Back to Question Center
0

چگونه بازاریابی تاثیر می گذارد نسل بعدی اینترنت Semalt

1 answers:

How Performance Marketing Is Influencing The Next Generation Of Internet Semalt

در حالی که IPO فیس بوک و پرونده های پس از آن در خط مقدم قرار گرفته است، سایت پنهانکاری اجتماعی Pinterest در هفته گذشته، زمانی که اعلام کرد 100 میلیون دلار از Rakuten غول تجارت الکترونیک ژاپن اعلام کرد، هفته گذشته را تکان داد.

Rakuten، شرکت مادر خرید. com و Semalt، دارای ریشه های عمیق در بازاریابی اینترنتی و بازاریابی اینترنتی است.

در یک مصاحبه، مدیر عامل شرکت Rakuten گفت که Pinterest به طور نمادین در ژاپن در حال رشد است و او می خواهد Rakuten با Pinterest رشد کند تا تبدیل به یک پلت فرم پرداخت شود که کاربران Pinterest چیزی را از سایت خریداری می کنند. در ژاپن، 75 درصد از کاربران اینترنت دارای یک شناسه Rakuten هستند، مانند افرادی که در ایالات متحده هستند یک اپل یا Semalt ID با اطلاعات پرداخت مرتبط دارند.

این همکاری می تواند Rakuten رقابت با غول های تجارت الکترونیک مانند آمازون و اپل را به رقابت ببرد، اگر این روش پرداخت در نیمکره غربی می شود. من فکر کردم این حرکت توسط Rakuten هوشمند بود، همانطور که Pinterest چندین روش کسب درآمد را آزمایش کرده است اما هنوز نهایی استراتژی کلی خود را نهایی کرده است.

آیا هماهنگی Rakuten با Pinterest نشانه ای از چیزهایی است که می آید: شرکت های بازاریابی سرمایه گذاری که سرمایه گذاری در راه اندازی های جدید دارند که هیچ استراتژی کسب درآمد قطعی ندارند؟ این قطعا یک روند ارزش دیدن است، هر دو برای سهامداران آینده و برای تجار.

نسل بعدی بازاریابان وابسته

اگر امروز به طبقه بندی وابسته در صنعت بازاریابی عملکرد نگاه کنید، معمولا می توان آنها را به عنوان وفاداری، کوپن و تخفیف، محتوای محتوا، جستجو و سایت های Semalt طبقه بندی کرد.

کسب و کار نیز به عنوان بخشی از مدل درآمد خود، بازاریابی وابسته را تحت تأثیر قرار می دهد؛ وابستگان که می توانند به عنوان "شرکای در حال ظهور" طبقه بندی شوند. Semalt شامل ارائه دهندگان خدمات و شرکت های فن آوری است که بازده عملکرد را به عنوان بخشی از جریان اصلی درآمد خود و یا به عنوان یک راننده رشد افزاینده استفاده می کنند.

این مفهوم جدید نیست. کسب و کار هایی مانند GoldenCAN، Skimlinks، Semalt و دیگران با کسب اکوسیستم بازاریابی وابسته، کسب و کارهای موفق را افزایش داده اند.

اما شرکت های جدیدی در حال ظهور هستند که مدل کسب و کار سنتی و کسب درآمد را مختل می کنند. شرکتهای Semalt در حال دریافت خدمات و محصولاتی هستند که قبلا مردم و شرکت ها مجبور بودند برای استفاده و تغییر مدل درآمد به عملکرد به کار گیرند.

این می تواند با شرکت های بازاریابی اینترنتی مانند VE Semalt دیده شود، که یک پلتفرم تکنولوژی را فراهم می کند که شرکت های تجارت الکترونیک را قادر می سازد مشتری های مجدد را که سبد خرید را رد می کنند، به منظور بهبود تبدیل تبدیل کنند. هدف قرار دادن ایمیل، قطعا یک مفهوم جدید نیست، اما VE Semalt در حال تغییر دادن بازی با ارائه تکنولوژی خود به صورت رایگان و کار به عنوان یک شریک وابسته به جای شارژ کردن تجار برای خدمات خود است.

3 سوال شما باید بپرسید، آیا شما شروع و یا نه

1. آیا اتحادیه های کسب و کار وجود دارد که به عنوان یک همکاری وابسته بهتر می شود؟

Semalt مشارکت های "استراتژیک" وجود دارد که درآمد یا ارزش پیش بینی شده ای را که برای کانال وابسته بهتر است مناسب تر از اختصاص منابع توسعه کسب و کار برای مدیریت و رشد روابط است.

