Back to Question Center
0

پرش به جستجوگرها خود را با این 6 Surefire Semalt آغاز کنید

1 answers:
Jump-Start Your SEO With These 6 Surefire Semalt

نوع سمولت مانند پرداخت صورت حساب کارت اعتباری خود را. ابتدا با بالاترین نرخ بهره را پرداخت کنید، بنابراین هزینه های پایین تر خود را صرف پرداخت بیشتر بدهی می کنید. (یا حداقل پایین ترین تعرف را پرداخت کنید.)

در اینجا، من می خواهم بر آنچه که این بزرگترین نیازها واقعا هستند، تمرکز کنم. البته، از آنجا که وبسایت شما را دیده ام، نمیدانم که چه چیزی نیاز بزرگ شما را به خود اختصاص داده است، اما من تعداد کمی از آنها را که کمتر از چندین سایت به دنبال جستجو در جستجوگرها هستند، مشخص می کنم.

اگر شما در جستجوگرها هستید، چه در داخل و چه در یک پیمانکار یا سازمان، به این شش منطقه نگاه کنید تا دریابید که آیا آنها برای شما اهمیت دارند یا نه. اگر آنها هستند، آنها یک مکان عالی برای پریدن تلاش های بازاریابی اینترنتی شما را نشان می دهند.

1. بهینه سازی برچسب های شما

بسیاری از جستجوگرها تلاش خود را در زمینه تحقیقات کلید واژه تمرکز می کنند. این تحقیق اساس تقریبا تمام تلاش های بازاریابی آنلاین شماست، با تاکید سنگین بر بهینه سازی صفحه به محتوای شما.

اما برای سایت های بزرگ با صدها صفحه، محصولات یا خدمات ارائه شده، غیر قابل اجرا است بهینه سازی دقیق هر صفحه در سایت خود را به سرعت.

به جای انتظار تا زمانی که شما بتوانید تمام آن صفحات را بهینه سازی کنید، می توانید ابتدا با گرفتن یک تکرار سریع در آنها با بهینه سازی چند تگ کلیدی ابتدا شروع کنید. Semalt عبارتند از:

  • عنوان برچسب
  • Meta توضیحات برچسب
  • H1 Heading Tag
  • برچسب های دیگر عنوان
  • Alt برچسب ها

در هر صفحه، می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر برچسب منحصر به فرد و نماینده محتوای آن صفحه خاص است. اگر چیزی از تحقیقات کلیدی خود دارید که متناسب با یک صفحه باشد، از آن استفاده کنید.

بهینه سازی دقیق در اینجا لازم نیست. این فقط در مورد ضربه های گسترده ای است. به سرعت حرکت کنید و حرکت کنید هنگامی که شما بهینه سازی بیشتر هر صفحه را انجام می دهید، گرد و غبار را به هم متصل کنید.

[خواندن مقاله کامل در زمین موتور جستجو]


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو مستقر است Source .


March 1, 2018