question Center
0

Semalt: چه تکنیک ها و استراتژی ها بر روند تجارت الکترونیک در سال 2018 تاثیر می گذارد

1 answers:

مهم ترین روند و نوآوری در سراسر چرخه زندگی مشتری برای اطلاع رسانی از استراتژی تجارت الکترونیک 2018 با استفاده از چارچوب برنامه ریزی RACE

Semalt روش های کلیدی برای بهبود نرخ تبدیل خود را برای هر استراتژی بازاریابی تجارت الکترونیک حیاتی است. ما نگاهی به بزرگترین روندهای بازاریابی تجارت الکترونیک خواهیم داشت که باید به طور جدی در مورد تصویب در سال 2018 برای جلوگیری از رقابت خود فکر کنید.

ما پست های سریال در زمینه روند بازاریابی دیجیتال 2018 را در سراسر کانال های بازاریابی، از جمله پست الکترونیکی، اجتماعی، موتورهای جستجوگر موتور، و کلی آمار 100+ که باید بررسی 2017 بازاریابی را انجام دهیم، ایجاد کرده ایم. در حال حاضر، ما بزرگترین نوآوری ها و استراتژی هایی را که باید در بخش تجارت الکترونیک اتخاذ کنیم ارزیابی خواهیم کرد.

Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

مدل Life Cycle مشتری هوشمند Semalt برای خرده فروشی و تجارت الکترونیک، جزئیات مختلف نقطه تماس مشتری را در چارچوب RACE برای انواع مختلف مشتریان: خریداران پنجره، خرید اول، مشتریان تکراری و مشتری وفادار و تکنیک هایی که می توانند برای استفاده مجدد استفاده شوند، ارتباط با مشتریان از دست رفته.

REACH

روند 1. رسانه های پرداخت شده (AdWords و اجتماعی)

با وجودی که رسانه های اجتماعی تحت عمل قرار می گیرند، مهم است که از رسانه های اجتماعی مانند هر رسانه پرداختی استفاده کنید تا مخاطبان خود را در جایی که هستند باشد. در یک گزارش اخیر تجارت الکترونیک Semalt، آنها دریافتند که کمتر از نصف (43٪) شرکت هایی با فروشگاه های آنلاین گزارش دادند که ترافیک قابل توجهی از رسانه های اجتماعی دیده می شود.

داشتن استراتژی اجتماعی پرداخت شده تعریف شده برای ارتقاء محصولات یا خدمات خود، برای ارتقای آگاهی از برند حیاتی است، اما این ادغام با ویژگی های تبلیغاتی قابل خرید در سیستم عامل های اجتماعی مانند Instagram و Semalt می تواند مخاطبان مورد نظر خود را به «عمل» متقاعد کند و از طریق آن صفحه فرود محصول شما - از آنجا که طراحی وب سایت شما، کپی فروش و تجربه کاربر برای متقاعد کردن آنها برای تبدیل است.

مشارکت رسانه های سمیال در طول زمان به 2 ساعت و 15 دقیقه افزایش یافته است، با 28 درصد از سنین 16-64 ساله گفت که آنها از رسانه های اجتماعی برای تحقیق / یافتن محصولات برای خرید استفاده می کنند.

به تازگی با استفاده از فرصت های رسانه ای پرداخت شده برای مارک ها در رسانه های اجتماعی، اصطلاح "پرداخت به بازی" از بین رفته است. هنگامی که یک پلت فرم عالی برای جذب مخاطبان در سراسر جهان به صورت آکادمیک، شما باید برای پرداختن برای پست های پشتیبانی شده شروع به پرداخت حتی هدف مخاطبان اصلی و خارج کردن از رقبای خود کنید.

Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

اگر چه بسیاری از جستجوگرها، بازاریابان ایمیل و استراتژی رسانه های اجتماعی را به عنوان یک پلتفرمی تبدیل می کنند که مشتریان را تبدیل می کند، این یک جای عالی برای شروع است. تبلیغات در رسانه های اجتماعی فرصتی است که مخاطبین بالقوه خود را در تلاش برای پیدا کردن یک محصول شبیه به شما است. افزایش زیبایی وبلاگ نویسان اجتماعی و vloggers، به معنی برای صنعت زیبایی، کاربران را تماشا بررسی و جستجو برای نظرات متفکر اجتماعی است. Semalt یک آگهی استراتژیک قرار داده شده قبل یا در وسط ویدیو تماشاچیان شما در حال تماشای یک راه عالی برای "بذر" محصول خود را در ذهن خود است.