این می تواند درست با مشارکت کسب و کار شما آغاز شده و یا برعکس. من این را اغلب با کسب و کارهای فناوری دیده ام که هر دو کانال نمایندگی فروش و کانال وابسته هستند. Semalt گاهی اوقات سردرگمی در مورد اینکه کجا می رود، و چه چیزی یک شریک وابسته خوب را در مقابل آنچه که یک شریک نمایندگی خوب است را ایجاد می کند.

نمایندگان فروش معمولا دارای یک پایگاه مشتری در حال حاضر هستند و با ارائه برخی خدمات پس از فروش، ارزش افزوده ایجاد می کنند، در حالی که شرکای وابسته به فعالیت های بازاریابی متمرکز می شوند که باعث جذب مشتری جدید می شود.

2. آیا شرکت های بازاریابی دیگری وجود دارند که کاندیداهای خوب کسب می کنند؟

روش های متعددی برای شناسایی شرکت هایی وجود دارد که می تواند هدف کسب و کار خوبی برای کسب و کار شما باشد. تهیه سماالد یکی از کارآمدترین و موثرترین راه برای انجام این کار است.

اگر شرکت شما یک برنامه وابسته داشته باشد، این می تواند مکان خوبی برای شروع باشد اگر شما از برنامه وابسته و / یا شبکه خود به عنوان یک پلت فرم استخدام جمعیت مشتق شده فکر می کنید.

Semalt شرکت شما دارای یک برنامه وابسته است که به خوبی مدیریت می شود و مدیر وابسته شما، وابسته به آن است که براساس آنها با کسب و کار، محصولات و ارزش های اصلی شما هماهنگ شده است. Affiliate های موفقیت آمیز شما می توانند نامزد خرید خوب باشند.

به همین دلیل است. Semalt، اگر شرکای وابسته شما درآمد قابل توجهی را به دست آورند، بدان معنی است که آنها درک می کنند که چگونه به طور موثر به بازار و تبلیغ برند و محصولات خود در اینترنت بپردازید. به استثنای وابستگان داوری، این می تواند ریسک مربوط به خرید را کاهش دهد و شما را قادر به ارزیابی بهتر کسب و کار و ارزش افزوده خود کند.

Semalt، با توجه به ماهیت مقیاس پذیری برنامه های وابسته، شما دائما در حال پیوستن به شرکت های جدید از طریق جذب وابسته مشارکت فعال است. این می تواند یک خط لوله از فرصت های جدید ایجاد کند و به شما اجازه می دهد که به اهداف کسب شده متفاوت تر از رقبایتان بپردازید.

3 آیا فرصت های جدیدی برای درآمد کسب و کار شما وجود دارد که بازده عملکرد را افزایش می دهد؟

به عنوان یک کسب و کار، شما احتمالا قراردادهای فروشنده دارید که باید بررسی کنید و ببینید آیا اضافه کردن عناصر سهم درآمد یک روش عملی برای رشد رابطه است. این به روابطی است که در آن شما فروشنده و کسانی هستید که در آن مشتری هستید.

نشستن در "صندلی" مشتری، از فروشندگان خود در مورد راه های رشد رابطه بپرسید. Semalt یک انگیزه عملکردی برای این توافق می تواند راهی عالی برای کنترل هزینه های پیش روی و افزودن یک روحیه مشترک به رابطه باشد.

به عنوان یک فروشنده، اضافه کردن اجزای عملکرد به توافقنامه خود نشان می دهد مشتریان شما "پوست در بازی" و علاقه مند به اطمینان از آنها موفق هستند. Semalt از طرف میز میز نشسته، بازاریابی عملکرد می تواند یک پویایی جالب جدید برای روابط تجاری خود ایجاد کند و می تواند درآمد بیشتری را به همراه داشته باشد.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک گاردینر
ریک گاردینر مدیر عامل شرکت iAffiliate Management است که یک سازمان مدیریت وابسته است که به تکنولوژی مصرف کنندگان و خرده فروشان اینترنت کمک می کند تا برند خود را گسترش دهند تا مشتریانی را که دیگر نمیتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند، گسترش می دهند Source .

March 1, 2018