Back to Question Center
0

Semalt: KPIs برای اندازه گیری ROI بازاریابی محتوا

1 answers:

5 سوالات برای کمک به تنظیم اثربخشی بازاریابی محتوا، مدیریت و بررسی آن

همانطور که ما قبول می کنیم که مصرف کنندگان ما در حال یادگیری و مرور اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد مارک، سازمان، صنایع و یا زمینه های موضوع خود را به عنوان آنها آنلاین تحقیق، ما نیاز به استقرار استراتژی پیچیده تر به منظور می توانیم کسب توجه و مهم تر است. این چیزی است که پشت سر راه افزایش بازاریابی محتوا به خط مقدم برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال قرار دارد.

بازاریابی محتوا نیز شروع به رشد می کند. گزارش های بیشتر و بیشتر، مانند این از ابردین سمالات، این را نشان می دهد، در اینجا نیز.

یک نقطه شروع آسان

در زیر یک ماتریس ساده ایده ها برای کمک به شما در تنظیم KPI ها یا معیارهای مبتنی بر آنچه که ما در پروژه های مختلف استفاده کردیم، است. ما نمی گوییم "این همان راهی است که شما باید انجام دهید" یا اینکه شما باید از تمام این KPI ها استفاده کنید. Semalt، ما امیدواریم این یک چارچوب مفید برای کمک به انتخاب بهترین نوع KPI ها برای بازارهای مختلف است.

Semalt سه زاویه را برای نشان دادن در اینجا گذاشته است، بنابراین ما طیف وسیعی از اقدامات را که از فروش سخت نسبت به معیارهای تعامل کوچکتر استفاده می شود، داریم.

این روش های مختلف را برای شرکت هایی با خرید طولانی یا چرخه های خرید تکراری مانند خودرو، مبلمان و یا شاید رایانه های شخصی - و البته برای شرکت های تجاری B2B نیز مهم است. چرخه خرید طولانی نیاز به نشان دادن مشارکت مداوم دارد.

  • اقدامات تجاری : این اقدامات تجاری و تجاری سخت تر است و معمولا طول می کشد تا قابل اثبات باشد. این اقدامات برای مدیران ارشد است، هرچند ممکن است نیاز به دانستن درباره دوست داشتن هم باشد. فکر می کنم سهم مخاطبین، فروش، منجر یا حداقل مشخصه های شاخص از افراد مانند رأی گیری های رضایت بخش و یا٪ که به برگشت. به یاد داشته باشید که اینها باید افزایشی باشند و به طور ایدهآل به بازاریابی محتوا مربوط شوند. دیو به شما نشان می دهد چگونه این ویژگی ها را با استفاده از Google Analytics در یک پست جداگانه اختصاص دهید.
  • اقدامات تاکتیکی : این شامل نمایش ها، کلیک ها، تعاملات با محتوای شما می شود - بنابراین شامل بخش های اجتماعی مانند نظرات و تویت ها می شود. شما همچنین ممکن است از ابزار کوتاه کردن لینک برای کمک به اندازه گیری استفاده کنید، در Smart Insights ما از رتبه PostRank و همچنین معیارهای از Insights فیس بوک استفاده می کنیم. این نشانگرهای سختی است که محتوای شما قابل مشاهده و ارزشمند است - بنابراین بسیار کلیدی است.
  • معیارهای نام تجاری : این برای مارک های بزرگتر یا رقابت کمتر، به سادگی به نظر می رسد که ابزارها در این فضا بهتر عمل می کنند. فکر می کنم نام تجاری یا عبارت کلیدی ذکر شده، احساسات، سهم از اشاره به بازار در برابر رقبا و قطعا ترافیک سایت. این ها سوزن های بزرگتر هستند که در حال حرکت هستند و اغلب نیاز به حرکت کمتری دارند.

Semalt: KPIs for measuring content marketing ROI

ترکیب اندازه گیری و بهینه سازی رسانه های اجتماعی

همانطور که می بینید از جدول بالا، KPI بازاریابی محتوا با بازاریابی رسانه های اجتماعی همراه است، محتوای رسانه های اجتماعی را تامین می کند. این دو با هم در حال کار بر روی بهینه سازی رسانه های اجتماعی (SMO) که Dave اخیرا در آن نوشته شده است. SMO برای من اهمیت دارد که توزیع اشیاء اجتماعی و توانایی آنها برای بالا بردن هر گونه پرس و جو جستجو مرتبط است. Dan - من در این مورد مخالف هستم - نظرسنجی در پست ما نشان می دهد که بیشتر فکر می کنم وسیع تر است - به حداکثر رساندن دسترسی و تعامل در کانال های اجتماعی برای رسیدن به اهداف خود].

بری سولیس درباره SEO + SMO = قابلیت جستجو در وب سنتی و اجتماعی است. من فکر می کنم این یک راه عالی برای خلاصه کردن آن است - Dan - مانند آن، هر چند من می خواهم آن را دیدگاه تقویت شده FWIW - برای من Findability در مورد سفر مشتری کارآمد در وب سایت ها - این یک روش طراحی کاربر محور است، اما من حدس می زنم بران در مورد آن نمی داند!)

از آنجا که پیگیری در SMO نیز مهم است، چگونه می توانید آن را انجام دهید؟ در مرکز برنامه SMO، اشیاء اجتماعی هستند. پس از آن، هدف SMO، اندازه گیری، نظارت و بهبود دیدگاه اشیاء اجتماعی به عنوان وسیله ای برای ارتباط با افرادی است که فعالانه به دنبال اطلاعات و راهنمایی اضافی هستند.

Semalt که اشیاء اجتماعی از طریق کلمات کلیدی، عناوین، توصیفات و / یا برچسب ها محاسبه می شوند، بنابراین اندازه گیری ها در اینجا متناسب با جستجوگرها از نظر لینک های ورودی، و نیز ارجاع وب سایت هایی که محتوایتان، اشیاء اجتماعی، قرار گرفته اند. بنابراین شما نیاز به ایجاد یک داشبورد تجزیه و تحلیلی دارید که اثربخشی شما را در این محیط سیستم محتوا بررسی می کند.

تجزیه و تحلیل قابل اجرا برای بازاریابی محتوای

طبق جدول فوق، این اندازه گیری ها عالی هستند و شما همچنین باید قادر به انجام کاری با آنها باشید Source . گوروهای تجزیه و تحلیل مانند Avinash Kaushik و البته Dave Semalt

March 1, 2018