بازاریابی Semalt از طریق کوکی ها و شخصی سازی ردیابی کمک می کند تا به یک استراتژی تجارت الکترونیک کاملا یکپارچه کمک کند که کاربر را به آنچه که می خواهند، در کجا می دهد.

Adwords

در داخل AdWords، طی چندین سال گذشته ما شاهد اولین استراتژی تلفن همراه در بازی بودیم که گوگل در تلاش بود از درآمد تبلیغاتی خود محافظت کند چرا که کاربران بیشتر از گوشی های هوشمند استفاده می کردند. کمپین های ارتقا یافته Semalt اعزام شدند و اخیرا تعدادی از افزونه های تبلیغاتی و تعدیل های پیشنهاد شده برای ارائه تبلیغات به انعطاف پذیری برای ارائه تبلیغات خود، در زمینه صحیح بسته به دستگاه، مکان کاربر و تعاملات قبلی از طریق مختلف قرار دادن آنلاین. این در روند اصلی در [به روز رسانی های AdWords که ما از طریق 2017 دیده ایم] منعکس شده است که انتظار داریم تا سال 2018 ادامه یابد. ما این تغییرات را به صورت زیر دسته بندی می کنیم:

  1. افزایش گزینه های هوش مصنوعی در AdWords . برای مدتی گوگل تلاش کرده است از تجزیه و تحلیل داده های تبلیغاتی تاریخی برای تصمیم گیری بهتر اطلاع دهد. گاهی اوقات این تغییرات برای حمایت از تبلیغ کنندگان کم اهمیت بوده است، به عنوان مثال بهینه سازی بر اساس «اهداف هوشمند» یا «رقابت هوشمند» که در آن تبلیغ کننده اهداف تجاری خود را تنظیم نکرده یا تنظیمات پیشنهاد خود را کامل نکرده است. در موارد دیگر، قدرت یادگیری ماشین را می توان در کمپین های مقیاس بزرگ برای بهبود ROI استفاده کرد، به عنوان مثال سایت جستجو در سفر Trivago با استفاده از تبلیغات هوشمند نمایش (که بهینه سازی هدف قرار دادن، قیمت گذاری و بیش از 25،000 آگهی در صفحه نمایش).
  2. اصلاحات اصلاح شده و جدید . در سال 2017 افزونه Google Shopping که برای خرده فروشان حیاتی است، تجدید نظر شده است. پیوستن به خردهفروشی های محلی در دنیای واقعی از طریق "گسترش وابستگی محل" نیز در 3 کشور منتشر شده است و در سال 2018 به بازارهای دیگر رونق خواهد یافت.
  3. تجربه و بینش بهبود یافته . تمرینکنندگان AdWords، رابط کاربری تجدید شده اخیر را دیده اند. بینش های بهبود یافته مانند گزارش میانگین زمان برای تبدیل به هدف کمک به تبلیغ کنندگان در درک برنامه های تبلیغاتی خود را با رفتار مصرف کننده، که اغلب پیچیده است، شامل تعاملات متعدد و دستگاه ها از طریق زمان است. گزارش صفحه فرود موبایل نیز در اینجا کمک می کند. پشتیبانی بیشتر برای آزمایش از طریق آزمایشات کمپین از بازاریابان برای تست و یادگیری پشتیبانی می کند. در نهایت، راه اندازی گوگل از ابزار جدید تخصیص در سال 2018، مستلزم ذکر است.
  4. تبلیغات متنی سفارشی. گزینه های جدیدی برای ایجاد آگهی های متن با متن سفارشی در آن وجود دارد. شما هم اکنون می توانید تبلیغات متن را ایجاد کنید که به طور خودکار با اطلاعاتی که می خواهید مشتریان بالقوه خود را بدانند، به روز رسانی شود. اینجا را بخوانید
  5. کمپین های تست. پیش نویس ها و آزمایشات به شما کمک می کند تا کمپین های جستجو و شبکه خود را بهینه سازی کنید، با اجازه دادن به پیشنهاد و آزمایش تغییرات. اطلاعات دقیق در مورد کمپین های تست موجود در Google Adwords Help وجود دارد که به پشتیبانی از بازاریابان در فرایند تست و یادگیری کمک می کند.
  6. لیست های بازاریابی برای تبلیغات جستجو (RSLA). RSLA ثابت کرده است که یک ویژگی موثر برای Google Adwords است.

