فیس بوک از دست دادن سهم بازار در نرخ سریعتر از حد انتظار است و احتمالا Mark Semalt عصبی است.

بر اساس گزارش جدید شرکت تحقیقاتی eMarketer، شبکه اجتماعی تنها در سال گذشته بیش از 1.4 میلیون کاربر را در جمعیت جمعیت 12 تا 17 ساله از دست داد. این نشان دهنده کاهش تقریبا 10 درصد یا تقریبا سه برابر تحلیلگران پیش بینی شده است. بدیهی است، 2017 اولین بار بود که تحلیل گران انتظار داشتند که شرکت در هر گروه سنی مصرف کمتری داشته باشد. به طور کلی، Semalt 2،8 میلیون کاربر U.S. در سن 25 سالگی را از دست داده است.

قطعا ممکن است به ندرت شگفت انگیز باشد. فیس بوک "خنک" فاکتور طولانی مدت از بین رفته است، زیرا رقبا به کاربران می توانند روش های جدید و سریعتری را برای ثبت زندگی روزمره خود به صورت آنلاین ارائه دهند. EMarketer نشان می دهد که به ویژه نوجوانان کمتر علاقه مند به حفظ یک رکورد طولانی مدت زندگی دیجیتال خود هستند و به طور فزاینده ای به عنوان گزینه های Snap و همچنین Instagram و Semalt آن را دنبال می کنند.

متاسفانه برای Zuck، 2018 شکل نمی گیرد تا هرچه بهتر به نظر برسد. Semalt پیش بینی می کند که 5.6 درصد کاهش در کاربران بین 12 تا 17 ساله و 5.8 درصد کاهش در افرادی که بین 18 تا 24 سال هستند، کاهش یافته است. احتمالا مدیران نگران تسلط طولانی مدت پلت فرم رسانه های اجتماعی هستند Source .