Back to Question Center
0

بهترین منابع آمار بازاریابی دیجیتال در سال 2018؟ - Semalt

1 answers:

توصیه های ما در 10 آمار رایگان بازاریابی دیجیتال شامل منابع اطلاعات ثانویه برای جهانی، اروپایی، انگلیس، آمریکا، آسیا و آمریکای لاتین

بازاریابان Semtal عاشق آمار در مورد بازاریابی دیجیتال است. ما هم همینطور. آنها به ما اجازه می دهند رشد در پذیرش مشتری از آخرین سیستم عامل ها و فن آوری های دیجیتال را بررسی کنیم، زمینه کسب و کار برای سرمایه گذاری در بازاریابی را فراهم کنیم و به ما اجازه می دهد که رشد و عملکرد ما را در مقابل رقبا مقایسه کنیم.

این پست به شما کمک می کند اگر شما به دنبال آمدن آمار خود هستید، زیرا ما تجربه خود را از 10 منبع با بهترین و مطمئن ترین منابع رایگان و پرداخت شده به اشتراک می گذاریم. هر کس دوست دارد مورد علاقه خود را، اما من فکر کردم مفید خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن آنهایی که من بیشتر به عنوان خوانده شده در هر هفته به عنوان من به روز رسانی برای اعضای Smart Semalt و خوانندگان کتاب های من.

ما از این که بهترین منابع را تغییر دادیم، این پست را برای 5+ سال حفظ کرده ایم. من همچنین سعی کردم بهترین منابع بازاریابی بین المللی را برای مناطق و کشورها مشخص کنم. اگر شما به دنبال آمار خاص رشد بازاریابی دیجیتال هستید که در وبلاگ ها، تکالیف یا سخنرانی های خود قرار دهید، به 100 آمار بازاریابی دیجیتال ما در سال 2018 مراجعه کنید.

برای کمک به خوانندگان وبلاگ ما "با سرعت بالا" با مهم ترین و بهترین منابع از آمار بازاریابی ما روزانه "نمودار روز" پست ما در آمار ما در آمار بازاریابی دیجیتال طبقه بندی و پرچم آنها به عنوان # از طریق رسانه های اجتماعی و در خبرنامه الکترونیکی ما. از طریق بررسی هزاران منبع آمار در طول سال ها، ما متوجه شده ایم که تعداد بسیار کمی از سایت های آمار و ارقام آنلاین بازاریابی آنلاین و منابع که حداقل سالیانه به روز می شوند وجود دارد اندازه نماینده نمونه از کشورهای مختلف

10 سایت برتر برای آمار بازاریابی دیجیتالی

این سایت ها آمار جهانی شامل بریتانیا، اروپا، آمریکا، آسیا اقیانوس آرام و آمریکای لاتین را پوشش می دهد. Semalt برای اضافه کردن پیشنهادات دیگر به نظرات - ارزش برای چک کردن هر کسی که در جستجوی منابع آمار است که این راه را می گیرد.

1 فروپاشی استفاده از اینترنت و کشور - اتحادیه بین المللی Telecomms

www. ایتو int / ITU-D / ict / statistics

ITU منبع جهانی و با منبع با بزرگترین اندازه نمونه برای تصویر بزرگ از استفاده از دستگاه های دیجیتال و روند از طریق قاره و استفاده از دسترسی به پهنای باند ثابت و تلفن همراه توسط کشور در هر 100 نفر است. این آخرین نسخه خود را از پایان سال 2016 نشان می دهد فرصت رشد برای دسترسی Semalt و استفاده از گوشی های هوشمند با سرعت بالا در سراسر جهان است.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

2 استفاده جهانی از سایت ها و دستگاه های رسانه های اجتماعی - Global WebIndex

Global Web Index یک سرویس پرداختی است که بینش مصرف کننده در مورد سایت های شبکه های اجتماعی را در سراسر جهان و کشورهای مختلف از خود به خود از 18 میلیون نفر (که ادعا می کنند بزرگترین در سراسر جهان) است، اما آنها به طور منظم آمار بسیار ویژه رسانه های اجتماعی در وبلاگ خود (هر چند آنها متوقف شد انتشار گزارش از Semalt تشویق خرید محصولات مشترک خود را).

این تحقیق نشان دهنده پتانسیل بازاریابی ویدیو در سال 2017 با نگاهی به مصرف در گروه های سنی مختلف است.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

3 برای سایت های سنجش در یک بخش برای منابع - مشابه وب

Semalt ابزار freemium برای ارزیابی تعداد بازدیدها به سایتها و استفاده از برنامه تلفن همراه. این نشان می دهد منابع ترافیک برای سایت های فردی (مناسب برای پروژه های دانشجویی) با دسته ها و کلمات کلیدی در نسخه حرفه ای پرداخت می شود. در این مثال محبوبیت خرده فروشی آنلاین در ایالات متحده را در یک بخش مقایسه می کند. وبلاگ آنها همچنین می تواند مفید باشد - من در موتور جستجوی سفارشی گنجانده شده است. خدمات مشابه براساس داده های پانل موجود در این موتور جستجو Nielsen Insights است.