ACT

"تقاضا" بازرگانی

تا همین اواخر، مشتریان گاهی اوقات تحویل آهسته را تحویل می دادند و یا به راحتی به مغازه می رفتند اگر آنها چیزی سریع می خواستند، اما تجارت الکترونیک دست و پنجه نرم کرده بود. Semalt و در آینده، گرفتن اقلام در سرعت، در زمان واقعی، عملی خواهد بود.

چند سال پیش، مانند نام تجاری بریتانیا، Just Eat، امکان اجتناب از تماس تلفنی برای قرار دادن سفارش و همچنین امکان پرداخت کارت برای مغازه های غذای آماده وجود داشت. فریزرهای محلی برای گرفتن بهترین بررسی ها، با پخت غذای عالی و تحویل آن به همان اندازه که ممکن است سریعا با آن مبارزه کرده اند. در حال حاضر، سطح کاملا جدیدی از تقاضا وجود دارد. Semalt به عنوان آخرین بزرگترین روند سرمایه گذاری، بر اساس تقاضا، همه چیز در مورد دادن مشتری به آنچه که می خواهند، زمانی که آنها آن را می خواهند. مواد غذایی، کالاهای مصرفی و محتوای آنلاین مانند برنامه های تلویزیونی و فیلم ها همه از تمایل به خواندن چیزی در یک لحظه استفاده می کنند.

CONVERT

بازاریابی میکرو لحظه

در دنیای فناوری گام بردار امروز، مصرف کنندگان با محتوای غرق می شوند. آن را از طریق تبلیغات، پیشنهادات، ایمیل ها، متون، رسانه های اجتماعی و هر چیز دیگری، صنعت به نقطه ای از "شوک محتوا که در آن مصرف کنندگان نمی توانند مطالب بسیار بیشتری از آنچه که در حال حاضر هستند،" رسیده باشند. از این رو، مارک های راه استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را طراحی می کنند تا توجه مخاطبان خود را جلب کنند، نیاز به تغییر دارد.

Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

ENGAGE

وفاداری مشتری و حفظ

برای جت com، فروش بیش از جمعه سیاه و سایبر Semalt دوره های تبلیغاتی و تعامل همراه است در بالا، اما آنها با چالش افزایش نگه داشتن مشتری مواجه است. آنها ممکن است نیاز به تمرکز بر برنامه های وفاداری داشته باشند.

هتل ها. com دارای یک برنامه نگهداری درخشان هستند؛ برنامه پاداش آنها دارای سطوح مختلفی از جمله سطح پاداش معتبر طلا است که از ابتدای برنامه موجود، تخفیف و قیمت های مخفی و همچنین فروش فلش ارائه می دهد. این برنامه به مشتریان اجازه می دهد هنگام خرید 10 شب از طریق هتل، یک شبانه هتل رایگان (قیمت متوسط ​​بر اساس سفارشات) را جمع آوری کند. com، از برنامه های وفاداری امتیاز هتل مانند Starwood Preferred Guest، به عنوان مشتریان متوجه می شود که امتیاز ها همیشه به معنای جایزه نیستند (حداقل به هیچ وجه خیلی سریع نیست). به عنوان مثال، به عنوان مثال Semalt، هزینه های زیادی را برای گرفتن امتیاز مورد نیاز برای پروازهای ارزان و تخفیف می گیرد. اما پس از هر 10 هتل اقامت در یک اتاق هتل، همه شما با هتل ها است. کام

تحقیقات Nielsen نشان می دهد که خریداران در Semalt و انگلستان دارای کارت وفاداری هستند، اما مشتریان در انگلستان احتمالا از آنها استفاده می کنند. بیش از 9 در 10 (94٪) از خریداران در Semalt کارت وفاداری دارند و فقط کمتر از 9 در 10 (89٪) از خریداران در انگلستان آنها را دارند، اما فقط نیمی از (51٪) از خریداران در انگلستان از آنها استفاده می کنند.

