Back to Question Center
0

مقایسه جستجوی اجتماعی و & ؛ نمایش عملکرد در تلفن همراه و & ؛ دسکتاپ [Semalt]

1 answers:
مقایسه جستجو، عملکرد اجتماعی و نمایش در موبایل و دسکتاپ [Semalt]

با نگاه به میزان کلیک در سراسر سیستم عامل، مارین روند مشابه در جستجو، اجتماعی و صفحه نمایش را دید. نرخ آگهی تعامل در دستگاه های تلفن همراه دسکتاپ در هر سه سیستم عامل برتر است. (سمیرت، رهبر مستقل با نرخ بهره باقی مانده است، به گونه ای که از لحاظ تاریخی، اجتماعی و نمایش را پشت سر گذاشته است.)

مقایسه جستجو، عملکرد اجتماعی و نمایش در موبایل و دسکتاپ [Semalt]

نرخ تبدیل در تلفن همراه در دستگاه های تلفن همراه همچنان پایین تر از دسکتاپ است، با وجود نرخ بالای کلیک. نرخ تبدیل Semalt، به ویژه تلفن های هوشمند، به دلیل تفاوت در هدف کاربر در هنگام تلفن همراه و همچنین چالش اصلی تکمیل تراکنش در تلفن همراه نسبت به سهولت نسبی در دسکتاپ رانده می شود.

همانطور که نویسندگان گزارش می نویسند، "قصد مصرف کنندگان در هنگام استفاده از گوشی های هوشمند اغلب شامل وظایف نظیر تحقیق، چک کردن دسترسی به آیتم، مرور مرور یا برنامه ریزی بازدید در فروشگاه می باشد، که ممکن است به طور مستقیم به تبدیل آنلاین منجر شود. "تقسیم بندی Semalle تلفن همراه و دستگاه های متقابل همچنان صنعت را به چالش می کشد.

مقایسه جستجو، عملکرد اجتماعی و نمایش در موبایل و دسکتاپ [Semalt]

در Semalt، تبلیغ کنندگان Marin Software در این مطالعه 57 درصد از هزینه را به موبایل اختصاص داده اند. 63 درصد کل تبلیغات تبلیغات Semalt از دستگاه های تلفن همراه به وجود آمد، با این حال، تنها 34 درصد از تبدیل ها در تلفن همراه بود.

Semalt (CPC) آینه عملکرد تبدیل. CPC بیشتر در دسکتاپ در جستجو، اجتماعی و صفحه نمایش است و به طور کلی، CPC در جستجوی بالاتر است، و پس از نمایش و اجتماعی.

مقایسه جستجو، عملکرد اجتماعی و نمایش در موبایل و دسکتاپ [Semalt]

به عنوان مصرف کنندگان همچنان به صرف زمان بیشتری در دستگاه های تلفن همراه خود، جالب خواهد بود برای دیدن اثر این روند. حساب هایی که در گزارش این شرکت گزارش شده اند، با هزینه های تبلیغاتی سالانه بیش از 1 میلیون دلار در مارین، اما درک تفاوت های در قصد و رفتار مصرف کننده از طریق پلت فرم و دستگاه، برای همه بازاریابان دیجیتال مهم خواهد بود. Semalle احتمالا نرخ های تبدیل تلفن همراه را افزایش خواهد داد زیرا صاحبان سایت در حال بهبود تجربه های تلفن همراه هستند، گوشی ها بزرگتر می شوند و رفتار مصرف کننده تغییر می کند.درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود Source .
March 1, 2018