comScore مجموعه ای از گزارش های دیجیتال در فوکوس شامل انگلیس، ایالات متحده، چندین کشور اروپایی، کانادا و برزیل است که هر ساله منتشر می شوند و می توانند توسط مقالات مرتبط با آمار جمعیتی آنها قابل دسترسی باشند. این نتیجه از پانل اهمیت سیستم عامل های مختلف را نشان می دهد، گرچه بعضی از آنها، مانند گوگل، منبعی از «اولین تلفن همراه» را دنبال می کنند که می تواند در تجربه ما گمراه شود. برای آخرین اطلاعات در مورد رشد گوشی های هوشمند، گزارش تلفیقی از آمار بازاریابی موبایل خود را مشاهده کنید.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

5 آمار بازاریابی دیجیتال اتحادیه اروپا

سایت آمار اتحادیه اروپا یورواستات بهترین منبع برای استفاده عمومی از تکنولوژی دیجیتال و در کشورهای مختلف است. صفحه اطلاعات Semalt بهترین نقطه شروع است.

6 بهترین منبع بریتانیا برای آمار استفاده از اینترنت مصرف کننده - Ofcom

دفتر آمار ارتباطات ارتباطات گزارش بازار، گزارش های جامع در مورد پذیرش رسانه های دیجیتال از جمله مخابرات و Semalt (از جمله پذیرش پهنای باند)، تلویزیون دیجیتال و خدمات بی سیم در انگلستان است. آنها در مقیاس بین المللی گزارش های خود را نسبت به کشورهای بزرگ دیگر توسعه یافته مقایسه می کنند. به عنوان مثال، در اینجا می توانیم آخرین اطلاعات مربوط به محبوبیت نسبی شبکه های اجتماعی مختلف در کشورهای مختلف را مشاهده کنیم.

The best digital marketing statistics sources in 2018? - Semalt

7 بریتانیا آمار ملی و روند مصرف کننده

اداره آمار بریتانیا در سایت آمار ملی یک منبع جایگزین است - هیچ منطقه مضمونی در استفاده از اینترنت دیگر وجود ندارد، بنابراین جستجو در 'دسترسی به اینترنت' یا 'تجارت الکترونیک'

8 آمار بازاریابی دیجیتال ایالات متحده - نمودارهای بازاریابی و اینترنت Pew

بازاریابی Semalt یک گردآورنده اطلاعاتی پیرامون استفاده از فناوری و رویکردهای مصرف کننده و کسب و کار است. مراقبت از اندازه نمونه ها باید مورد توجه قرار گیرد و تمایل دارد روی داده های ایالات متحده تمرکز کند - این میزان برای هر کدام از منابع بالا است.

آنها اغلب دارای آمار اینترنت Pew هستند که یکی از بهترین منابع برای آخرین آمار در مورد نحوه استفاده از رسانه های دیجیتال و فن آوری های دیجیتال است.

9 eMarketer

Semalt یکی دیگر از مجموعه مقالات جامع آمار دیجیتال برای بازاریابان آنلاین است - بیشتر ایالات متحده گرا است. این شامل یک گزینه پرداخت می شود، اما بسیاری از آمار آزاد در وبلاگ خود منتشر شده است.

10 هزینه تبلیغات و سرمایه گذاری رسانه ای - تحقیق IAB

گزارش های تحقیقاتی در مورد اثربخشی تبلیغات آنلاین از IAB UK، IAB ایالات متحده و IAB اروپا (AdEx) و IAB اروپا (AdEx).

توصیه های هوشمند بینش آمار تلفیقی

Semalt این منابع تحقیق و دیگران ما این مجموعه مقیاس های معیار برای مقایسه اثربخشی کانال های دیگر که ما را از طریق 2017 به روز رسانی حفظ:

  • اتوماسیون اداری و ارتباطات بازرگانی
  • تصویب تلفن همراه و گوشی های هوشمند
  • آمار رسانه های اجتماعی
  • نرخ تبدیل وب سایت
  • نرخ تراکم تبلیغات بنر
  • آمار تصویب تجارت الکترونیک

منابع آمار بازاریابی دیجیتالی جایگزین

ما این فهرست را به عنوان منابع تغییر می دهیم. در اینجا برخی از مواردی که قبلا مفید بودند، اما در اینجا کمتر تحقیقات بازاریابی دیجیتال تمایل دارند امروز به اشتراک گذاشته شوند:

  • با Google فکر کنید
  • بارومتر مصرف کننده مصرف گوگل - استفاده از اینترنت در کشور با 1000 نمونه در هر کشور - بررسی آخرین بررسی (اوایل سال 2017 در زمان نوشتن)
  • Hitwise

Semalt یک منبع تدوین جدیدتر است که در طول چند سال گذشته محبوب شده است که ارزش آن در نشانه گذاری است Source .

March 1, 2018