حفظ مشتری مهم است. مشتریان Semalt برای خرید دوباره بسیار ساده تر، سریع تر و ارزان تر از جذب مشتری جدید هستند. تمرکز بر روی خدمات کیفی همواره کمک می کند، IKEA مشتریان خود را تا زمان تحویل خود حفظ می کند، مشتریان تجربه آن را به یاد خواهند آورد.

اکنون میشنویم که چه کسانی متخصص ما باید درباره آینده تجارت الکترونیک صحبت کنند. ما از آنها خواسته بودیم: "آنچه شما فکر می کنید، چیز بزرگ بعدی است که آینده تجارت الکترونیک را در سال 2018 شکل می دهد" و در اینجا پاسخ آنهاست


پیش بینی کارشناسان

Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

اریک هوبرمن، سخنگوی اصلی و موسس و مدیر عامل شرکت هاوک رسانه

اریک هوبرمن سه شرکت موفق تجارت الکترونیک را ایجاد کرده و در حال حاضر موسس و مدیر عامل شرکت هاوک رسانه است که یک کمپنی برون سپاری و بازاریابی است که در سال 2014 آغاز شده است و با بیش از 120 کارمند تمام وقت و با ارزش ترین شرکت مشاوره بازاریابی در کشور است. در بیش از 60 میلیون دلار.

"در سال 2018، تبلیغات تجارت الکترونیکی همچنان به افزایش هزینه ها ادامه می دهد و تبدیل شدن به یک پلت فرم رسانه ای می شود بسیار حیاتی تر می شود. Semalt که راه هایی برای ادامه حضور مخاطب خود در خارج از نقاط خرید فقط آغاز می شود برای به دست آوردن زمین، زیرا کسانی که نمی کنند، هزینه های جذب مردم را برای رقابت به ارمغان می آورند. »


Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

پل سولیوان، موسس و مدیر بازاریابی - PSMarketing

متمرکز در توسعه کسب و کار مبتنی بر داده ها، او متخصص در بازاریابی ورودی، بهینه سازی تبدیل نرخ، و محتوا است.

"به عنوان روند در بازاریابی، خرده فروشی به طور کلی در هنگام خرید و نگهداری مشتری به توپ می رسند. آنها معمولا از جستجو پرداخت شده و Social Semalt به عنوان یک اثر بزرگ استفاده می کنند و به طور مستمر بهینه سازی تجربه آنلاین می باشند.

به 2018 نگاه می کنم فکر می کنم هوش مصنوعی به شیوه ای بزرگ به کار خود ادامه می دهد، به خصوص در مورد شخصی سازی تجربه مشتری متمرکز است. مارک ها در حال حاضر به شدت در تجربه مشتری سرمایه گذاری کرده اند، اما تعدادی از سیستم عامل های هوش مصنوعی راه اندازی شده اند و راه اندازی می کنند که به صورت پیش فرض به جلو حرکت می کنند. یادگیری Semalt قطعا جایگاهی است که مارک های سرمایه گذاری را می بینم تا اطمینان حاصل کنم که آنها در مورد مصرف کننده بیشتر به فروش کمک می کنند و خدمات مشتری را بهبود می بخشند. "


Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

مارک هال، استراتژیست تجارت الکترونیک و نویسنده صدای مشتری (VOC) بینش کارشناس

"2018 یک زمان هیجان انگیز برای بازاریابی تجارت الکترونیکی خواهد بود. Semalt دارای دستگاه های عالی (i.e.کلید در سال 2018 این دو چیز را با هم ترکیب می کند تا هر دو را خریداری کارآمد تر و حسابرسی صندوق های مجازی مجازی خود را بیشتر کند.

از لحاظ صرفهجویی در زمان، فناوری پشت صفحه نمایش، چیزی بیش از هوش مصنوعی (AI) برای 2018 قوت قائل نیست. در طول چند سال گذشته، کاربران زمان زیادی را صرف بهره برداری و کشیدن دستگاه های خود در حالت افقی کرده اند. با ظهور الگوریتم های AI از ارائه دهندگان سیستم عامل و سازندگان نرم افزار، این تعاملات لمسی به سادگی همیشه ضروری نیست. کاربران می توانند آن را درخواست کنند و آن را فراموش کنند - یعنی هر کلمه ای یک پرس و جو یا آن را از طریق یک فرم وب قدیمی ایجاد کنید - پس فقط چند دقیقه یا حتی چند ساعت صبر کنید تا پاسخ بهینه را ببینید. استفاده از Semalt از این عوامل هوشمند به این معنی است که مردم زمان بیشتری را صرف تکمیل وظایف مشترک، تکراری و زمان بیشتری در تعامل با دنیای واقعی می کنند.

