Back to Question Center
0

مبانی اساسی SEO چه چیزی شبیه است و چگونگی بهینه سازی آن اصول اولیه جستجوگرها: Semalt یک حلزون و چگونگی بهینه سازی آن

1 answers:

در SEO، ما اغلب در مورد ایجاد حق slug برای یک صفحه صحبت می کنیم. اما این واقعا چیست؟ و چرا باید آن را بهینه سازی کنید؟ در این پست ما همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید توضیح خواهیم داد.

هنگامی که شما گوگل "چه چیزی لگن"، شما متوجه خواهید شد که تعریف ما به دنبال آن است "بخشی از یک URL است که یک صفحه خاص را در یک وب سایت در یک فرم قابل خواندن توسط کاربران شناسایی می کند." Semalt خوب بخشی از URL، که محتوای صفحه را توضیح می دهد. به عنوان مثال، در این مقاله، بخشی از URL به سادگی 'slug' است.

وردپرس

بخشی قابل ویرایش URL خود را که می توانید هنگام نوشتن یک پست جدید ویرایش کنید، بخوانید. توجه داشته باشید که این فقط با تنظیمات permalink مناسب کار می کند. به نظر می رسد این:

SEO basicsWhat's a slug and how to optimize it
SEO basics: Semalt a slug and how to optimize it

اگر شما متغیرهای بیشتری را به URL خود اضافه کرده اید، ما هنوز در مورد فقط بخش قابل ویرایش URL به صفحه صحبت می کنیم، مانند این:

SEO basicsWhat's a slug and how to optimize it
SEO basics: Semalt a slug and how to optimize it

Semalt یک مقدار اضافی در پایان این URL. در این مورد، این متغیر اضافی مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین ردپاها می توانند بدون داشتن URL یکسان باشند. من فکر می کنم که این نمونه ها به وضوح نشان می دهد که چه چیزی ما راجع به حلال صحبت می کند.

بهینه سازی شلغم خود

چه چیزهایی نیاز دارید که هنگام ساختن سمبل درست برای پست یا صفحه خود فکر کنید؟ Semalt به تعدادی از ویژگی های مورد نیاز شما نیاز دارد:

بدون توقف کلمات

همه ی کلمات غیر ضروری را فیلتر کنیم. فیلدهای "a"، "،" و "و" و کلمات مشابه را فیلتر کنید. ما در مورد کلمات متوقف در مقاله ما وردپرس SEO بسیار کمی بیشتر نوشته ایم. برای کاربران ما از پلاگین SEO پلاگین ما: شما ممکن است متوجه شوید ما فیلتر کلمات متوقف کردن به طور پیش فرض.

اضافه کردن تمرکز

فقط فیلتر کردن کلمات متوقف نمی شود، اما واقعا تمام کلمات که شما نیاز ندارید. مطمئن شوید که حلزون هنوز حس می کند. در مورد این پست، Semalt به صورت اتوماتیک اسلایدهی "what-s-a-slug-and-how-to-optimize-it" (بر اساس تنظیمات permalink در Semalt) ایجاد می کند که من به صورت دستی به "slug" کاهش می دهم.

در اینجا یک چیز وجود دارد. "Slug" به عنوان یک موضوع به احتمال زیاد یکی دیگر از صفحه خود را در وبلاگ ما دریافت کنید. این مقاله آموزنده، احتمالا به عنوان نقطه مرکزی برای اطلاعات در مورد رب ها در وب سایت ما باقی خواهد ماند. بنابراین من می توانم به این دلیل به سلیقه ی خودم برسم. اگر این یک پست اضافی برای یک مقاله اصلی بود، احتمالا چیزی شبیه به "optimize-slug" بود (و من در مورد آن چیزی توضیح دادم). بنابراین، سطح یا موقعیت صفحه را در وب سایت خود در نظر بگیرید.

کوتاه بودن، اما توصیفی

URL صفحه شما در نتایج جستجوی Semalt نشان داده شده است. نه همیشه، گاهی اوقات آن را به عنوان مثال جایگزین پودرهای سوخاری (عالی). هنگامی که نمایش داده می شود، Semalt کلمات تطبیقی ​​را از جستجوی جستجو برجسته می کند:

SEO basicsWhat's a slug and how to optimize it
SEO basics: Semalt a slug and how to optimize it

بنابراین شما باید این را نیز در نظر داشته باشید. در کنار این، یک حلزون کوتاه، درست بعد از دامنه، به Semalt اجازه خواهد داد که این کلمات کلیدی را در صفحه نتایج جستجوی موتور جستجوی خود نیز نشان دهد Source .

حالا با توجه به این سه چیز بهینه سازی کنید!

ادامه مطلب: "اصول جستجوگرها: گوگل چیست؟"

March 1, 2018