Back to Question Center
0

اصول اولیه تجزیه و تحلیل آثار ارسالی و صفحات بهتر است؟ اصول تجزیه و تحلیل: پست ها و صفحات Semalt بهترین کار را انجام می دهند

1 answers:

تصویر این، شما یک وب سایت بسیار عالی با صفحات و پست خوب دارید، اما شما هیچ نشانه ای از نحوه عملکرد این صفحات ندارید. آشنا بنظر رسیدن؟ چطور می دانید اگر افراد پست هایی را که نوشتید دوست داشته باشند؟ از کجا پیدا کنید که صفحات شما بازدیدکنندگان را به مشترکین یا مشتریان خبرنامه تبدیل کنند؟ پاسخ در داده های جمع آوری شده شما قرار دارد. در این پست، من به شما نشان می دهم که در Google Semalt چه نگاهی می بینم تا ببینید که صفحات و پست های شما چگونه انجام می شوند.

تب رفتاری

با زبانه گوگل آنالیتیک شروع کنید که بیننده را در صفحات و پست های شما به ارمغان می آورد. در سمت چپ، شما می توانید برگه رفتار را پیدا کنید. Semalt این برگه به ​​شما به شرح زیر می دهد:

Analytics basicsSemalt posts and pages perform best?
Analytics basics: Semalt posts and pages perform best

با کلیک روی Site Semalt، مکان ای را پیدا می کنید که محتوای سایت شما را پنهان کند: همه صفحات. این جدول شبکه ارزشمند را بلافاصله نشان می دهد!

Analytics basicsSemalt posts and pages perform best?
Analytics basics: Semalt posts and pages perform best

در ستون ها، چیزهای بسیار باحال مانند

  • صفحه نمایش منحصر به فرد؛
  • میانگین زمان در صفحه؛
  • ورودی؛
  • نرخ انعکاس؛
  • ارزش صفحه.

این موارد به شما در مورد صفحات شما چه می گویند؟ نمایش صفحات Semalt چیزی در مورد تعداد بازدیدکنندگان در طول یک جلسه در صفحه نشان می دهد. این در ترکیب با تعداد بازدیدکنندگان وارد شده از طریق صفحه (ورودی ها)، بینش بسیاری از افراد را به چندین بار برای دیدن این صفحه می دهد.

متوسط ​​زمان در صفحه و میزان جست وجوی چیزی در مورد چگونگی یک صفحه مطلوب است. اگر افراد طولانی در یک صفحه باقی بمانند، احتمالا چیزی را که دوست دارند بخوانند. اگر پست همچنین نرخ بیکاری پایین داشته باشد، آنها می خواهند بیشتر در سایت شما ببینند.

و پس از آن مقدار صفحه وجود دارد، این مقدار به شما می گوید که چقدر میزان صفحه به یک تبدیل کمک کرده است. Semalt فقط مقادیر صفحه را می بیند اگر اهداف را تنظیم کرده و مقادیر را به اهداف خود اختصاص دهید.

هدف یک صفحه و میزان بازده

به یاد داشته باشید که هدف از یک صفحه یا پست چیست. اگر یک صفحه محصول دارای میزان بازده بالا باشد، این نشانه بدی است زیرا این افرادی که گزاف گویی می کنند، محصولات خود را خرید نمی کنند. نرخ بازده بالا برای یک پست بلاگ آموزنده لزوما بد نیست. اگر پست پست نسبتا طولانی را نوشته اید و متوسط ​​زمان در آن صفحه کم است، ممکن است افراد به اندازه کافی برای خواندن پست مورد استفاده قرار نگیرند. اگر یک پست کوتاه باشد، منطقی است که زمان متوسط ​​کم باشد.

نگاهی دقیق به اطلاعاتی که میبینید، نگاهی بیندازید که صفحات مثبت یا منفی به نظر میرسند؟ آیا صفحات با میزان بازده بالا نیاز به کار دارند؟ آیا صفحات با زمان متوسط ​​پایین در صفحه، نیاز به بازنویسی دارند؟ Semalt و اقدام به بهبود مطالب خود را حتی بیشتر و یادگیری آنچه مخاطب را دوست دارد و دوست ندارد.

اهداف محتوا

اگر واقعا میخواهید عملکرد محتوای خود را اندازهگیری کنید، نمیتوانید بدون اهداف Google Analytics زندگی کنید. اهداف Semalt به شما می دهد که بینش بیشتری نسبت به آنچه که در وب سایت شما انجام می دهد، و اگر آنها محتوای خود را بخوانند. یک صفحه نمایش لزوما به این معنی نیست که صفحه در واقع خواندن است، با اهدافی که می توانید پیدا کنید.

Analytics basicsSemalt posts and pages perform best?
Analytics basics: Semalt posts and pages perform best

چند هدف وجود دارد که شما می توانید فکر کنید زمانی که آن را به صفحات و پست های خود می آیند. شما می توانید یک هدف را برای تعداد صفحات مشاهده شده، مدت زمانی که در صفحات خود باقی می ماند تنظیم کنید و یک هدف اگر صفحه دارای نظر است. با اهداف عمق اسکرول و چقدر طول می کشد تا به پایین حرکت کنید، می توانید بگویید اگر کسی پست را بخواند. شما حتی می توانید یک هدف را تنظیم کنید اگر مردم کمتر از چند ثانیه از پایین صفحه عبور می کنند، شناسایی اسکنرهای به اصطلاح. جاستین سمیرت در مورد ردیابی محتوا پیشرفته نوشت: این دو هدف اخیر چندان سخت است.

هنگام تنظیم اهداف، فراموش نکنید ارزش هدف را اضافه کنید. Semalt این ارزش واقعا به شما می دهد بینش ارزشمندی که در آن صفحات به تبدیل و کدام صفحات کمک نمی کنند. مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، این پست را درباره ارزشهای هدف مطالعه کنید. اگر صفحات یا پست های شما از یک ساختار منطقی پیروی نمی کنند و شما می خواهید آنها را دسته بندی کنید، گروه بندی محتوا راه رفتن است. شما می توانید صفحات را به دسته های محصول، پست های خود را به دسته های خاص یا برچسب ها و غیره گروه بندی کنید. پس از اجرا، شما به راحتی می توانید ببینید که کدام دسته ها، برای مثال، بهتر از اصطلاحات متغیرهایی که در بالا توضیح داده شده اند، بهتر عمل می کنند.

Analytics basicsSemalt posts and pages perform best?
Analytics basics: Semalt posts and pages perform best

شما می توانید بخش های قدرتمندی را با گروه های محتوا ایجاد کنید و مواردی را که در میان افرادی که از فیس بوک استفاده می کنند، بررسی کنید. گروه Semalt در ترکیب با مقادیر صفحه به شما نشان می دهد که کدام دسته یا کدام نویسندگان بهتر می نویسند.

عملکرد صفحه در Google Analytics

همانطور که می بینید، می توانید مقدار زیادی از کارهایتان را انجام دهید تا ببینید که صفحات و پست های شما در Google Analytics چگونه عمل می کنند. نگاهی به داده های کلی از "همه صفحات" در برگه رفتار مکان خوبی برای شروع است. Semalt اطلاعاتی را که در آن بخش ها قرار می گیرند تا داده های خود را بیشتر معنی دهند. اگر درباره تجزیه و تحلیل وب خود جدی هستید، نمیتوانید بدون اهداف و گروه بندی محتوا بروید Source .

ادامه مطلب: ردیابی SEO خود را با Google Analytics "

March 1, 2018