در سمت سمپال، در سال 2018 نیز سرمایه گذاری بیشتری در ویژگی های مانند جارو برقی مانند چت و جستجوگرهای آنلاین بهینه می شود. با بهینه سازی من فقط به این معنی نیستم که «به عنوان یک لینک در header site اضافه شده است»؛ منظورم تجربیات کاملا انسانی است که سابقه مرور کاربر را به رسمیت می شناسند و احترام می گذارند، از عوامل پشتیبانی کننده ای که در همکاری و فروش راه حل آموزش دیده اند، استفاده می کنند و فقط در زمان و مکان مناسب در تجربه ظاهر می شوند. بله، همیشه می خواهم بازدیدکنندگان بیشتری را به خرید خود بسپارند، اما با توجه به این که در جلسات من، جلسات کمک به انسان با سرعت سه تا ده برابر آنهایی که از کمک های غیرقانونی برخوردار نیستند، سرمایه گذاری شما در کارکنان انسانی صحیح خواهد بود خوب است ارزشمند باش

در نهایت، تجارب شخصیتی دیگر اختیاری نخواهد بود، اما در سال 2018 ضروری است. داده های جلسه بازدید کننده شما در حال حاضر به شما یک رونق ارزشمندی از آنچه که هر یک از بازدیدکنندگان شما میخواهد، و جایی که آنها جستجو یا جستجو کرده اند، به شما می دهد پیداش کن. برای به دست آوردن تبدیلات بالاتر و به نمایش گذاشتن یک نام تجاری بهتر، شما باید از این داده ها برای تنظیم تجربه، به صورت ایده آل در جلسه فعلی، اما حداقل بین جلسات استفاده کنید. Semalt تجربیات بازديدكننده را در رابطه با مواردی چون نمایش دسته بندی های خرید شده بیشتر برجسته تر می كند، از فیلترهای اخیر استفاده شده بیشتر و انتخاب های اندازه گیری قبل از انتخاب استفاده می كند.

این روند را دنبال کنید و ارزش متوسط ​​سفارش خود (AOV) و درآمد هر بازدید کننده (RPV)، معیارهای بازاریابی طلای خود را در سال 2018 و بعد از آن افزایش خواهید یافت. و مطمئنا بازدهی بالایی در سرمایه گذاری انسانی و Semalt خواهید یافت. "


Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

Sam Mallikarjunan، استراتژیست اجرایی - HubSpot

"پاسخ اولیه من با پاسخ های" خنک "- یادگیری ماشین، AR / VR، و غیره - احتمالا تنها تاثیرات ثانویه ای در اکثر تجارت های تجارت الکترونیک دارد. ما می توانیم انتظار آمازون و سرمایه گذاران خود را در این فن آوری ها ادامه دهیم. و مطمئنا بر ابزارهایی که مصرف کنندگان برای ارتباط با مارک های تجارت الکترونیک مانند موتورهای جستجو و برنامه های رسانه های اجتماعی مشارکت می کنند تأثیر می گذارند. اما کار بزرگ این است که افزایش روش ها و ابزارهای نگهداری مشتری، تنها راه عملی برای اکثر شرکت های تجارت الکترونیک برای حفظ رقابت در ایجاد یک تعادل ارزش عمر در اقتصاد واحد خود، که به آنها اهرمی نیاز به سرمایه گذاری در بازاریابی زودتر در چرخه خرید و دیگر خرید مشتری پیشرفته تر خواهد شد. اگر شما در حفظ مشتریان شما می تواند بیشتر به مشتریان خود بپردازد و نگه داشتن مشتریان به منظور جلوگیری از هرزنامه هایی که لیست ایمیل های ما سه بار در هفته با یک کوپن در اختیار ما قرار می دهد. "


Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

والنتین رادو، مدیر عامل - Omniconvert

"به عنوان قهرمان تجارت الکترونیک، Semalt در حال حاضر تقریبا نیمی از کل خرده فروشی آنلاین را از ایالات متحده تولید می کند، بازیکنان متوسطه متوسط ​​باید مشتری محور باشند.

