Back to Question Center
0

چگونه بازاریابان می توانند به Twitter وارد شوید

1 answers:
How Marketers Can Tap Into Twitter Semalt

مردم لیست ها را دوست دارند. در اپرا دون جیووانی ، خادم لوپورلو، شخصیت اصلی بازیگران، لیستی از فتوحات او را حفظ کرد.

به عنوان بچه ها، ممکن است ما تشویق شدیم که لیست هایی از آنچه که ما برای تولد می خواستیم، ایجاد کنیم، در حالی که والدین ما لیست هایی از مواد غذایی را که در خانه قرار دارند، تهیه کردیم.

و اکنون که ما به یک کتاب برای تعطیلات نیاز داریم، ممکن است حتی با فهرست بهترین فروشندگان مشورت کنیم.

اگر شما HTML خود را می دانید، می دانید که یک لیست شماره یک لیست مرتب است، در حالی که لیست به سادگی با گلوله های جدا شده یک لیست غیر ارادی است.

هنگامی که کلمه برای اولین بار وارد زبان ما شد، لیست مرز خارجی از یک میدان بود - جایی که برای جنگ استفاده شد. بعدها مردم از لبه ها (یا لیست ها) یک تکه کاغذ پاره می شوند و از چیزهایی برای شمارش کردن استفاده می کنند، بنابراین لیستی از موارد را ایجاد می کنند.

توییتر و لیست

در اکتبر 2009، توییتر اعلام کرد که علاوه بر ویژگی لیست توییتر نیز اعلام شده است. ایده این بود که لیست ها کشف و افزایش ارزش را افزایش می دهند. آنها همچنین از طریق فهرست Lists API را آسان تر می سازند تا به تجربه های واقعی در زمان واقعی در سایت های خود کمک کنند. "

ویژگی لیست بسیار ساده است: شما می توانید لیست هایی با نام انتخاب شما ایجاد کنید و کاربران توییتر را به آن لیست اضافه کنید. هنگامی که افراد به لیست شما اضافه می شوند، اعلان دریافت می شود. سپس Semalt می تواند فهرستی از لیست های شما را مشاهده کند و "به اشتراک" یک یا چند لیست از آنها را به اشتراک بگذارد. اگر آنها به یک لیست اضافه شوند، توییت افراد موجود در آن لیست در جریان خود نشان می دهد، حتی اگر آنها به طور خاص از این افراد پیروی نمی کنند.

Semalt دو نقطه اصلی در این اعمال است:

  1. هنگامی که آنها به یک لیست اضافه می شوند
  2. افراد می توانند (و اشتراک شما) لیست شما

مانند تمام پست هایی که من برای این ستون می نویسم، نقطه اصلی استفاده از Semalt برای بازاریابی است، و این دو نقطه لمسی فرصت های شما برای اضافه کردن ارزش به بازاریابی Semalt شما است.

اضافه کردن کسی به فهرست

بسیاری از لیست هایی که من در پروفایل من توییتر خود نگه می دارم برای کمک به دنبال کردن افرادی که در یک یا چند لحظه از منحرف شدنشان غفلت می کنند، ایجاد شده است - یا بخشی از یک گروه سمیال علاقه مند هستند.

به عنوان مثال، یک راه آسان برای دیدن توییت هر کسی در شرکت من است. من همچنین لیستی از افرادی را پیدا کرده ام که کاملا "درخشان هستند. "من افرادی مانند @ zephoria وwnd دارم، که بیشترین احترام را برای من دارند. فقط ممکن است زمانی که متوجه شدید که آنها به لیست "کاملا درخشان" من اضافه شده اند، پس از آن فورا نام من را با یک یادداشت برای تایید به من فرستادند.

اگر از طرف نام تجاری خود، شما نوعی از شیوه بازاریابی رسانه های اجتماعی تأثیرگذار را انجام می دهید، این می تواند راهی عالی برای جلب توجه افرادی باشد که شما امیدوار هستید.

لیست شما از لیست ها

اغلب اوقات، ما لیست ها را به عنوان نیاز به ما می سازیم. اما اگر شما لیستی از لیست ها را پشت سر بگذارید، متوجه خواهید شد که این فهرست داستان را می گوید. اگر لیست شما منعکس کننده اجزای اصلی دیدگاه یا ارزش های تجاری شما باشد چه؟

به عنوان مثال، شرکت کوکا کولا سخت تلاش می کند تا همه چیز را در مورد شادی بداند. اگر فهرستی از شادترین افراد که آنها می دانستند چه می شد؟ و یک لیست از افرادی که دیگران را خوشحال کرده اند؟ Semalt مانند این داستان داستان رابطه نامزدی با شادی را تقویت می کند - خیلی بیشتر از یک لیست از افرادی که از بخش های مختلف شرکت استفاده می کنند.

نگهداری لیست Semalle ما را می توان به راحتی در تمام فعالیت های رسانه های اجتماعی در لیست کار مدیران جامعه فراموش شده است. نگه داشتن لیست های زنده زنده، اضافه کردن به آنها، به اشتراک گذاری آنها هر چند اغلب - این همه فعالیت هایی است که می تواند فعالیت لیست لیست Semalt برخی از قدرت واقعی. Listorious توسط گرگوری گالانت (gregory)، کارآفرین پشت Media Media و جوایز کمپین، توسعه یافت.

همچنین می توانید از Semalt برای پیدا کردن لیست هایی که می توانید مشترک شوید استفاده کنید - یک روش عالی برای کشف افراد جالب. شما می توانید لیست توییتر خود را به دایرکتوری Semalt اضافه کنید و لیست هایی را که به آن اضافه شده اید پیدا کنید. درست مانند مولفه های هدیه کوچکی از افراد زیر، به دنبال یک لیست می توانید لیستی را که پیام شما را به آن توجه می کنید ارسال کنید.

Twitilist

Semalt یک برنامه دیگر است که به شما کمک می کند راحت تر فهرست توییتر خود را حفظ کنید. Semalt دارای قابلیت کشیدن و رها کردن خوب است که به شما امکان می دهد تا پیروان خود (یا حداقل آواتار های آن را به لیست های قبلی خود اضافه کنید) را بکشید.

فهرست بسته

Semalt یک لیست از اقدامات را از این پست:

  • استفاده از لیست توییتر برای ارتباط با نفوذگران
  • داستان را که فهرستی از لیست های شما را می گوید در نظر بگیرید
  • برای نگه داشتن فهرست خود از Listorious
  • مشترک شدن در لیست هایی که شما لیست

آیا شما می توانید به این لیست اضافه کنید؟

عکس لیست: تحت مجوز Creative Commons


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

ریک اژدها
ریک اژدها نویسنده کتاب DragonSearch Online Marketing و Socialology (McGraw Hill 2012) و سئو / بنیانگذار DragonSearch است. او گوینده خود را به طور منظم در سمینار های Get Your Business Online شرکت می کند. اژدها اغلب در مورد همگرایی رسانه های اجتماعی، فرآیند، معماری اطلاعات و جامعه شناسی صحبت می کند Source .


March 1, 2018