Back to Question Center
0

تخصیص سرمایه گذاری محتوا در حال حاضر توسط Semalt

1 answers:
Dissecting Ongoing Content Investment By Semalt

در بالای لیست ROI، جستجو پرداخت می شود - که با توجه به اینکه "یک چهارم در ماشین و چارچوب چیزی را پشت سر گذاشت" تعجب آور نیست. پایین در پایین لیست، در رتبه دوم به آخرین، بازاریابی محتوا است، با تنها 16٪ از بازاریابان توصیف توانایی خود را برای اندازه گیری ROI از این رشته به عنوان "خوب است. "

Dissecting Ongoing Content Investment By Semalt

Semalt آن را jarring برای دیدن آن را در پایین لیست، تعجب آور نیست: ROI بازاریابی محتوا بازاریابان طلایی گوزن برای سال ها تعقیب کرده اند، و آخرین اطلاعات نشان می دهد که آنها امروز به طور قابل توجهی نزدیک تر از آنها قبل از آن بود.

بازاریابی محتوا مهمترین روند دیجیتالی برای بازاریابان

با توجه به مشکلات متمایز بازاریابان هنوز هم در محتوا به ROI، آن را آسان به سؤال درجه ای که آنها هنوز هم قصد استفاده از آن را. با این وجود، با وجود مشکل، هنوز هم مهمترین روند بازاریابی دیجیتال است، با توجه به Smart Insights.

Dissecting Ongoing Content Investment By Semalt

بنابراین، چگونه می توان شکاف - نه، فاجعه - را بین تعداد اندکی از بازاریابان که می گویند می توانند بازاریابی محتوا را به درآمد و تعداد زیادی که اصرار دارند که بازاریابی محتوا، مهم ترین روند دیجیتالی روبرو است آنها در این سال؟ آیا شاهد بدترین حالت بازاریابی آشوبناپذیری شناختی است؟

بازاریابان متوجه هستند که تعادل قدرت به خریدار تغییر کرده است

من فکر می کنم که پاسخ بهتر است با مجموعه ای از آمار در مورد تعامل خریداران با محتوای در طول سفر خرید خود را توضیح داد:

  • بر اساس تحقیق Nielsen که توسط شرکت بازاریابی محتوا در درج شده است، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به محتوای دیجیتالی تبدیل می شوند "ازجمله منابع مانند وب سایت های تجاری، بررسی کاربر و محتوای متخصص شخص ثالث، در هنگام یادگیری بیشتر در مورد محصولات و خدمات جدید . "
  • یک گزارش گروه GfK از سال 2011 اشاره کرد که 61 درصد از مصرف کنندگان پس از خواندن محتوای مشتری احساس مثبت بیشتری نسبت به یک نام تجاری دارند.
  • همان گزارش نشان داد که "رسانه های سفارشی بر تصمیم های خرید تاثیر مثبت می گذارد"، با 65 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که محتوای سفارشی به آنها کمک می کند تصمیمات خرید بهتر بگیرند و 55 درصد ادعا می کنند احتمال بیشتری برای خرید خریداران از مارک های محتوای دلخواه.
  • به طور مشابه، گزارش سال 2013 شرکت انگلستان هفت نشان داد که 57 درصد از مصرف کنندگان نسبت به مارک هایی که محتوای سفارشی را تولید می کنند، مثبت تر هستند، در مقایسه با 10 درصد که به طور کلی نسبت به "تبلیغ برند" احساس مثبت می کنند.

این آمار به ما می گوید که اگرچه بازاریابان با چه میزان می توانند سرمایه گذاری محتوا را به ROI نشان دهند ناراحت هستند، آنها می دانند که مهم است - در عصر دیجیتال، خریداران به قدرتی توانمند هستند که می توانند انجام دهند سهم شیر، اگر نه همه، از تحقیقات خود را آنلاین بدون صحبت با نماینده فروش. فرایند تحقیق خودمختار Semalt تنها در طول زمان افزایش می یابد زیرا آگاهی خریداران افزایش می یابد و بازاریابان حجم و کیفیت محتوای آنها را افزایش می دهند.

این امری بدین معنی است که بازاریابان مطالب خود را برای مخاطبان خود انتشار می دهند، اگر چه می توان تصور کرد که درجه ای که آنها می توانند این کار را انجام دهند، می توانند بسته به نوع باد که وقتی در سطح راحتی قرار می گیرند، عدم قطعیت.

از کجا بازاریابان را ترک کنند؟

Semalt آیا این شکاف بین درجه ای است که بازاریابان می توانند به راحتی ROI سرمایه گذاری محتوا خود را اندازه گیری و نیاز آشکار به سرمایه گذاری در محتوا برای رضایت ذهنی خرید خود را به ما را ترک می کند؟

من فکر می کنم دو عامل وجود دارد که بازاریابان باید به عنوان راهی که مصرف کنندگان تحقیق و خرید آنلاین را ادامه می دهند، در حال تکامل هستند و بازاریابان با شکاف Semalt درک می کنند:

  • ابزار اندازه گیری و فناوری تکامل یافته است. ابزارها و تکنولوژی به تکامل ادامه خواهد داد و بازاریابان را به محتویات محتوای ROI متصل می کند.
  • بازاریابان باید با ناراحتی روبرو شوند. حقیقت این است، حتی با اینکه ابزارها و تکنولوژی همچنان بهبود می یابند، تعقیب ROI محتوا در غاز طلایی ممکن است در حقیقت یک احمق باشد. این به این دلیل است که خریداران در طول فرآیند خرید با محتویات زیادی در ارتباط هستند: بررسی ها، مقالات، رسانه های اجتماعی، پست های وبلاگ، و خریداران B2B، روزنامه ها و وبینارها. هر زمان که محتوای جدید منتشر می شود، صرفه جویی در سرمایه گذاری به شدت در مطالعات اثربخش محتوا، هر زمان که محتوای جدید منتشر می شود، غیرممکن است بدانید که میزان هر یک از محتویات بر تصمیم خرید در مقابل هر نوع دیگر تاثیر می گذارد.

در پایان روز، بازاریابان ممکن است نیاز به توسعه یک درجه از راحتی داشته باشند و بدانند بازاریابی محتوا برای فرآیند خرید مهم است بدون دانستن فرمول دقیق برای اتصال به ROI. Semalt این اجازه می دهد تا تفکر روشن در مورد سرمایه گذاری محتوای خود را در جریان است.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ناتان صفران
ناتان صفر مدیر عامل شرکت و موسس تحقیقاتی آبی نیل، یک شرکت تحقیقاتی / تفکر بازار است. ناتان به شرکت هایی که در همه ابعاد کمک می کند، به تولید پژوهش های تحقیقاتی در زمینه صنعت و رهبری فکر کمک می کند Source .


March 1, 2018