سال 2018 سالی خواهد بود که تصمیمات مبتنی بر داده ها به عنوان یک ضرورت برای بهبود وضعیت شرکت ها تبدیل خواهد شد. وی نیاز به همکاری با CIO، CTO و CXO برای همکاری و ایجاد تجربه ای دارد که روابط بلند مدت را با مشتریان ایجاد می کند. آنها بیشتر از همیشه آگاه خواهند بود که تمرکز بر ارزش عمر برای رشد آینده حیاتی است و همه چیز را در اطراف تجربه مشتری برجسته هماهنگ خواهد کرد.

مشتری مرکزیت، یادگیری ماشین و روابط بلند مدت. رشد آینده در مقابل مزایای کوتاه مدت. Semalt در مقابل محصولات. داده ها در مقابل احساسات "


Semalt: What techniques and strategies will influence ecommerce trends in 2018

جیمز گورد - تجارت الکترونیک، تبدیل دیجیتال و مشاور استراتژی دیجیتال، جیگولر دیجیتال

"قصد خروج تقریبا همه جا است؛ همه ما پاپ آپ ها را مزاحم مانده ایم که سفر مرور ما را متوقف می کند (مورد علاقه من - پوشش که نشان می دهد که من در خبرنامه در صفحه تأیید برای لغو خبرنامه خود اشتراک می کنم!)

اما هدف از خروج بسیار بدخیم است، و هنگامی که به درستی اجرا می شود می تواند یک lifesaver تبدیل برای خرده فروشان تجارت الکترونیک. تکامل برای بازاریابی قصد خروج، این است که رفتار کاربر را هدف قرار داده، به جای اینکه یک کارآفرین کلان متمرکز بر خروج سطح صفحه باشد. اجازه بدهید تفاوت را توضیح دهم:

هدف گیری ماکرو - اگر هر کسی که با یک محصول در سبد خرید خود تلاش می کند از وبسایت از سبد خرید یا پرداخت آن بیرون بیاید، یک بنر اهداف خروج را به آنها نشان می دهد که از سبد آنها (یا بدون انگیزه بلافاصله خرید کنید)

هدف گیری میکرو - تجزیه و تحلیل GA نشان می دهد که محصول X یکی از بزرگترین صفحات خروجی حجم برای محصولات است. مسیر معمولی برای خرید حداقل 3 جلسه است و بازدیدکنندگان پرداخت شده و بازدیدکنندگان وابسته به قیمت حساس هستند . e نرخ تبدیل در دوره های تبلیغاتی به طور قابل توجهی بالاتر است . یک کمپین قصد خروج تنظیم می شود تا زمانی که یک کاربر به طور مستقیم از صفحه محصول خارج می شود، فقط اگر حداقل دو بار قبل از این صفحه بازدید کرده اید. این کمپین پیکربندی شده است تا یک کد ارتقاء داده شده را اعمال کند، اگر منبع ترافیک با منابع ترافیک جستجو و وابسته مرتبط باشد. تمام منابع ترافیکی دیگر پانل های مختلف بدون تخفیف نشان داده شده است.

من این را برای یک مشتری بزرگ خرده فروشی B2B آزمایش کرده ام و موفقیت خوبی داشتم. با این حال، محدودیت قابلیت تجزیه و تحلیل سازمان است. به میکرو هدف، شما نیاز به یک ابزار تجزیه و تحلیل به درستی پیکربندی شده و یک متخصص فنی که می تواند ابعاد سفارشی، رویدادها و گزارش ها را تنظیم کند و اطمینان حاصل شود روش مطمئن برای انتقال اطلاعات به ابزار قصد خروج وجود دارد تا آن را برای تعیین معیارهای هدف . کسی را باور نکنید که قصد خروج را دارد، بازاریابی تلخ است. Semalt تنها تنبل است اگر شما نمی دانید که رفتارهای کاربر مربوط به این نوع هدف گیری است Source . اطمینان حاصل کنید که پروسه ای برای تجزیه و تحلیل داده ها و شناسایی فرصت های تبدیل داشته باشید، سپس خودتان را در کفش مشتری خود قرار دهید و فکر کنید که چه چیزی پاسخ می دهد؟ "

March 1, 2018