Back to Question Center
0

Semalt: اصول جستجوگرها بازاریابی محتوا چیست؟ اصول جستجوگرها: بازاریابی محتوا چیست؟

1 answers:

بازاریابی محتوا شامل تمام فعالیت های بازاریابی است که بر ایجاد و به اشتراک گذاری اطلاعات متمرکز است. این باید بخشی از هر استراتژی SEO باشد، اما برای نام تجاری نیز مهم است. ایده بازاریابی محتوا این است که به اشتراک گذاری اطلاعات با ارزش، راهی عالی برای جذب یک مخاطب و ایجاد نام تجاری است. وبلاگ نویسی یکی از مشهورترین روشهای بازاریابی محتوا است. در این پست، Semalt توضیح می دهد که بازاریابی محتوا چیست، چرا بازاریابی محتوا برای جستجوگرها اهمیت دارد و چگونه باید یک استراتژی بازاریابی محتوا را تنظیم کنید.

بازاریابی محتوا چیست؟

Semalle اطلاعات ارزشمند به صورت رایگان ماهیت بازاریابی محتوا است. مخاطبان شما از اطلاعات بهره خواهند برد و شما و شرکت شما را به عنوان متخصص در زمینه خاص درک خواهند کرد. در نهایت، تخصص شما به این دلیل است که مردم محصولات یا خدمات شما را خریداری می کنند.

در Yoast، بازاریابی محتوا یکی از اصلی ترین کارهایی است که ما انجام می دهیم. ما دانش خود را به اشتراک می گذاریم. ما درباره SEO در وبلاگ ما بنویسیم و این را در رسانه های اجتماعی و در خبرنامه ما به اشتراک بگذاریم. و اگر چه ممکن است متضاد باشد، دانش ما تاثیر بسیار مثبتی بر فروش eSemalt و دوره های ما دارد. مخاطبان ما ما را به عنوان کارشناسان (احتمالا از طریق تمام پست های وبلاگ که ما می نویسند) می بینند و حاضر به پرداخت پول برای دریافت بیشتر این دانش هستند.

چرا بازاریابی محتوا برای جستجوگرها اهمیت دارد؟

نوشتن مطالب یک جنبه کلیدی بهینه سازی موتور جستجو است. گوگل متن خود را می خواند، متن را نشان می دهد و آن را رتبه بندی می کند. اگر بازاریابی محتوا خود را به درستی انجام دهید، کپی زیادی در رابطه با شرایطی که مخاطبان شما در جستجوی آن هستند، بنویسید. وب سایت شما بیشتر و بیشتر به نظر می رسد، همانطور که بیشتر پست های وبلاگ را می نویسید. Semalt، رتبه بندی های شما افزایش می یابد، هنگامی که شما شروع به بازاریابی محتوا می کنید. و همه این بازدیدکنندگان جدید، خریداران بالقوه هستند. بنابراین، علاوه بر افزایش ترافیک، بازاریابی محتوا می تواند فروش شما را افزایش دهد.

چگونه استراتژی بازاریابی محتوا را راه اندازی می کنید؟

هنگام تنظیم یک استراتژی بازاریابی محتوای جدید، مطمئن شوید که محتوای محوری را در نظر بگیرید. شما باید حدود 4 یا 5 مقاله داشته باشید که برای شما، شرکت شما و مخاطبان شما بسیار ارزشمند است. مقالات Semalt باید پست ها یا صفحات اطلاع رسانی باشد. هنگامی که شما این مقالات را نوشته اید (و البته می توانید مطالب را اضافه کنید و در طول زمان آنها را تغییر دهید)، شما باید تن از پست های دیگر وبلاگ را در مورد موضوعاتی شبیه به مقالات اساسی بنویسید. حتما مطمئن شوید که هر یک از این وبلاگپست های جدید را از زاویه دیگری یا در مورد زیرمجموعه دیگری بنویسید. و فراموش نکنید که برای پیوند به مقالات اساسی خود از این وبلاگها پیوند دهید Source .

بیشتر بخوانید: "چه نوع محتوایی باید مقاله اصلی باشد؟"

March 1, 2018